H

Teğmen
16 Nisan 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
76 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
H
10 ay
İstanbul Avrupa- Balanslı Lastik Değişimi Yapan Motorcular
Arkadaşlar merhaba,

İstanbul Avrupa yakasında makine ile janttan lastik sökümü yapan , levyeyle paldır küldür dalıp jantın anasını ağlatmayacak
ve lastik değişimi sonrası makine ile balansını yapabilen motor servisi tavsiye edermisiniz?
Ben Büyükçekmece tarafındayım.
H
11 ay
2021 BENELLİ TRK 502 X GELİYOR
Arkadaşlar bu sene Benelli TRK502 nin daha hafif 19" ön lastikli modeli 502X i yi nihayet getirecekmiş.
TRK502 ile aralarında çok fark yok. TRK 2017 yılında 27.500 TL fiyatla satışa sunulmuştu. Dolar kuru 2017 yılı ortalaması için 3,65 TL idi ve min 3,40 max 3,96 TLydi.

Sizce firma bu motoru bu sene kaç TL fiyattan satacak veya satmalı ? Kdv ve Ötv değişmedi , ek vergiden de muaf diye biliyorum burada (G.Antep) toplandığı için.
H
2 yıl
Ağır çelik prefabrik maliyeti ?
Arkadaşlar merhaba,

Bir süredir prefabrik evleri araştırıyorum. Memlekette bir ev yaptırmak istiyorum. Hafif çelik prefabrikler ve standart prefabrikler pek içime sinmedi. Ağır çelik ve gazbeton ile yapan az sayıda firma var. Villa olarak çok güzel modeller var fakat bunlar genelde hafif çelikten yapılar. Çelik+gazbeton tarzı prefabrik olursa çok çabuk kurdurabilirim. Hem sağlam hem hızlı yapılabilecek en iyi yapı nedir ? Maliyetler ne kadardır? Bildiğiniz firmalar varmıdır?

Teşekkürler
H
2 yıl
Motosiklette geri vites ?
Arkadaşlar merhaba,

Bildiğiniz üzere ağır touring motosikletlerde dar ve rampa aşağı çıkmaz bir yola girerseniz motosikleti geri geri götürüp çıkarmak yolda bozuksa imkansızdır. Honda Goldwing dışında başka motosikletlerde geri vites varmı bilmiyorum ama motosikletlere elektrik motoru takıp geri vites takmak mümkün mü ? Yaptıran , duyan bilen var mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.