A

Teğmen
24 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
geçen yıl
Yeni Hyundai i20 2020 Nihayet Türkiye’de
https://www.pilibitik.com/otomobil/yeni-hyundai-i20-2020-nihayet-turkiyede/

Yeni i20 Ekim ayının başında bayilere gelmeye başladı. Lansmanı bugün (13 Ekim 2020) yapılan yeni i20 ile ilgili birçok bilgiye bu yazıdan ulaşabilirsiniz.


Yazıyı okuduktan sonra yorumlarınızı bekliyorum.
A
2 yıl
İkinci El Otomobil Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
Merhaba! Bugünkü konumuz ikinci el otomobil alırken dikkat edilmesi gerekenler. Birçoğumuz bu konu ile ilgili haberlere neredeyse her gün rastlıyoruz. Peki otomobil alırken dolandırılmamak için neler yapmalıyız, nasıl bir yol izlemeliyiz? Hadi gelin hep beraber bu konu ile ilgili önemli noktalara bakalım!
Pilibitik.com da yazmış olduğum yazıyı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz https://www.pilibitik.com/ikinci-el-otomobil-alirken-dikkat-edilmesi-gerekenler/
A
2 yıl
100.000 ₺ Bütçe ile Alınabilecek Otomobiller
Bugünkü konumuz 100 bin ₺ ile alınabilecek ikinci el otomobiller! Bildiğiniz üzere ikinci el otomobil piyasasında büyük bir hareketlilik söz konusu. Bu yazıda en çok rağbet gören bütçelerden biri olan 100 bin ₺ bandında alınabilecek hasar durumu olarak hatasız veya hatasıza yakın ikinci el piyasası hareketli olan araçları sizler için listeleyeceğim.
https://www.pilibitik.com/100-bin-₺-ile-alinabilecek-otomobiller/
A
2 yıl
Otomobil Piyasası Nereye Gidiyor?
Merhaba! Hepinizin bildiği üzere otomobil fiyatlarında özellikle 2019 yılında başlayan büyük bir artış görülmekte. Birçoğumuzun aklında bu konuyla ilgili sorular var. Bu yazıda konuyla ilgili önemli sorulardan biri olan “Otomobil fiyatları artmaya devam edecek mi ?” hakkında kendi görüşlerimi belirteceğim.
Haziran ayında sıfır araç fiyatlarında en az %7 oranında artış beklemekteyim. Virüs nedeniyle üretim yapmayan, üretimi yavaşlatan fabrikalar bunun faturasını vatandaşa kesecek gibi görünüyor:)

Bu konu ile ilgili pilibitik.com da yazmış olduğum yazıya https://www.pilibitik.com/otomobil-piyasasi-nereye-gidiyor/ adresinden ulaşabilirsiniz
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.