N

Yarbay
10 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
43 üye
Görüntülenme (?)
118 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
N
geçen yıl
Otobüsteki internet hızı
https://www.speedtest.net/result/i/4414624626


1.81 mbps ama instagram a girince bağlantı yok diyor firma pamukkale
N
3 yıl
Kira sözleşmesi sırasında nelere dikkat etmeliyim?
Arkadaşlar hayatımda ilk defa bir yer kiralayacağım ve deneyimim sıfır. Pazar günü bir daire buldum gittim baktım hoşuma da gitti fakat sonrasında aslında daire hakkında hiç bir şey sormadığımı farkettim.. ses yalıtımı var mı, ısı yalıtımı var mı, prizler topraklı mı, aidatı ne kadar gibi..

Neyse ev sahibini aramıştı emlakçı o gün. Yarın gidip tekrar bakacağım ve daire hakkında bütün aklımdaki soruları sormak istiyorum.. Hangi soruları sormam gerekiyor nelere dikkat etmeliyim?

Diyelim şartlardan ve cevaplardan memnun kaldım. Kira sözleşmesi sırasında hangi hususlara dikkat etmeliyim? Verilen depozitonun geri alınabilmesi için ne yazmalıyım mesela?
N
3 yıl
İstanbul / Bahçelievler’de TürkNet nasıl?
Arkadaşlar, yeni bir eve çıkıyorum ve internet bağlatacağım. Bahçelievler mevkinde TürkNet nasıldır? Taahhüt olmaması beni cezbetti. Fiyatı da 75-80 TL civarında bir şey sanırım.

Başka önerisi olan varsa yazabilir mi? Daha uygun herhangi bir sağlayıcı var mı?

Kotasız/limitsiz/akn siz olmak şartıyla :)
N
3 yıl
Mersin’de yaşayan var mı?
Arkadaşlar 3-4 günlüğüne Mersin’e gitmem gerekiyor. Mezitli bölgesinde uygun fiyatlı kalabileceğim bir yer var mı? Yardımcı olabilecek varsa sevinirim teşekkürler :)
N
3 yıl
YÖK ile yaptığım telefon konuşmasından dolayı işlemlerim aksar mı?
21 ağustosta denklik başvurusu için Ankara’ya gitmiştim. Asker kaçağı gözüktüğüm için (okuduğum ülkedeki konsolosluk bildirmemiş hiç bir şey) denklik başvurusu belgesi alıp onu askeri şubeye vermem gerekiyordu ki şube tecil etsin askerliği. Ben o gün görevliye bu belge lazım dediğimde resmen başından savar şekilde “evine postalanacak” dedi ve yanımdan uzaklaştı.

Geçen hafta salı YÖK ü aradım, bekleyeceksiniz posta konusunda bir bilgi veremiyoruz dediler.

Az önce yine aradım biraz sinirli şekilde konuştum. Dedim sitenizde bu belgeyi başvuru sırasında isteyenlere hemen o an verilir yazıyor, ben asker kaçağı gözüküyorum resmen hapis hayatı yaşıyorum 2 dakikalık bir işi bu kadar uzatmanın manası var mıydı? En azından posta yola çıktı mı onun bilgisini verin bari falan dedim. Kadın yine bekleyeceksiniz Bilgi veremiyoruz dedi ben de alaycı tavırla gülüp iyi günler dedim konuşma bitti.

Şimdi bu birimdekiler tersliğine denklik vermez falan diye aklıma takıldı böyle bişey mümkün mü ? malum türkiye bura..
N
3 yıl
Birader bu ne la (kız konusu)
harbiden şaştım kaldım arkadaş. bir kız var 17 yaşında tamam hesabına fotoğraf yüklersin ama bu kadar da olmaz be gardaşım :S altına gelen yorumlara bakıyorum “büyümüş “ “orantıya bak a**” gibi şeyler. Bahsettikleri şey de kızın göğüsleri..kızda gram tepki yok aksine milleti azdırmak için her şeyi yapıyor. bunlar üniversiteye geçince ne olacak bunları karı diye koynuna sokacak adamlara harbiden yazık yemedikleri bok kalmayacak. kızın aklı fikri yiyişte yazık valla..
N
3 yıl
Köydeki kıza instagramdan yazsam abileri beni vurur mu?
Bi kız var sürekli köy köy düğünlere gidip fotoğraf atıyor ben de hikayelerine bakıyorum ben bu kıza yazsam ne yazıcam ? Şu an 300 metre ötede düğün var kız orda hikayesinden gördüm. Instagramdan kızlara yazmak hiç huyum değil hiç yapmadım geri teper evi basarlar diye korkuyorum sizce napiyim
N
3 yıl
DH deki herkes tipsiz mi ?
Ne zaman karı kız konusu açılsa nerdeyse her mesaj tipim yok bilmem ne oluyo halbuki hepimiz 1.90 sarışın kaslı mavi gözlüyüz
N
3 yıl
Ankara’ya gittim kızla flört ettim aramıza mesafe girdi
Ankara’da işim vardı 20 sinde trenle gittim işimin ne zaman biteceğini kestiremediğimden dönüş bileti almadım. Trende 4. Vagondaydım çok sıkıcıydı gezeyim dedim bi oraya bi buraya yürüyorum en son 6. Vagonda kafe tarzı bişey buldum çay aldım oturdum karşımda bi kız vardı annesiyle bakıştık falan sonra annesi gitti ben de çayımı kaldırıp Şerefe dermiş gibi kaldırdım kız da simit yiyodu güldü dişlerinin arası hep susam doluydu koşa koşa makinistin yanına gittim kız da arkamdan koşuyor aaaeeee diye bağırarak ağzı açık dili dışarda kırdım makinistin kapısını arkadan kitledim treni geri vitese taktım İstanbul’a geri döndüm ordan koşarak eve geldim kız beni karanlıkla kaybetti ama dışardan garip garip sesler geliyor kızla arama mesafe girdi ama iyiki de böyle oldu aklımdan hiç çıkmıyor ben bu kızı Nasıl unutabilirim yardımınız lazım :(
N
3 yıl
Köydeki cami hocası sela okumak için 50 TL istiyormuş.
Arkadaşlar geçen gün misafir geldi köy hocasının sela okumak için 50 tl istediğini söyledi. Ben bu adamı şikayet edeyim diyorum ama kanıt vs isterler mi sonunda benim başım yanmasın ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.