P

Çavuş
10 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
38 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
P
5 ay
Hakaret davasını nasıl açacağım?
.
P
5 ay
Bunlara ne kadar para ödemeliyim?
Arkadaşlar merhaba haftaya sanayiye gidip arabayı elden geçirmek istiyorum. 2006 polo aracım var. İlla orjinal olsun falan takıntım yok orta kalitede olsun yeter. Şunları yaptıracağım;

Baskı balata değişimi
Ön Amortisörler değişecek
Fren hidroliği değişecek
Aks kafaları tamir veya değişim
Antifriz

Sizce ne kadar ücret ödemeliyim? Hiçbir parçayı alıp gitmeyeceğim çünkü çok anlamıyorum işten. Bütün parçaları usta takacak.
P
6 ay
araç nereden su alıyor?
merhaba arkadaşlar.

bugün arabaya bindiğimde garip bir koku hissettim sağ arka koltuk önündeki paspas ve taban halısı su gibiydi. sadece koltuğun önündeki ayak konulan yer ıslak. ne koltukta ne de koltuğun alta inen yerinde herhangi bir ıslaklık yok.

fitilin bir yerinde yırtık buldum bir de kapının üst tarafındaki lastik geri çekilmiş gibi. acaba su oradan girmiş olabilir mi? ss ler aşağıda.

sadece maviyle çizdiğim yerlerde su var kesinlikle başka yerde herhangi bir ıslaklık yok.

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
P
6 ay
Arabanın içi çok tozlu oluyor
Arkadaşlar merhaba. Arabanın içindeki tozdan nefret eden insanım. Arabayı yıkatmaya veriyorum pırıl pırıl geliyor inanır mısınız 2 gün sonra koltuklara vurunca leş gibi toz kalkıyor. Millete güvenmedim kendim süpürdüm yine aynı. Arabanın toz almasından yıldım. Acaba bir yerden toz mu giriyor arabaya ama düşündüm düşündüm aklıma bir şey gelmedi. Sizden fikir almak istiyorum acaba nerelerden toz girebilir arabaya??

Çok tozlu bir yerde de oturmuyorum
P
11 ay
Klima arızası
Arkadaşlar 7 ay önce araba aldım klima gazı basıldı 6 ay boyunca buz gibi soğutan klima(ara ara denedim) şimdi serin hava veriyor ve sağ havalandırmadan daha sıcak veriyor. Polen filtresini falan yeni değiştirdim.

Yarın klimacıya gidicem acaba olası sorunlar ve fiyatları nedir kazıklanmayalım durduk yere.
P
geçen yıl
2006 polo boğaz kelebeği temizleme
Arkadaşlar boğaz kelebeği temizletmem lazım ama malum olaylardan dolayı sanayiye gidemiyorum youtube da çok sayıda video var acaba kendim temizlesem sıkıntı çıkarır mı
P
geçen yıl
Bilgisayar önerisi
Merhaba arkadaşlar.

Yeğenlerim için ucuz 0 veya 2. El masaüstü bilgisayar arıyorum. Yeğenlerim 4 ve 7 yaşında. Sadece internette takılmalık ve bilgisayar öğrenebilecekleri bir bilgisayar olması yeterli. Fiyat en fazla 1500tl düşünüyorum bütçem o kadar yardımcı olursanız sevinirim.
P
geçen yıl
silinsin
silinsin
P
geçen yıl
Leda kademe ilk 5 genelde ilk 15
kademeci hesabım satılıktır. kademeler 38 32 32 dir. güçlendirici fazla miktarda bulunmaktadır. subaylar 1 ay daha aktif astro 19da. envanterde general kartı bulunmaktadır. fiyat 400tldir. özel mesajla ulaşabilirsiniz. pazarlık mevcut
P
geçen yıl
Leda hesap aranıyor
Genel sıralamada en kötü ilk 100de tercihen filocu hesap aranıyor
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.