A

Binbaşı
16 Şubat 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
357630 Gün Cezalı
357407 gün 12 s. 35 dk.
Gönderiler Hakkında
A
7 ay
Rtx 3090ı kolye yaptım
Bütün kızlar hasta oldu bana yataktan yazıyorum ara verdik mutlaka alın arkadaşlar
A
7 ay
İlişkide bazen hissizlik yaşıyorum
Evet nedendir çözemedim. Prezervatif kullanmadığım halde bazen hissizlik yaşıyorum. Bazen hissettiğimde oluyor tabi ama hissizlik yaşadığım da çok oluyor yarı yarıya gibi. Sebep nedir? Partnerle alakası yok hatta son partnerim bakireydi gayet dar yani.
A
7 ay
Rtx 5000 alınca kızlar veriyormuş
Ülke batmış güneş yüzü görmemiş asosyaller rtx gtx peşinde. Bunların tabi sosyal hayatla ilişkisi sıfır sağ elleri hem mousedan hem de diğer şeylerini tutmaktan nasır olmuş. Evinin duvarları ve süngerler delik dolu. Tabi onları da anlamak lazım. Hayatta tutunacak başka bir şeyleri olmadığından ve başka sosyal giderleri olmadığından yemeyip içmeyip biriktirip 50 bin olsa da veriyorlar. Ps5miş rtxmiş ayranları yok içmeye ama alıyorlar.
A
8 ay
Evli veya tecrübeli arkadaşlar konuya gelebilir mi?
Sevgilimle ilişkiye girdik ilk defa doğum kontrol hapı kullandı daha öncesinde ertesi gün hapı ve kondom kullanmıştık, neyse adetin 5.günü kullandı hapı, 3 gün sonra ilişkiye girdik içine boşaldım. Adetten sonra 1 veya 2.gün oldu ilişki öncesinde de Doğum kontrol hapını 3 gün kullanmıştı. Kasığım falan ağrıyor daha fazla ıslanmaya başladım diyor ben de endişelenmeye başladım. Hamile olma ihtimali var mı? Adetine de 7 gün varmış, bende stresli bekleyiş başladı.
A
10 ay
Evliliği nasıl geciktirebilirim
Kız arkadaşımı seviyorum, ailesinin muhafazakar olması yüzünden elimde olmadan hızlı bir evlilik yoluna girdik ve yakında evlenicem plana göre. Ama benim için çok erken ailem de benim kararıma göre hareket eder sıkıntı değil. Evlenmek istemiyorum demiyorum ama iş bu noktaya gelmişken nasıl geciktiririm, ailesi yüzünden bu yola girdik nasıl bu kadar ilerledi ben de anlamadım
A
geçen yıl
Siz sanıyor musunuz ak parti gidecek?
Gençler olarak malum partiye oy vermeyeceklermiş. Gençler zaten hiçbir zaman bu partiye oy vermedi. Ne yetmesi dileniyorum diyen adam bile bu partiye oy veriyor. Kaldı ki oralardan bile kırılma olsa ak parti yine iktidar olacaktır. Dolar 20 olsa bile bunlar iktidar olur. Bir yolunu bulurlar. Bunların gitmesi için yüzde 75 gibi bir kesimin bunlara oy vermemesi lazım bu da çok çok zor. Kaldı ki bunlar gitti diyelim bu enkazı toparlamak en az 20 sene sürer. Tek bir çare var babanızdan kalan fabrika yoksa bu ülkeyi terketmek. Hiç kimse çözüm üretmeye kalkmasın, boşa umutlanmasın. Mümkün değil hiçbir şey düzelmez. Gençliğimiz gitti. Gidebilen gitsin gidemeyenler de bunu kabullensin.
A
geçen yıl
Asgari ücretle geçinemeyen israfçıdır savruktur
2200 lirayla krallar gibi yaşarsınız bu ülkede avrupada o parayla 3 gün yaşayamazsınız çok şükür Allah devletimize zeval vermesin şu an bu zor günlerde halka verdikleri 1000 lira bile gayet yeterli dışarı çıkmıyor çünkü kimse 2200 lirayla ailecek krallar gibi yaşarsınız şükredin
A
geçen yıl
Sevgilim devamlı tiktok izliyor
Tiktok hesabı yok video çekmiyor ama gününün önemli bir kısmını tiktok izlemeye ayırıyor. Bir de ciddi ilişki falan düşünmeye başlamıştım bununla. Yakında hesap açarsa kaldırabileceğimi sanmıyorum açmaz heralde ama bu yaptığı da sinirimi bozuyor. Ayrılayım mı sizce
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.