H

Teğmen
28 Ocak 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
42 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
H
2 yıl
YATAŞ BLUE STAR YATAK ALMAYIN SAĞLIĞINIZDAN OLMAYIN
Herkeze öncelikle sağlıklı günler dilerim.

Yaklaşık 5-6 ay önce 7-8 yıl kullandığımız yatağımızı değiştirelim istedik.kullandığımız yatakta ucuz bir üründü açıkçası ama rahatlık anlamında hiç bir sıkıntısı yoktu.

Yataş blue star marka yatak aldık.daha ilk günlerden rahatsızdı sabahları çok yorgun dayak yemiş gibi kalkıyordum.inanılmaz şekilde bel ağrılarımız olmaya başladı.yeni olduğu için yada alışamadık diye düşündüm.

Şimdi sonuç ben 36 yaşındayım eşim 28 yaşında ve bel ağrılarımızın şiddeti artmasıyla doktora gittik hayırlı olsun bel fıtığı olmuşuz.doktor bey durumu anlattık.oda bazı yatakların bu sonuca yol açabileceğini yatağı değiştirmemizi tavsiye etti.ben artık sağ bacağımın üstüne zor Basar duruma gelmiştim.1 haftadır çekyatta yatıyorum denemek için ve bel ağrım çok azaldı çok daha iyi kalkıyorum.

Firma ile görüştüm kesinlikle hiç bir şekilde yardımcı olamayacaklarını söylüyorlar.sağlıklı bir yaşam için sağlıklı uyku gibisi yok...paranızı çöpe atmayın bu marka Nın bu modelinden uzak durun herkeze saygılar sağlıklı yaşamlar
H
2 yıl
Playstation 5 Fiyat
Arkadaşlar bu şekilde bir media mark ilanı gördüm.ön satışa mı çıkartmışlar.
Ve bu rakam yanındaki para birimi nedir ?

< Resime gitmek için tıklayın >
H
2 yıl
Rampage kb r05 eagle yardım lütfen
A

< Resime gitmek için tıklayın >

Arkadaşlar bu klavyeyi kullanıyorum.

Tuşların basmasında hiçbir sorun yok WASD ⬆️⬆️⬆️⬆️ Oldu.

Bu klavyede fn tuşu yok.laptop a bağladığım zaman internetten araştırdığım fn+q veya fn+w gibi fonksiyonlar da işe yaramıyor.sanırım sırf bu klavyenin kendine özel bir kombinasyonu var fakat bulamadım

Desteksegment sorunu bildirdim.donanımsal arıza deyip geçiyorlar.tuşlar gayet sorunsuz çalışıyor sadece yön tuşu oldu.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.