M

Er
28 Ocak 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
30 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
11 ay
ACİL BİLGİSAYAR ÇOK YAVAŞ
Evet internetten araştırın diceksiniz ama yaptım.

PC iyidi bir anda yavaşladı baya. Virüs taraması yapsam bile çok yavaş oldu. Sizce sebebi nedir? Acil yardım
M
geçen yıl
Uygun fiyata bir direksiyon
Merhabalar. Yarış oyunlarında joystick veya yarış direksiyonu almakta kararsız kaldım. Büyük ihtimalle direksiyon alacağım fakat uygun fiyata hiç bulamadım. 500tl ve üstü de ortalama bilgisayar için biraz fazla. Sizin önerileriniz nelerdir? Şimdiden teşekkürler
M
geçen yıl
FPS arttırmak
Merhabalar. Bilgisayarımdaki oyunlar için FPS arttırmak istiyorum. Önerileriniz nelerdir bekliyorum :)
M
geçen yıl
Steam oyunlarından atıyor. Yardım
Merhabalar. Bu soruna dün başladım. Uzun zamandır oynamadığım Steam e girip oyun oynamak istedim. Fakat F1 2012 den attı ilk önce. Neyse dedim. Sonrasında Dirt 3 te oyun zar zor açıldı. Bugün de CS go dan attı ve bilgisayar hiçbir işlevi yapamaksızın takıldı ve açma tuşuna basılı tutmak zorunda kaldım. Sebebi ne olabilir?
M
geçen yıl
Sony Vaio
Merhaba arkadaşlar. 2013 model Sony Vaio laptopum var. Geçenlerde Windows 10 a yükselttim. Memnunum ama aklıma bir soru takıldı. Bu klavye düz beyaz renginde ve ben bunu renkli yapmak veya başka renklerde kullanmak istiyorum olabiliyor mu? Şimdiden teşekkürler
M
geçen yıl
Sony Vaio klavye rengi değiştirme
Merhabalar. Benim 2013 model Sony Vaio laptopum var. Sonradan Windows 10 yükledim ve klavye rengi değiştirmek istedim. Fakat bulamadım. Değişebilir mi yoksa sadece düz beyaz mı kalacak?
M
2 yıl
Bilgisayarımda çok boş uygulamalar var
M
2 yıl
AIDA64 güvenilir mi
Bilgisayarımın ne kadar ram desteklediğini bulmak istyordum. Karşıma AIDA64 çıktı. Sizce güvenilir mi?
M
2 yıl
Silinsin.
Silinsin.
M
2 yıl
Klavye Değiştirmeye Yardım
Lg G6 olan telefonumun klavyesinde bazı beğenmediğim veya olmayan özellikler olduğu için klavyemi Google klavye yapacam. Fakat geri dönmek istersem değiştirebilir miyim ? Buna yardım edebilir misiniz ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.