B

Yüzbaşı
21 Aralık 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
64 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
geçen yıl
Whatsapp iOS görüntülü konuşulmuyor
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2 aydırlı evdeki internet ile whatsapp tan görüntülü konuşamıyorum. Bu sorunu sadece iOS cihazlarda yaşıyorum öncelikle. Evdeki internetim tt fiber ftth 100 mbps Ping olsun download upload hızı olsun bir sıkıntı yaşamıyorum Speedtest de de tam alıyorum hızı. Her neyse birisi beni whatsapptan görüntülü arayınca veya ben arayınca karşı taraf bağlandığı anda ekranda Wi-Fi bağlantısı zayıf hücresele geçin yazıyor ve hiçbir şekilde 1 saniye de olsa konuşulmuyor. Diğer uygulamalarda hiçbir sıkıntı yok (FaceTime, bip) hücresele geçince whatsapp ta yine sıkıntı yok sadece iOS cihazlarda evdeki internet ile sıkıntı yaşıyorum. ~Uygulama güncel.
~Evde 4 tane iPhone var hepsinde bu sorun var birisi 12 hatta.
~Android cihazlarda hiçbir sıkıntı yok.
~Sorun whatsapp ta olsa hücreselde ve başka Wi-Fi larda da çalışmaz değil mi.
~Türk Telekom engelliyor diyeceğim android cihazlarda hiçbir sıkıntı yok.
~5 metre ileride ki apartmandaki Türk Telekom ADSL internet balkondan 1 diş zar zor çekiyor, 1 mbps download 0,4 upload aldığım bu ADSL de bile ne kadar kalitesiz olsa da arama yapabiliyorum ama evde modemin yanında 100 download 8 upload hızla yapamıyorum.
Bu nasıl bir sorun arkadaşlar, başka yaşayan var mı bu sorunu nasıl çözerim bu sorunu, sorun neyden kaynaklanıyor anlamadım gitti.
~4 komşuma gittim denedim. Hiçbir sorun yoktu ama onlar tt kullanmıyor.
1. Tt den millenicom
2. Tt den Türknet
3. Türkcell fiber
4. Türkcell fiber
Son olarak hiç modem değiştirmedim sorun modemde olabilir ancak diğer uygulamalarda bir sıkıntı yok ve android de whatsapp ta da sıkıntı yok. Modem zte. 60-70 aramanın birinde bilemedin ikisinde sorun çıkmıyor kalan hepsinde bu sorun var.
B
geçen yıl
Vf nin hiçbir şeyi çalışmıyor! [ Apple Music ]
Vf yanımda da çıkan 3 ay ücretsiz Apple Music çalışmıyor kullanabilen oldu mu acaba?
B
2 yıl
iPhone mkv video oynatırken şarj sorunu
Pc ye torrent indirdiğim diziyi Documents uyg. ile iTunes dan iPhone a yüklüyorum. Ve Documents uyg. dan izlerken şarj aşırı derece fazla gidiyor mesela 10 dk izleyince % 40 rahat gidiyor. Sadece bu şekilde izleyince böyle gidiyor. Netflix, YouTube da izleyince böyle değil çok az gidiyor. iPhone 6 Plus, 7 ve 8 var hepsinde de bu şekilde izleyince aşırı derecede fazla şarj gidiyor. Bunun nedenini bilen var mı? 15 dk dizi izleyince telefonun şarjı tamamen bitiyor.
B
2 yıl
İninal netflix ücretsiz deneme
Arkadaşlar ininal kart aldım netflix ücretsiz deneme başlattım. Bir gün sonra daha önce ücretsiz deneme kullandığınız tespit edildi. Kartınızda yeterli para bulunmadığı için izleme askıya alındı gibi bişey yazdı. Böyle bişeyle karşılaşan oldu mu?
B
2 yıl
Vodafone Terbiyesizliği
Her gün yeni bir kurnazlık
33 TL NEDEN TAM OLARAK GÖZÜKMÜYOR< Resime gitmek için tıklayın >
B
2 yıl
Acil yardım modemi başka odaya taşımam lazım
Arkadaşlar altyapım FTTB modemi başka odaya taşımam lazım aşağıdan gelen etherneti taşıyacağım odanın kablosuna takmam lazım (taşıyacağım odaya kablo çekili ama eve gelen Ethernet ona bağlı değil)( nereye bağlayacağımı bilmiyorum) hangi kabloyu hangi kabloya bağlayacağımı bilmiyorum, aşağıdan gelen kablo hangisi onuda bilmiyorum ampul gibi şeyler var bi kabloda, yardımlarınızı bekliyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.