C

Binbaşı
05 Kasım 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
115 üye
Görüntülenme (?)
477 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
2 yıl
Bilgisayardan gelen telefon tuşlama sesi
Arkadaşlar merhaba,

Bir kaç haftadır bilgisayar açıkken ve herhangi birşey çalışmazken hopörlörden eski internet bağlanma sesi gibi telefon tuşlarına bastığımızda gelen ses geliyor!

Böyle birşey başıan gelen oldumu, olduysa sebebi nedir öğrenebilirmiyim?

Yoksa ben dinleniyor muyum

Telefonum nedendir bilmem ama yıllardır dinleniyor( hala araştırma içerisindeyim)
C
6 yıl
ASTİGMAT İÇİN LAZER TEDAVİSİ MÜMKÜNMÜ?
ASTİGMATI OLUPTA LAZER TEDAVİSİ OLAN VARMI? VARSA İLERİDE TEKRARDAN OLUŞUYORMU ASTİGMAT ?

Birkaç kişiden aldığım bilgiye göre ileride tekrardan oluşuyor dediler ama ameliyat olan kişilere sormadım çünkü çevremde ameliyat olan kişi yok
C
9 yıl
NOTE 2 VE 4.3 GÜNCELLEME SORUNU ACİL YARDIM
merhaba,
telefonun güncelleme kısmını otomatık guncellemede oldugu ıcın telefn kendı kendısıne guncelleme yapıp 4.3 yazılım yuklemıs.sabah kalktıgımda guncelleme yapıldı devam edılsın dıye yazı cıkmıstı.bende uyku sersemlıgı ıle onayladım.ama onaylamaz olaydım.su an normal calısan telefon dengesızlestı ve asıl sorun olan menu ve gerı tusu calısmıyor.duzeltemk ıcın ne yapabılırım.

samsung fırmasını aradıgımda bıze boyel bır guncelleme bılgısı gelmedı nasıl oluyorda telefon guncelleme ıstedı dıyorlar.telefonu turkcell bayısınden aldım.şimdi aklım karıstı bu telefon o zaman sahte yada kaçak bır telefon ama elımde fatura var.samsung bana başarı servısıne goturun dedı ama vaktım yok.kendım bu sorunu nasıl çözebilirim?
C
9 yıl
GTX 680GB 4GB + GTX680 2GB SLİ
BU İKİ KART SLİ OLUYORMU? SLİ YAPMAK İSTEDİM AMA OLMADI.GÖRMEDİ SLİ DESTEĞİNİ.ÇOK ARAŞTIRDIM AMA YAPAN YADA YORUKM YAZANDA GÖRMEDİM.BİLGİSİ OLANIN RİCAM BİLGİ VERMESİNİ İSTİYORUM
C
10 yıl
GANO EXCEL NEDİR VE NASIL BİR FİRMADIR?
BÜ FİRMA VE SAHİPLERİ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMIDIR?

Neden soruyorsun derseniz bu türkiyede yeni bir oluşum gibi başlamış.mantarı kahvenin içinde olması ve yararlı olması falan filan gibi.acaba diyorum eskiden olan titancılar gibi bi sahtekarlıkmıdır bu yoksa normal düzeyli ve seviyeli bir firmamı acaba onu öğrenmek istiyorum.

sitesinde hep bilgiler var ama hiçbir şikayet yada sorunla karşılaşmadım araştırmalarımda

bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim
C
10 yıl
SSD DİSK HATASI
LÜTFEN YARDIM BU NEDİER Bİ TÜRLÜ ANLAYAMADIM GİTTİ.

Öncelikle 2adet 60gb ssd alıp raid yaptım ve baya bi kullandım.arada bi sorun yaşadım hep bazen tekini görmez.bazen hep görür gibi.ayırdın diskleri iki makine kurmak için ssd lere format atcam ama o ne.disk 60gb değilde şu an ikiside 118gb görüyor ve bu hatayı veriyor.diskleri biçimlendiremiyorum ve formatta atamıyorum.yedek olarak bile göremiyorum.nasıl düzeltebilirim yardım lütfen

< Resime gitmek için tıklayın >
C
10 yıl
Asus P8h777-V Bios Ram Sorunu
Anakarta taktgım ramlerı ne yaptımsa 1066mhz den yukarı çalışmadı.bu efi biosu bi türlü çözemedim.1600mhz takıyorum 1066 goruyor.1600 mhz ayarına getırınce anakart açılmıyor.illaki 1066da olması gerekiyor.elinde bu tür anakartlardan olan varsa bios ayar bilgisi olan varsa benimle paylaşmasını istiyorum.

Taktığım işlemci intel g620 bilginize.ramler orsair xms3 1600mhz 2x4gb
C
10 yıl
ASUS P8H77-V BİOS RAM SORUNU
ANAKARTA TAKTGIM RAMLERI NE YAPTIMSA 1066MHZ DEN YUKARI ÇALIŞMADI.BU EFİ BİOSU Bİ TÜRLÜ ÇÖZEMEDİM.1600MHZ TAKIYORUM 1066 GORUYOR.1600 MHZ AYARINA GETIRINCE ANAKART AÇILMIYOR.İLLAKİ 1066DA OLMASI GEREKİYOR.ELİNDE BU TÜR ANAKARTLARDAN OLAN VARSA BİOS AYAR BİLGİSİ OLAN VARSA BENİMLE PAYLAŞMASINI İSTİYORUM.

TAKTIĞIM İŞLEMCİ İNTEL G620 BİLGİNİZE.RAMLER ORSAİR XMS3 1600MHZ 2X4GB
C
10 yıl
COOLER MASTER STACKER STC-01 ÇALIŞMASI YENİ
KASA BİRAZ FAN MANYAĞI OLDU AMA DAHA FAN TAKACAĞIM GİBİME GELİYOR.ŞİMDİLİK Bİ KAÇ RESİM KOYUYORUM.SADECE ÇALIŞMA SİZCE NASIL OLUYOR DİYE SORMAK İÇİN BU KONUYU AÖMA GEREĞİ DUYDUM.İLERDE NASIL BİŞEY OLABİLİRİ SİZLERLE BİRLİKTE DÜŞÜNEREK YAPMAYA BAŞLAYACAĞIM ÇÜNKÜ.RENK-SIVI SOĞUTMA FALAN FİLAN GİBİ.

Yapılan işler:

-Kasanın çift psulu yapısından dolayı üst tarafa takılacak psu yeri çıkarılmıştır.Çıkarıldıktan sonra monitör ayağı oldu daha yüksek olsun diye monitörün ayak bölmesinin altına koydum.maviye boyamıştım.elde kalan son mavi boya ile vakit geçirmek için

üstteki fan delikleri açılınca 2adet 120 mm lik fanlar tam otursun diye.bayada güzel oldu bence o bölme çıkınca çok yer kaplıyordu çünkü.

-İç taraf siyaha boyandı acaba nasıl duruyor diye siyah renk.güzel oldu gibime geliyor.sonra oto boyacısında komple iç sıyah boyanıp vernık atılıp çizilmez duruma gelecek inşallah.

-Dış renk hakkında hala kararsızım.Beyaz mı olsun yoksa böyle kalsın mı diye düşünüyorum şu aşamada! SİZCE NE RENK OLSUN DIŞ TARAF?

-Alt taraftaki psu bölmesine şimdilik boş durmasın diye 4adet 80lik fanı birleştirip taktım.can sıkıntısından ne yapayım diye düşünürken.pek güzel olmadı ama bölmeyede psu takacağım gibi.sadece fanlar ve sıvı soğutma için 450-500w psu yterli olcaktır.sistemi fazla zorlamasın diye fanlar


RESİMLER

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
C
12 yıl
Askerim üleeeeee
askere gidiyorum arkadaşlar.hayırlısı sağ sağlim döneriz inşallah.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.