U

Er
10 Aralık 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme (?)
152 (Bu ay: 62)
Gönderiler Hakkında
U
2 hafta
2020'ye göre
110 tyt 70 ayt 97 obp kaç getirmişti? muratcan kocakulağın hesaplamasına göre kaç k gelir diye merak ettim
U
2 hafta
bir ayt neti kaç tyt netine eşit
soru başlıkta anlamadığım şey şu100 tyt 60 aytye insanlar 16-20k derken 85 tyt 65 aytye çok daha iyisini söylemişler
U
2 hafta
murat can kocakulak sıralama tahmin videosu
arkadaşlar internetim az da izleyen varsa neler diyor (:
U
3 hafta
100 tyt 60 ayt
burada kesin konuşmalara sinirlensem de fikrini merak ettiğim bazı kişiler var tytde kaydırma yapmış olma ihtimalim var bu yüzden yapmadıysam 100-105 gibi gelecek büyük ihtimalle. ayt de 60 civarı. obpm 97,9 98 denilebilir. sizce ne gelir bana

istediğim bölümün 2019 netleri 93 tyt 67 ayt
2018 netleri 94 tyt 66 ayt
U
4 hafta
intihar düşüncesi
burada birkaç gündür intiharla ilgili başlıklar ve yorumlar görüyorum. ben psikolog olmadığım için kimseye bir şey söylemeyeceğim ama eğer gerçekten böyle düşünen varsa aranızda psikolojik destek için 153'ü arayabilir onlar da size en yakın psikolog / psikiyatrla randevu oluşturacaktır. ya da devlet hastanelerindeki tüm psikoloji / psikiyatr hizmetleri ücretsiz. eğer gerçekten düşünüyorsanız bu mesajımın bir değeri belki olmayacaktır ama lütfen destek alın. eğer gerçekten düşünmeyip ilgi için böyle şeyler yazıyorsanız yapmayın. depresyon, intihar düşüncesi ve anksiyete tarzı şeyler şaka malzemesi olmayacak kadar ciddidir ve insana yaşattığı acılar fiziksel acılardan daha beterdir. şaka yapmak için böyle hassas konuları seçmeyin.
U
4 hafta
buraya sıralama sormayın
buradaki kimsenin doğru düzgün bir şey bildiği yok kafalarından sıralama sıkıyorlar sonra hata kaza tutarsa ben demiştim diye onu öne çıkarıyorlar. sıralama tahminleri yapanlar eğitim konusunda çok bilgili değil, çevreleri düşündükleri kadar geniş değil ve en önemlisi çevrelerindeki öğrenciler genel türkiye öğrenci profilini yansıtmıyor. burada kızı için sıralama soran bir abiyi gördüm buradaki ergenler çok bir şey biliyormuş gibi net bir şekilde sayı söylüyorlar :D burada insanlara yardımcı olan kişiler de çok ve burdan hepsine çok teşekkür ederim ama geneli boş, günlük hayatlarında doğru düzgün arkadaşı olmayan, derece yapsalar bile gittikleri okulda kabul görmeyecek tipler. benim sınavım çok kötü geldi benim gibi olanlara burdan şunu söylemek istiyorum sıralamalar her türlü gelebilir kafanızı takmadan 20 gün kadar rahatlayın mezuna kalırsanız da sakin bir kafayla kalmış olursunuz.
U
geçen ay
3D AYT MATEMATİK 9. DENEME
sizce nasildi, netleriniz nasil?
U
geçen ay
APOTEMİ MAESTRO AYT 1
cevap anahtarı olan ya da çözen var mı?
U
geçen ay
ayt matematik denemesi sorunum
arkadaşlar çok az bir zaman kaldığını biliyorum daha önce de birsürü konu açmıştım. elimde sadece sonuç derece var güzel deneme ama pek çözesim yok ayt tarzı değil bence. apotemi almak için çok geç sizce napmalıyım? başka denemem yok sınava az kala matematik için elimi sıcak tutmak istiyorum. tavsiyesi olan varsa yardım edebilir mi
U
geçen ay
3D ayt 5'li 4.deneme
arkadaşlar çözenler varsa netleriniz nasıl ve zorlandınız mı? ben geometrisinde çok zorlandım. integral kısmında da güzel sorular vardı bir boşum var oradan ):
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.