T

Yüzbaşı
08 Aralık 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
135 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
T
3 gün
HP Z3700 ve sessiz fare tavsiyesi
bir fare alacağım. sessiz olsun istiyorum. HP Z3700 modelini kullanan var mı ? veya buna alternatif sessiz fare tavsiyesi yapabilecek olan ?
T
5 gün
Yedek Parça Fiyatlarının Delirmesi
tamam ekonomi iyi değil, hükümet kontrolü kaybetti anladık da esnaf da bu durumu acayip kötüye kullanıyor . uyduruk direksiyon toz körüğüne 170 tl der olmuşlar . 2 adet var 250 tl . uyduruk plastik körük ! kafayı bozup körüğe streç dolayacağım o olacak.
T
geçen yıl
Windows 10 da dosya paylaşımı nasıl yapılır
eskiden ev ağı kurup sürücüyü paylaşıyordum. şimdi bir güncelleme ile microsoft o özelliği kapatmış. şimdi ev içindeki pclerde nasıl hdd paylaşımı yapabilirim ?
T
2 yıl
Covid -19 sürecinde Merkezi Sınava Girenler
Bu süreçte merkezi sınavlara giren var mı aramızda ? önlemler alınmışmıydı ? herkes maske takıyormuydu ? bir sıra boşluk var mı yoksa kümes gibimiydi yine ?

Sınava girerken ne tedbir almak lazım ? girdikten sonra kendimizi karantinaya alalım mı? sınav sürecinde bulaşır mı ? bulaşırsa kaç günde belirti vermeye başlıyor ?
T
2 yıl
Ses ve güç tuşu bazen basıyor bazen basmıyor
moto g5 ses ve güç tuşları zor basıyor . kapağı çıkarıp tuşlara elimle basınca sorunsuz ses kısılıyor falan . buna ne yapabiliriz çaresi var mı? kapak mı değişecek?
T
2 yıl
Çizilen tampona boya yapmak,tampon tamiri
tamponu kaldırıma sürttüm. derin bir hasar var boyada. kendim yapmak istiyorum. macun ve boya ilgili sorularım var.

macun nasıl bir şey olacak ? çok çeşit var.

boya sprey boya alınacak, spreyi boya kodu ile internetten mi vereyim sanayide yapanlara mı yaptırayım. araç 2002 model olduğu için boya kodu ile alınan yama gibi durur mu ? araç rengi gri.
T
2 yıl
yıkamada suyun içinden kum,taş çıkması
merhaba

gittiğim yıkamacılarda suyun içinden toprak,kum parçaları çıkıyor. bu sebeple pek çok yer değiştirdim. en son birinde filtireli su kullanıyoruz yazıyordu oraya gittim,o da aynı. suyla birlikte kum parçaları geliyor . arabayı evin önünde yıkama işi geldi aklıma . var mı deneyen? yapılabilir mi? neler lazım?
T
2 yıl
forumda eskiden sistem önerisi vardı ne oldu ona
forumda eskiden sistem önerileri oluyordu. internet,oyun,grafik diye seçiyorduk parçaları veriyordu. kalktı mı o bulamadım.
T
2 yıl
kendiliğinden donan bilgisayar
masaüstü bilgisayar kullanıyorum. bilgisayar kafasına göre donup kalıyor. bir hata kodu yok, öylece donuyor fare falan oynamıyor . açıp kapayınca düzeliyor .kafasına göre bazen 1 hafta bazen 1 ay yapmıyor. format atıp sıfırdan kurulum yaptım yine yapıyor. nedir bunun derdi nerelere bakmak lazım ?

çift ssd kullanıyorum,iki işletim sistemi yüklü.
q8400 işlemci
9500 gt ekran kartı
4 gb rem var.
T
2 yıl
ipad ipa dosyası yükleme nasıl yapılır
a1432 model sürüm 9.3.5 ipad e ipa uzantısı yüklemek isitiyorum başarılı olamadım. denediğim yöntemler aşağıda.

cydia ile windows 10 ve linux de deneme yaptım,sonuç olarak görseldeki hatayı alıyorum.

onun haricinde online ipa yükleme hizmetlerini denedim. dosyayı upload ediyorum, gelen bağlantıdan yükle dediğimde install on air sitesinde yükleniyor diyor ama 1-2 saat durmasına rağmen 100 mb yüklenmiyor.

apphost sitesinde accept to download and wait for it to finish ,iletisi gelmesine rağmen indirme başlamıyor.

denediğim yöntemler bunlar. neden bu alete ipa yükleyemiyorum?< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.