J

Yüzbaşı
24 Kasım 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
477 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
J
17 sa. önce
Evlilik Teklifim Nasıl Olmalı ?
Merhaba arkadaşlar maddi durumu iyi olan birisi değilim. Evliliğimi bankadan çekeceğim kredi ile yapacağım. Düğün deseniz olmayacak gibi bir şey malum bu dönemde hem maddi sorunlar hem de virüs ağzımızı yüzümüzü dağıttı.
Size sormak istediğim 2 adet soru mevcut yardımcı olur iseniz çok sevinirim.

1.Kız arkadaşıma evlilik teklifi yapacağım fakat şöyle bir sorun var kız arkadaşım yüzük satan yere gidelim ben beğeneyim sen al diyor bu fikre ne diyorsunuz ?

2.Maddi durum başta da söylediğim gibi yok hatta bir ton borcum var ağustosa kadar azaltmaya çalışıyorum. Bu kadar maddi sıkıntıya rağmen gene de eşim olacak bu insana bir evlilik teklifi yapmak istiyorum sizce nasıl bir teklif hazırlamalıyım. Eskiden olsa kafamda bir ton şey olurdu böyle olsa daha güzel vs ama şimdi pandemi vs iyice kafayı aldı götürdü hayal gücüm dibe vurdu.

Yardımlarınız ve fikirleriniz için teşekkürler keyifli forumlar. ALLAHIM hepinizin gönlüne kalbine göre seveceği eş ve huzur dolu bir hayat nasip etsin...
J
geçen hafta
Çok bunaldım.
Bir çoğunuz gibi benim de hayatım hiç iyi gitmiyor. Geçmişten geleceğe yemediğim tokat kalmadı annesiz babasız büyüdüm tek hayalim yuva kurmaktı ve annemin babamın bana vermediği aile sevgisini çocuklarıma eşime vermekti. Tam mutlu oldum dedim kardeş kazığı yedim yıllarca krediye

mahkum edildim 30 yaşındayım 8 senedir borç ödüyorum. 65 bin küsür kredi ödedim hala da ödüyorum. Tam borcum bitecek allahıma şükür dedim bu sefer de kalp hastalığı çıktı %52 kalp yetmezliği ve hipertansiyon teşhisi kondu. Ben hayal kurmaya çalıştıkça o hayaller sanki benden kaçmaya

çalışıyor gibi. En ufak şeye sahip olamaz oldum hayalini dahi kuramaz oldum. Her zaman demişimdir para önemli değildir önemli olan insanın huzurudur diye. Yanılmışım para çok önemliymiş geleceğe atacağım temellerin hepsi para ile atılıyormuş. Anlatsam roman olur derler ya aynen öyle

bir durumdayım. Kafayı yemek üzereyim her şeye çok fazla takıyorum gençliğim bitti bazen kendimi mutfakta buluyorum kendi kendime diyorum ben burada ne yapıyorum beynimin kontrolünü dahi kaybetmeye başladım artık... 8 Senelik ilişkim var sevdiğime söyledim ayrıl git inan kızmayacağım

gitmekte haklısın benim gibi yarım bir insan ile kim bir yuva gelecek hayali kura bilir ki. Anne baba vurdu yoklukları ile sonra da abim diyeceğim insan sonra kalp hastalığım sonra da bu ekonomik kriz. Sabır et demeyin dostlar kendimi bildim bileli sabır ediyorum sokaklarda kalmak aç susuz yaşamak

koymuyor da hayallerimin git gide benden uzaklaşması canımı çok yakıyor kalbimin atışı dahi çok değişti artık bazen duracak gibi atıyor. Benim hayal kurmaya mutlu huzurlu bir yuva kurmaya hakkım yok mu ?
J
3 hafta
SİLİNSİN
SİLİNSİN.
J
3 hafta
Gerforce Now İnternet Hızını Merak Edenlere Gelsin
Geforce Now türkiye serverinde oyun oynuyorum. Bir an tarayıcıya yönlendirdi oyun bu arada hız testi yapayım dedim :)

< Resime gitmek için tıklayın >
J
geçen ay
Siline bilir
Silinsin lütfen.
J
geçen ay
Subverse Türkçe Yama İstek
Arkadaşlar oyun yetişkin içerikler barındırıyor diyaloglar vs var ama anlamıyorum. Bir el ata bilecek var ise peçetesini ben ısmarlarım teşekkürler :)
< Resime gitmek için tıklayın >
J
geçen ay
Kilit.
Konu kilit.
J
2 ay
Geforce Now Takılma Sorunu
Arkadaşlar internet hızım gayet iyi ve yeterli olmasına rağmen oyun oynarken akıcılık sorunları yaşıyorum. Ekran kartım arıza yaptığı için ve şuan tamir de olduğu için böyle bir servisi kullanmak ve 1 ay idare etmek istedim ama hiç de anlatıldığı gibi kaliteli bir hizmet olmadığını gördüm.

Yapılması gereken ayarlar falan mı var anlamadım 1 ay için 75 TL para verdim karşılığın da 1 saat oyuna girmeye çalışmaktan başka bir şey almadım. Bir oyun açılacak 10 dakika sürüyor. İnternet hız değerlerim programa göre ve benim hız testime göre gayet yeterli ve iyi olmasına rağmen hiç bir şekilde akıcı bir deneyim elde edemiyorum.

Geforce Now ayarlar kısmında özel ayarlar bölümün de en fazla 50 mbps seçiliyor bende onu seçeyim daha iyi bir deneyim elde edeyim diyorum ama daha kötü bir sonuç alıyorum. Ne yapmam gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Bu arada ayarı dengeli ye getirsem de bir şey değişmiyor. Bana göre şuan bu hizmet çok kalitesiz aynı kendi bilgisayarınız da oynadığınız gibi oynuyorsunuz lafları yalandan başka bir şey değil...

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
J
2 ay
Silinsin lütfen.
Silinsin.
J
2 ay
Tom Clancy The Division Netflix Filmi Geliyor
Evet arkadaşlar şimdi ubisoft un sayfasında gördüm netflix platformunda filmi çıkacak. Baş rollerin de ise iki tane sevilen oyuncu mevcut jake gyllenhaal vs jessica chastain.

Şunu belirtmek isterim ki Jake benim çok sevdiğim bir aktördür umarım güzel bir film olur ve ağzımız açık bir şekilde izleriz :)

Ben haberi yeni gördüğüm için heyecan ile paylaştım arkadaşlar. Daha önce paylaşım yapıldı ise affola.
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.