O

Çavuş
31 Ekim 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
O
16 sa. önce
türknet gpon fiber düşük hız sorunu
Eve geldiğimde bütün sitelerin geç açıldığını fark ettim hız testi yaptım karşılaştığım tablo bu.
< Resime gitmek için tıklayın >
düzeldi neyse ki sorun 15dk civarı sürdü anlık hızım bu
< Resime gitmek için tıklayın >
O
7 ay
Türknete geçeceğim en hızlı nasıl geçerim
Şuan bulunduğum evde kablonet altyapısı üzerinden hizmet alıyorum ve haziranda taahhüt bitiyor fiber üzerinden türknete geçmek istiyorum en hızlı nasıl geçerim bazı yerlerde hattı iptal etmeyin portunuz gitmesin tarzı şeyler yazıyor ancak fiberde zaten port gibi bir durum söz konusu değil. Mevcut interneti iptal etmeli miyim?
O
7 ay
Bir daireye iki farklı hattan iki internet bağlanabilir mi?
Merhabalar bir evde kablonet altyapısı ve aynı zamanda fiber altyapı varsa hali hazırdaki aboneliği sonlandırmadan fiber kablo üzerinden internet bağlatılabilir mi
O
11 ay
Tplink av600 powerline internet hızı yerlerde
Bundan 1ay önce aldığım powerline adaptöründen gayet
memnundum 16mbps kesintisiz veriyordu 1ay boyunca da 1kere yavaşladığı internetin kesildiğini görmedim fakat 1-2saat önce internet öyle bir yavasladı ki ping 500-600civarinda download 0,01 çıkıyor siteler zor açılıyor diğer odalara takmayi denedim hız 2-3mbpsye çıktı ama asla eskisi gibi olmadı. ( testler kablolu ve priz coklayici kullanılmadan yapıldı) ne yapabilirim?
O
geçen yıl
Türknet güvenli internet ve sitelerin yasaklanması
Bu zamana kadar mahkeme kararıyla kapatılmamış sitelere girebilirken bugün itibariyle böyle hata almaya başladım bazı siteler yüklenmiyor bile 18yaşından büyük bir birey olarak hangi siteye gireceğime kendim karar vermek istiyorum ve güvenli internet profili istemiyorum. online işlemlerden baktığımda zaten güvenli internet profilinde gözükmüyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
O
2 yıl
Turktelekom fiber kablosu
Şuan oturduğum bina yeni bir bina yaklaşık 6-7 aydir altyapi yok. Hali hazirda nakil başvurum vardı ve 1-2 defa dilekçe yazdım. 3 gün önce binanin önünde kazi yaptılar, apartmanın yanindaki direkten böyle bir mavi kablo çıkarttılar üstünde turktelekom yaziyor
< Resime gitmek için tıklayın >
Binanin içinden de turuncu bir kablo geciyor bunun üstünde de turktelekom yaziyor (ince sarı kablo zaten vardı)
< Resime gitmek için tıklayın >

boşa ümitlenmek istemiyorum sizce binaya altyapı mi geliyor ya da kaç ay içinde aktif olur
0
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.