Merhabalar 8 yıldır samsung gakaxy s3 kullanıcısıyım yeni telefon almak istiyorum aklımda meizunun note 9 modeli var telefonu açıkçası çok beğendim ama kamera ve dayanıklılığı sizce nasıl veya başka hangi telefonları almamı önerirsiniz ? Kamera iyi olsun ve 8 yıl veya daha fazla bana dayansın yeter. Oyun Oynamam sadece whatsapp veya instagram kullanıyorum Eğitim amaçlı videolar çekiyorum. |
Merhabalar 8 yıldır samsung gakaxy s3 kullanıcısıyım yeni telefon almak istiyorum aklımda meizunun note 9 modeli var telefonu açıkçası çok beğendim ama kamera ve dayanıklılığı sizce nasıl veya başka hangi telefonları almamı önerirsiniz ? Kamera iyi olsun ve 8 yıl veya daha fazla bana dayansın yeter. Oyun Oynamam sadece whatsapp veya instagram kullanıyorum Eğitim amaçlı videolar çekiyorum. |
Arkadaşlar merhaba bu tatilde tyt tarih ve coğrafyaya kısa ama öz anlatan hangi hocaların videolarını izlemem uygun olur coğrafyada yavuz tuna var ama 90 tane videosu var 2 haftada bitmez gibi çünkü birde tarih var ne yapmam lazım ? |
Merkez Yayınları türkiye geneli sınvına giren var mı? Ayt cevaplarını hocalarım kendi yaparak verdi verebilirim ama tyt cvapları daha verilmedi isteyene girdiğime dair fotograf atabilirim giren varsa atabilir mi veya karşılaştırma yapabilirmiyiz ? |
Test okul 7-8-9 martta yapılan tg sınavının cevap anahtarı olan var mı ? |
Arkadaşlar galiba hız ve renk'in cevap anahtarı yayımlanmadı ama bazı hocalar youtubea yüklemişler dilerseniz oradan bakabilirsiniz. TYT TÜRKÇEhttps://www.youtube.com/watch?v=jGYgmrjKpjM TYT MATEMATİKhttps://www.youtube.com/watch?v=5Q3NmG96yHU AYT MATEMATİKhttps://www.youtube.com/watch?v=rqvJSdpmahY |
ARKADAŞLAR TYT MATEMATİK İÇİN HANGİNİ DİNLEMEYLE BAŞLAYIM https://www.youtube.com/playlist?list=PLVoSZ0D0CB3rshOQ12Qw9z8ALfFhGHwqY RM 45 GÜNDE TYT MATEMATİK 2019 VERSİYON https://www.youtube.com/playlist?list=PLVoSZ0D0CB3qLMs3pSpd9K_WcRd_6CJQP TYT MATEMATİK 2018 VERSİYON BU AZ ZAMANDA HANGİSİ DAHA İYİ OLUR |
1.Okulda çok üst düzey bir kılık-kıyafet kontrolü var (Bana gereksiz geliyor ama söyleyim)
2.Okul eğitim kalitesi bakımından berbat zaten mezunlara bakarsanız çok iyi de değil sitesinden degil de facebook veya instagram yerlerden bakarsanız görürsünüz eski dershane zamanında olan mezunlar var ama renk gibi kırmızı çizgide bozdu.
3.Eglence ve sporsal gelişim eğitimden çok önemli burada. YKS çokta umurlarında değil zaten zengin okulu. Okula bmw siyle gelen öğrenciler var.
4.Yemekleri çok kötü
5.Kaynak seçimi berbat
6.Öğretmenleri alırı egoist hatta şu pandemi döneminde bir biyoloji öğretmeni siz şuan bana para kaybettiriyorsunuz dedi nu nedir ya adam sırf burdurda ünlü diye ve dersimiz var diye biz mi para kaybettiriyoruz???
7.Bu kadar bu okulu spor-sanat için tercih edin yks için tercih etmeyin