Y

Onbaşı
29 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
95 (Bu ay: 17)
Gönderiler Hakkında
Y
geçen yıl
Uplay ac 2 açılmama sorunu(Oyunun ekranı sol üstte açılıp kapanıyor)
Uconnect eski ismi uplay üzerinde sahip olduğum Ac 2 oyunun oyna dedikten sonra ekranın sol üst köşesinde açılıp kapanması ve oyuna beni almamasıyla karşılaşmaktayım sürekli garip bir şekilde.
< Resime gitmek için tıklayın >
Sürekli aynısını yapıyor oyna diyorum bu ekran açılıyor ve kapanıyor çözümünü hiçbir türlü bulamadım bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Y
2 yıl
Mafia 2 definitive edition save failed hatası.
Oyun başındaki maymuncuk satın alıp maymuncuğu test ederken dükkanda işi başardıktan sonra karşıma bu hata çıktı ve sanki o kısmı hiç yapmamışım gibi sayıyor yani görevi tamamladım ama oyun tamamlamışım gibi bir tepki vermiyor ve ilerlemiyor öyle hala yapmamı bekliyor joe ve dükkan satıcısı yeniden deneyi de kabul etmiyor soldakini seçince de dediğim sorun ortaya çıkıyor kayıt edemiyor sorunun çözümünü bilen var mıdır?
< Resime gitmek için tıklayın >
Y
2 yıl
Chrome ile açılan you tube videosunda tam ekranda yatay çizgi oluşma sorunu
< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >

Sadece chrome ile you tube videosu izlerken karşıma çıkan bir sorun bu. Videoyu tam ekran yaptığımda yatay bir çizgi oluşuyor fakat alttaki video göstergeleri içeren(ses, dakika, çözünürlük vs) panel fareyi hareket ettirmediğim için kaybolduğunda o çizgi de kaybolmakta. Bilgisi olan birisi yardımcı olursa çok sevinirim.
Y
2 yıl
Mafia 2 Definitive Editions Küçük Ekran Sorunu
< Resime gitmek için tıklayın >

Merhabalar ben steamden Mafia 2 satın almıştım ve şimdi definitive editions versiyonu çıkınca onu indirip oynama kararı aldım fakat oyunu her açtığımda ayarları değiştirdiğimde ve Türkçe yamayı kaldırıp denediğimde yine aynı sorunu yani oyunun ekranımın sol üst köşesinde açılmasıyla karşılaştım sürekli. Çözümü için yardım edebilecek birisi var mıdır bu konuyla ilgili bilgi sahibi birisi şimdiden çok teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.