C

Çavuş
29 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
29 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
14 yıl
Opel Meriva 1.6 ya en uygun sistem
Selam arkadaşlar benim 2005 model 1.6 benzinli Opel Meriva aracım var bu araca en uygun lpg dönüşüm sistemi ne olabilir yada daha önce takılan bir örnek bilen varmı teşekkürler....
C
17 yıl
DFI RD600 Yardım!!!!
Arkadaşlar bu anakart üzerindeki sata gruplarından hangisi raid konfigirasyonunda daha performanslı çalışır acaba bildiğiniz üzere bir grup ati chipsete ait,

diğeri ise promise sata kontrolcüsüne ait yardımcı olursanız sevinirim....
C
17 yıl
GEIL DDR667 ile 800 mhz i aşan varmı?
Arkadaşlar imzamdaki sistemle geil ile bir türlü 800 mhz i aşamadım acaba bunu aşan varmı varsa burada paylaşabilirmi kaç volt verdi kaç mhz yaptı
C
17 yıl
E6300 + DFI RD 600 overclock yardım
Arkadaşlar elimde E6300 + DFI RD600 chipset anakart ram olarak GEIL 1GB 667 mhz kullanıyorum.Bunları nasıl overclock yaparım yardım edebilirseniz sevinirim.

Çarpanlar ne olacak ,voltajlar ne olacak bilemiyorum.
C
17 yıl
ttbig water yardım lütfen
selamlar,

Sistemimde ttbigwater kullanıyorum fakat kullanmaya başladıktan bir ay sonra hortumlarda yosuna benzeyen bişeyler belirdi sistemde orjinal coolant sıvısı var fakat az miktarda saf su ekledim bunun sebebi nedir acaba yardımcı olursanız sevinirim.
C
17 yıl
Trafo yağı su soğutma sisteminde kullanılır mı?
Arkadaşlar,

Bildiğiniz üzere yüksek gerilim trafolarında soğutma için kullanılan yağlar hem akışkan (suyun akışkanlığına yakın) hemde çok yüksek voltajlara kadar yalıtkanlığı var acaba diyorum ki bu yağları su soğutma sistemimizde kullanamazmıyız? Bu kanuda fikri olan arkadaşlar lütfen paylaşabilir mi?
C
17 yıl
Arkadaşlar ax-1600 pro 512 yardım lütfen
Selamlar arkadaşlar ati ax1600 pro ekran kartının çekirdek sıcaklığına bakamıyorum lütfen yardım

everesti denedim olmadııı
C
17 yıl
Arkadaşlar ax-1600 pro 512 yardım lütfen
Arkadaşlar elimde asus ax-1600 pro ekran kartı var ve ben bu kartın vga çekirdek sıcaklığına bir türlü bakamadım everesti falan denedim ama göstermiyor.

Yardımcı olursanız sevinirim...
C
17 yıl
Soğutma sıvısı enerji geçirirmi?
Arkadaşlar acaba bu soğutma sistemlerinde kullanılan sıvılar, üzerinden elektrik enerjisi geçirirmi? Yani sisteme bir zarar verirmi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.