S

Er
17 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme (?)
167 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
S
geçen yıl
KONU DISI - AILE HEKIMI
Merhaba ikametimi Istanbuldan Kocaeliye değiştiricem, suanki aile hekimimden çok memnunum ve değiştirmek istemiyorum böyle bir imkanım varmı yoksa zorunlu değişmek zorundamıyım? Taşındigim ev Aile hekimimin bulunduğu Hastaneye 15km uzakta
S
geçen yıl
AILE HEKIMI
Merhaba Istanbul/Pendik'ten Kocaeli/Cayirova'ya taşınıyorum Pendikteki aile hekimimden çok memnunum ve değiştirmek istemiyorum böyle bir imkanım varmı? Yoksa ikamet değişikliği yüzünden mecburi değişecekmi?
S
geçen yıl
GTÜ 2,3 VEYA 4. SINIF'TA MUHENDISLIK OKUYAN
Bana ulaşabilirmi lütfen
S
geçen yıl
GTÜ'ndekiler bir bakabilirmi
Arkadaşlar Ders Kayıt işleminin son günü ne zaman?
S
geçen yıl
ÇOK ÖNEMLİ BIR BAKIN
Dostlar hazırlık geçme sınavı 70 üstü yapılınca geçiliyordu ama puan değil harfler yazıyor. CB almışım, geçtimmi?
S
geçen yıl
BIR BAKARMISINIZ
Dostlar GTÜ'nün sitesine girdiğimde "2020-2021 Güz Dönemi Katkı Payı Ödemeleri Hk" denilen bir yazı ile karşılaştım. Ben bu sene kaydoldum, bu ücreti ödeyecekmiyim?
S
geçen yıl
KAYIT BULUNAMADI
Dostlar e-kayıt için bütün aşamaları yaptim birkaç gün önce e-devletten "üniversite e kayıt doğrulama" bölümüne barkod no ve tc'mi yazarak belgemi görmüştüm. Şuan görmüyorum bir problemmi var? (Üni:GTÜ)
S
geçen yıl
E- KAYIT HAKKINDA
Dostlar bütün aşamaları yaptim, en son çıkan o barkodlu belgede e-postam hariç bütün bilgilerim yazıyor, e-postamin yazmamasi bir problem yaşatirmi?
S
geçen yıl
Sherlock'un Vedası
Selam arkadaşlar beni genelde enteresan konular açmakla bilirsiniz :D Bu sene YKS de büyük bir yumruk yedim ve bu beni gerçekten çok etkiledi, O günden sonra düşünmeden ve saçma kararlara kendimi yıprattım. Sonuç açıklandıktan ve tercih döneminin son 2 günune kadar kendime mezunum diyordum sonra beni birkaç yakın akrabam aradı benimle kendi hayatlarındaki tecrübeleri aktardı ve potansiyelimi artık bir üniversite sınavı için değil bir mühendislikte kullanmami söylediler. Çoğu bana Malzeme Mühendisliğini önermişti ki bu benimde herzaman aklımda olan bir mühendislikti eger mezuna kalıp iyi bir sıralama yapsaydım yine malzeme müh yazardım. Velhasıl arkadaşlar bende GTÜ malzeme yazdım ve çıktı eğitimime burda başlıyacağım belki yüksek ortalama yaparak yatay geçiş yapabilirim olmasada problem değil GTÜ'yü seviyorum. Birkaç arkadaşımla özelden konuşuyoruz kesinlikle onları bırakmıyacağım iyi veya kotu tecrübelerimi onlarla paylaşacağım. Kendinize iyi bakın, Hoşçakalın:)
S
geçen yıl
3.KEZ YKS'YE GIRECEKLER ASKERLIGINI TECIL ETTIRSIN
Arkadaşlar eğer 19lu yaşlardaysanız sağlık taraması için bir sirada olursunuz, Çoğu kişi bu durumdan haberi bile yoktur sırası geçer ve Ceza yer. Lise diplomanızı ve TC kimliğinizi alarak bir askerlik şubesine gidin ve Askerliginizi tecil ettirin. Lise diplomanızda yazan mezun yiliniza 3 yıl eklenir ve ay,gün olarakta doğum gününüzü ve ayınızı yazarlar. ( Örnek diplomada 2018 yılında mezun olduğum yazıyor, doğum günümde 14 şubat, tecil 14 şubat 2021'e kadar)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.