F

Er
16 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
339 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
F
geçen yıl
Bitexen ile 10 Dakikada ~400₺ KAZANMAK!(Eski kullanıcılar dahil)
Bitexen hızlı al/sat kısmında bazı coinlerde bonuslu alma seçeneği var. Basit bir şekilde nasıl çok hızlı kar edebileceğinizi anlatıyorum.
Başlıktaki kâr miktarı anlık coin fiyatlarına göre azalıp artabilir herhangi bir sorumluluk kabul etmiyorum sadece kampanyayı açıklıyorum lütfen kendi riskinizi alın.


1 - Hesabınız varsa giriş yapıyorsunuz, yoksa benim referansım ile hesap açabilirsiniz ekstradan 5 BTXN(~45 TL) Coin kazanırsınız.
Refli : REFLİ LİNK TIKLA (Ekstra 45TL KAZANÇ)
Refsiz:  REFSİZ LİNK (Ekstra kazanç yok)
2 - Bu tutar galiba fark etmiyor ama işlemleri hızlıca yapmak için 880TL civarı TRY yatırıyorsunuz.( 100 tl ile de yapan var ama daha çok uğraşırsınız.)
3- Yatırdığınız TRY bakiyenizin hepsi ile BTXN coin alın.
4 - HIZLI AL/SAT kısmından aşağıda liste olarak vereceğim coinleri sırasıyla bütün BTXN bakiyeniz ile alıyorsunuz ve sonra tekrar BTXN'e çeviriyorsunuz.

 
BTXN - TBESF HIZLI AL-SAT - Buradan başlayabilirsiniz

MANTIK ŞU: Bazı coinlerde bonuslu alım var örneğin siz 80 KISS token fiyatı verip satın alım gerçekleştiriyorsunuz ama hesabınıza bonus ile beraber 88 KISS token geliyor ve satarken teknik olarak az önce aldığınızdan daha pahalıya satmış oluyorsunuz. Arada gelen %10 bonus bedava gelmiş oluyor yani

Bonuslu coin listesi:
TBESF - BTXN
Demir - BTXN
BEST -BTXN
GRS - BTXN
HATAY - BTXN
SIVAS - BTXN
KISS - BTXN
KYSR - BTXN
TATIL - BTXN

Edeceğiniz kâr oranı makas farkına, coinlerin durumuna, işlem hacminize göre değişebilir ben kendim 481 tl bir net kâr ile çıktım. Lütfen kendi kararlarınız ile ilerleyin herhangi bir borsa hatasında sorumluluk kabul etmiyorum. YTD
F
3 yıl
Migros Yılbaşı Kutusu 2020
< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >


Fotoğraftaki fiyatlar ürünlerin migros sanal market fiyatları
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.