E

Er
10 Ağustos 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
10 ay
Kyk yurt başvurusu hakkında
Bu kısım başvuru yaparken aylık gelir toplamınız şeklinde yazıyordu. Ben de eve giren toplam parayı yazmıştım fakat başvuruyu tamamladıktan sonra ailenizin diğer aylık gelir toplamı diye çıktı annem babam emekli eve de başka para girmediği için 0 yazdım ama yanlış bir şey mi yapıyorum

< Resime gitmek için tıklayın >
E
10 ay
Kayıt sildirme
Bugün yerleştirme sonuçları açıklandıktan sonra hacettepe üniversitesine kayıt sildirmeye gittim.Şimdi baktığımda e devlette öğrenci belgem çıkmıyor ösym ais de eğitim bilgilerimi güncellediğimde de sadece lise var hemen bildirmişler anladığım kadarıyla. Yani kaydım silinmiş değil mi?
E
11 ay
Kırıkkale diş
Hakkında bilgisi olan var mı?
E
2 yıl
TYT Deneme sıkıntısı
345 avantaj metin boss denemelerini çözdüm piyasada başka ösym ayarında deneme önerebilecek var mı acaba ya da deneme yerine çıkmış soruları mı çözmeliyim tyt adına
E
3 yıl
Sonuç sözcüğünün yapısı
Aydın yayınlarının tyt denemesinde birleşik sözcük demiş ama türemiş olması gerekmez mi?
E
3 yıl
345 ayt fizik
Kullanan var mı matematik kitapları güzel ama fizikten çok emin olamadım yeni çıkmış galiba
E
3 yıl
Konstantrasyon denemeleri
Geçen yıl genel denemelerini çözmüştüm beğenmiştim. Şimdi tyt matematik denemesini sipariş vermek istiyorum ama çözen var mı?
E
3 yıl
Üniversite kayıt dondurmak
Hazırlığı okudun dönem başlayınca kaydımı dondurmak istiyorum Sınava tekrar hazırlanacağım kayıt dondurmada sıkıntı yaşayan var mı? Bu arada ben hacettepe üniversitesindeyim bir de burs alıyorum seneye başka kuruma geçiş yaptığımda devam eder mi? Her kafadan bir ses çıkıyor yardımcı olabilecek var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.