P

Yüzbaşı
28 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
73 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
P
5 yıl
Mühendislik okuyanlara, okumak istiyenlere tavsiyem
Kesinlikle buradaki insanları dinleyip umutsuzluğa kapılmayın. Senelerdir bu forumdayım. Ne konular gördüm. Genelde hepsinde saçma sapan olaylardan bahsediyorlar ve gençleri karamsarlığa düşürüyorlar. Ben daha mezun bile olmadan iş buldum. Sözleşmemi imzaladım mezun olup işe başlamayı bekliyorum. İşsiz kalmadım hiç. Ayrıca öyle asgari ücrete falan da başlamıyorum. Türkiye şartlarında gayet iyi denilecek bir maaşla başlıyorum. Okul hayatım boyunca kendimi geliştirdim stajlar yaptım ve bunun faydasını görüyorum. LinkedIn'den insanlardan iş teklifleri alıyorum. Onlar beni buluyor yani. Şu an piyasa iyi yetişmiş mühendise aç. Siz kendinizi yetiştirin iş zaten sizi bulur. Aşağıda resimlerle gelen mesajları göstermek istiyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
P
6 yıl
Konu Dışı Mobili Çizdim SS'li
P
6 yıl
Bir öğrencinin parası nereye gider
Evet arkadaşlar genelde bu soru çok sorulur. Öğrencisine göre değişmekle birlikte ailesiyle yaşayan biri olarak ortalama paramın nereye gittiğini yeni öğrenci arkadaşlara göstermek istedim. Bunlar benim harcamalarım. Ancak ortalama çevrendeki arkadaşlarımda bu civarda para harcıyorlar.


< Resime gitmek için tıklayın >
P
6 yıl
İş hayatında üniversite önemli diyenler
Şu an üni öğrencisiyım. Çalışıyorum. Ben ytü'lüyüm. Yanımda benle birlikte 1 boğaziçi 1 itü 2 istanbul üni öğrencisi çalışıyor. Hepimiz aynı işe kabul edilmiş aynı işi yapan insanlarız şu an. İşe alırken çok üniversiteye ve ortalamaya bakmıyorlar söyleyeyim dedim
P
6 yıl
Ailem çok savurgan
Arkadaşlar ailem beni deli ediyor. Aşırı derecede savurganlar. salona sehpa almışlar bugün 650₺. Kızdım dedim paramız yok bu nasıl harcamalar. Sen orta sehpa fiyatlarını biliyor musun diyorlar. Ulan orta sehpa olsa olsa hadi kaliteli alayım dedin 250₺ olur max. 650₺ nedir yaa? Bunlar yüzünden para bile biriktiremiyorum yemin ediyorum. Sürekli borç kapatmaya çalışıyoruz kredi kartları full. Niye böyle bir savurgan ailedeyim anlamıyorum

Sizce normal mi arkadaşlar bu fiyata bu?
P
6 yıl
Citizen
Kozyatağında nida kulenin orada 2 kere yanından geçtim insan selam verir aşkolsun @Citizen
P
6 yıl
İngilizce çeviri yardım
What are the simulation steps that are conducted on the main topic you are
interested in (i.e., supply chain management and/or logistics).

Arkadaşlar burda hoca ne sormuş tam olarak?
P
7 yıl
Notlara bak bee [SS'li]
P
7 yıl
Arkadaşlar gelin notları kapıştıralım (SS'li)
Evet beyler durum bu

Endüstri müh. 3. Sınıf

< Resime gitmek için tıklayın >
P
7 yıl
İnsanlar çok bağnaz
Kız arkadaşımla sahilde el ele yürüyorduk. Sonra yanağından öptüm. Karşımızdan iki tane adam geliyordu. Yanımızdan geçerken duyabileceğimiz sesle yeseydin kızı biip dedi. Hayır bu kadar geri kafalı nasıl olunur anlamıyorum. Kız arkadaşımın yanağından hafifçe öpemez miyim yani?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.