A

Teğmen
25 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
A
3 yıl
4 Kişilik UHD Netflix Grubu Kuruyoruz [SON 1 KİŞİ]
Merhaba arkadaşlar,
4 Kişilik grup kurmak istiyorum. Her ay düzenli şekilde odemesini yapacağımız. Şu an aylık 10 tl ödeme yapacağız. Katilmak isteyen arkadaşlar pm atarlar ise sevinirim.
Kalan kişi sayısı:1
A
4 yıl
Bıktım Bu Xperia Z5 Yankı Probleminden!
Arkadaşlar merhaba

Xperia Z5 telefonum var ve çağrı esnasında karşı taraf kendi sesini geri duyduğundan şikayetçi. Doğru düzgün konuşma yapamıyorum. Sesi iyice kısarak konuşmak zorunda kalıyorum. Bazende ağzımı telefondan 5 cm uzağa götürsem karşı taraf sesin çok derinden geldiğinden bahsediyor. Daha önce mikrofon değiştirildi sonuç yine aynı! Telefon garantili değil.

Yabancı forumlarda bi konuya denk geldim. Kök dizinde bulunan mixer_paths.xml dosyasındaki bazı değerlerin değiştirilmesi ile bu sorunun ortadan kalktığı ve kullanıcılar bu yöntemin işe yaradığını belirtmişler. Bu dosyayı değiştirmek için illaki root mu lazım ?
Daha önce bu sorun başına gelen bir arkadaş var mı yardımcı olurlar ise çok sevineceğim.
A
4 yıl
Tivibu Uydu Bazı Kanalları İzleyememe
Merhaba arkadaşlar

Tivibu'nun 1 liralık kampanyasından üyeliğimizi gerçekleştirdik. Memlekette tivibu kanallarını rahatlıkla izledik. Şırnak'a geldik daha sonra burada tivibu'yu taktım televizyona fakat bazı kanallar açılmıyor. Spor Hd 2 kanalı ne yaptıysam açılmıyor. Bunun dışında bir kaç sinema kanalı da açılmıyor. Bu söylediğim kanallar hariç diğer kanalları sorunsuz izliyorum. Aynı kablodan Digiturk yayınlarını da sorunsuz izliyorum. Sorun ne olabilirki? Vestel servisine 60 tl vermek istemiyorum.
A
5 yıl
ACİL YARDIM! Günlerdir bu sorunu gideremedim!
Arkadaşlar bir sabah laptopumu açtım neyse işlem yaparken ekran karıncalanmaya felan başladı çeşitli renkte çizgiler oluştu. O sırada laptopu kapattım. sonra tekrar açtığımda bu hata ile karşılaştım ama bu ekran bir türlü gitmiyor. 3 gündür bu ekranın gitmesini bekliyorum.

Daha önce bu problemle karşılaşan arkadaşlarımız olmuştur belki ya da bu sıkıntının neden kaynaklandığı hususunda beni bilgilendiren arkadaşlar olursa çok sevinirim....

< Resime gitmek için tıklayın >
A
6 yıl
Aksiyon Kamerası Takılabilecek Ekonomik Helicam Tavsiyesi
Merhaba arkadaşlar

Kendi memleketime ait bir web sitem ve bu sitenin facebook grubu var. Facebook grubunda memleketten fotoğraflar ve videolar paylaşıyorum. Memlekete gittiğim zaman elimdeki action kamerasını takabileceğim basit bir araç arıyorum. Tavsiyeniz nedir yardımcı olursanız çok sevineceğim.
A
9 yıl
Wordpress Siteleriniz İphone, ipad, android, blackberry uyumlu hale getirilir 5 TL!
Wordpress Siteleriniz

iPhone
iPad
Android
Blackberry
Windows Mobile
Opera Mini
Parm Os

uyumlu haline getirilir.

İşlem ücreti 5 TL'dir.
Önce işlem sonra ücret şeklinde!
Özelden referans isteyebilirsiniz...
A
9 yıl
Wordpress Hakkında Acil Yardım
Merhaba arkadaşlar

Kendi ilçeme ait bir web sitem var web sitemi yeniledim ve wordpress kurdum. Daha önce asp hazır portallarla çalıştığım için anlayamadığım bir kaç husus var bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevineceğim...

1. Bir sayfa yapmak istiyorum ve bu sayfayı kategoriler bölümünde göstermek istiyorum. Örneğim ilçe hakkında genel bilgi sayfası yapıp bunu kategorilerde ana kategori olarak göstermek istiyorum...

2. Kategori sıralamasını wordpress'in alfabetik sırasına göre değilde, kendi istediğim haliyle kullanmak istiyorum...

3. Siteye eklentilerden iletişim formu yükledim. Bunu iletişim sayfası yapıp yine aynı şekilde kategorilerde göstermek istiyorum...


Bu söylediğim hususlarda bilgisi olan arkadaş yardım ederse çok sevineceğim...
A
10 yıl
r10 davetiyesi yollayana 60 tl çek
Merhaba arkadaşlar

Uzun zamandır r10'a üye olmaya çalışıyorum ne yapsam ne etsem r10'dan bi dönüt alamadım...
Aranızda bana r10 davetiyesi gönderecek varsa o arkadaşa

2 adet 20 TL Evmanya
1 adet 10 TL Morhipo
1 adet 10 TL Limango
hediye çeki vereceğim... Yardımlarınızı bekliyorum. Maksat ikimizinde işi görülsün...
A
10 yıl
Faturasız Hat Fiyatları?
Arkadaşlar merhaba

1 adet yeni faturasız hat alacağım yalnız duyduğumua göre 5 TL ya da 20 TL yüklü faturasız hat fiyatları iyice uçmuş durumda... Şu an faturasız hatların fiyatları ne durumdadır? Ya da İstanbul Avrupa yakasında kampanyalı bi yer var mı acaba bilgi verirseniz sevinirim....
A
11 yıl
İşte Vodafone Yepyeni Cep Öğrenci!
Yepyeni Cep Öğrenci ile şimdi dilediğiniz yöne rahat rahat konuşun!!!
Yepyeni Cep Öğrenci’de şimdi;

Vodafone’lularla 10 dakikası,

diğer yönlere ise 5 dakikası

sadece 40 kuruş!!!


Yepyeni Cep Öğrenci tarifesi ile şimdi sadece Vodafone’lularla değil heryöne konuşmak çok avantajlı.
Yepyeni Cep Öğrenci aboneleri, sadece 20 TL yüklediklerinde bile 10 dakikası 40 kuruşa konuşma avantajından yararlanırken, diğer yönlerle de rahat rahat konuşabiliyor.

20 TL yüklendiğinde diğer yönlerle konuşmanın 2 dakikası, 30 TL yüklendiğinde 3 dakikası, 50 TL yüklendiğinde ise tam 5 dakikası 40 kuruş.


Tarife Detayları:

< Resime gitmek için tıklayın >


NOT: 12 Ağustos 2010 itibariyle Yeni Cep Öğrenci tarifesi ,yeni abone alımına kapatılmış olup, mevcut aboneler tarife şartlarında degişiklik olmaksızın eski tarifelerinden yararlanmaya devam edecektir.

12 Ağustos 2010 itibariyle Yeni Cep Öğrenci tarifesi,yeni abone alımına kapatılacağından; Eski Cep Öğrenci tarifesine yönelik abonelik taleplerini, en geç 12 Ağustos 2010 17:00’a kadar aktive etmeniz gerekmektedir.

12 Ağustos 2010 itibariyle yapılan aboneliklerde ve paket degişikliklerinde Yepyeni Cep Öğrenci tarifesi geçerli olacaktir.

Yepyeni Cep Öğrenci’ye numarasını taşıyarak gelen aboneler Heryöne 600 dakika kampanyasından faydalanabilecektir.

Tarife Esasları:

· YepYeni Cep Öğrenci Tarifesi aboneleri, indirimli tarifelerden yararlanabilmek için 30 günde bir, tek seferde en az 20 TL yüklemelidirler. 30 gün sonunda en az 20 TL yükleme yapılmazsa görüşmeler, indirimsiz tarife olan 40 kuruş/dk'dan ücretlendirilmektedir.

· Özel servis aramaları yurtiçi ücretlendirme kapsamında değerlendirilmemektedir.

· Kıbrıs aramaları, uluslararası arama kapsamında ayrıca ücretlendirilir.

· YepYeni Cep Öğrenci Tarifesi'nde konferans görüşme özelliği kullanılamamaktadır.

· Uluslararası aramalar, ekstra bir avantaj satın alınmadığı durumda standart tarifeden ücretlendirilir.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.