M

Teğmen
31 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
88 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
M
geçen hafta
iPhone SE 2020 şarjı ne kadar gidiyor?
Örnek vermek gerekirse Netflix, YouTube gibi yerlerden 1 saat 720p çözünürlükte birşey izlemek yüzde kaç şarj harcıyor?
M
2 ay
Earbuds S kulaklık bağlantı sorunu
Xiaomi Earbuds S kulaklığım var ve bu kulaklığın sağ tarafı bir anda ses vermeyi kesti. Hiçbir ses gelmiyor. Sadece sol taraf çalışıyor. İnternetteki bağlantı eşleştirme ve kulaklık resetleme işlemlerini yapmama rağmen hiçbir değişiklik yok. Ne yapmam gerekiyor?
M
5 ay
58K'ya bu araba nasıl?
58 bin liraya Toyota Corolla 1.4 2007 Terra dizel buldum. Taksi çıkması bir araba ve motoru 30 bin km önce değiştitirilmiş ve parça parça 8 bin tl hasar kaydı var. Sizce bu araba alınır mı?
M
6 ay
•ODIN:Valhalla Rising• (2021) [PC ANA KONU]
ODIN:Valhalla Rising Ana Konusu

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >

ODIN:Valhalla Rising

Platform; PC, Mobil (Cross Platform)

Tür; Aksiyon, MMORPG, Açık Dünya

Yapımcı; Lionheart Studio

Yayıncı; Kakao Games

Çıkış Yılı; 2021'in 2. Çeyreği (KR versiyon)

Ön Kayıt; Tap Tap üzerinden ön kayıt yapılabilir (Mobil için)


Oyun Hakkında Düşüncelerim;

Oyun Unreal Engine 4 ile geliştiriliyor. Oyunda en merak ettiğim hususlardan biri sistem gereksinimleri. Oyunda çok büyük ve detaylı boss'lar var trailerdan gördüğüm kadarıyla. Oyunda biraz Witcher benzerliği sezdim. Oyunun en ilginç noktalarından biri ise oyunun hem PC hem mobile cross platform olarak çıkış yapacak olması. Mobil tarafta bu denli yüksek grafikleri mükemmel optimizasyon veya bir downgrade durumu olmadan çalıştırmak biraz zor gözüküyor. Oyunda trailerdan anladığım kadarıyla toplanıp takım halinde boşa savaşlarına girebilecek olmamız. Bu sayede arkadaşlarımız ile tek bir boss'a saldırarak eğlenebileceğiz, üstelik oyun cross platform olduğu için bir PC'ye sahip olmayan arkadaşlarınızda oyunda aktif bir şekilde yer alabilecek.


Fragmanlar;
https://www.youtube.com/watch?v=8EE8RK7bMOE&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=aU3AyIvyCmU&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=WgLBsQKITgw&feature=youtu.be
M
6 ay
Portum mu değişiyor?
Hat değerlerim bazen sık sık bazen ise birkaç haftada bir olacak şekilde resimdeki gibi bir değişim yaşıyor. Bunun nedeni benim portumun iki port arasında değişmesi midir? < Resime gitmek için tıklayın >
M
6 ay
WoW başlanır mı?
Onca yıl sonra WoW oynanır mı? İmzamdaki sistem ile iyi bir oynanış sağlayabilir miyim? Ve Shadowlands için güzel bir private server var mı?
M
7 ay
Gözlük spreyi önerisi
Maske takarken hep buğulanıyor. Bunu engelleyen spreyler varmış, bildiğiniz kaliteli bir sprey var mı? Satıcı olarak Amazon tercih ederim.
M
7 ay
İnternet hızım arttı?
NetGalaksi kullanıyorum. Kullandığım VDSL modemi garantiye vereceğim için bu süreçte internete girmeye devam etmek için ADSL modem kullanacaktım bu yüzden de 16Mbps VDSL paketinden 16Mbps ADSL paketine geçiş istedim ve bir süre sonra geçişim tamamlandı. Ancak bir süre sonra modemimde (ADSL olan) internet ışığı söndü ve kırmızı veya yeşil yanmadı. Modemi restart atmama rağmen düzelmedi. 4.5G ile oim'e girdiğimde hattımın VDSL2 sinyaline sahip olduğunu gördüm. VDSL modemi takıp internete bağlanmayı denediğimde başarılı oldum. Normalde 16/4 olan tarifeme rağmen hız testinde 17/6 gibi bir hız aldım. Bunun ardından tekrardan oim'e girdim ve tanımlanan hız bölümünde 18Mbps download ve 6Mbps upload hızı tanımlandığını gördüm. Paket hız profili olarak ise 20Mbps download ve 6Mbps upload gibi bir hız gördüm. İnternet ilk gittiğinde açtığım destek kaydına verdikleri yanıtta ise "VDSL işlemi onaylandığı için bu kesinti olabilir şuan bir sorun yoktur." dediler. Ancak ben VDSL'den ADSL'e geçiş yapmak istemiştim. Bu garip olaydan ötürü ekstra ücretlendirme ile karşı karşıya kalabilir miyim, paket yükseltme adı altında?
Şuan ki hızım:
< Resime gitmek için tıklayın >
M
7 ay
Superbox modem VDSL için olur mu?
Ayrı olarak bu modemi satım alsak VDSL hizmeti için kullanabilir miyiz?
M
7 ay
Laptopum Fortnite kaldırır mı?
İmzamdaki laptop Fortnite kaldırır mı? Kaldırırsa hangi ayarlarda kaç FPS alır?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.