M

Teğmen
31 Temmuz 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
116 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
M
geçen ay
Note 10 Pro'da adaptif ekran yenileme var mı?
Resmi Note 10 Pro kullanıyorum. İnternette bazı yerlerde adaptif ekran yenileme özelliğinin olduğundan bahsettiklerini gördüm. Ancak surlarda böyle bir özellik yok. Bu özelliği başka bir yöntemle açabilir miyim?
M
2 ay
Poco X3 GT Band 20 hakkında
Poco X3 GT almayı düşünüyorum ama Band 20 meselesi kafamı karıştırıyor. Şehirde kullanırken 4.5G ile sorun yaşar mıyım veya kırsalda 3G ile herhangi bir sıkıntı yaşanır mı acaba?
M
4 ay
TYT Mat için kitap tavsiyesi
Şuan 10. Sınıfım, TYT mat için kitap tavsiyesi istiyorum ancak 9. Sınıf konularından hiç birşey hatırlamıyorum. Bu yüzden daha temelden başlamayı düşünüyorum. İnternette Karekök 0 falan gördüm ama bundan daha iyi bir tavsiyeniz var mıdır veya bunu bitirdikten sonra hangi kitaplara geçmeliyim?
M
5 ay
Newwave mini HD şifreli kanalları izleme
Bu uydu ile şifreli kanalları izlememi sağlayacak bir yok var mı
M
5 ay
Bina içi kablolamadan hangisi benim?
Bina içerisindeki kablolamayı değiştirmek istiyorum ama hiçbir kabloda isim etiketi vesaire yok. hangisi benim kablom nasıl bulabilirim?
M
5 ay
İnternet Kutusu'na wp'den başvuru yapmak
arama yapmadan ve belge kargolamadan sadece whatsapp üzerinden aboneliği internet kutusu telekom'a taşıyailiyor muyuz? Wp linklerine tıkladığımda "Merhaba, başvuru yapmak istiyorum." diye bir hazır mesaj karşıma çıktı da.
M
7 ay
Vodafone Faturasız için f/p tarife tavsiyesi
Faturasızdayım Kazançlı 5Gb kullanıyorum ancak artık 43₺ olucakmış. Bu yüzden yeni tarife arıyorum. Daha ucuza benzer veya daha iyi tarife var mı?
M
11 ay
P20 Pro mu Mate 10 Pro mu P40 Lite mı?
Hangi telefon hangi alanda daha iyi açıklar mısınız? Ve P40 Lite 4K video çekebiliyor mu?
M
geçen yıl
iPhone SE 2020 şarjı ne kadar gidiyor?
Örnek vermek gerekirse Netflix, YouTube gibi yerlerden 1 saat 720p çözünürlükte birşey izlemek yüzde kaç şarj harcıyor?
M
geçen yıl
Earbuds S kulaklık bağlantı sorunu
Xiaomi Earbuds S kulaklığım var ve bu kulaklığın sağ tarafı bir anda ses vermeyi kesti. Hiçbir ses gelmiyor. Sadece sol taraf çalışıyor. İnternetteki bağlantı eşleştirme ve kulaklık resetleme işlemlerini yapmama rağmen hiçbir değişiklik yok. Ne yapmam gerekiyor?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.