W

Çavuş
27 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
27 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
W
10 yıl
medya oynatıcı olarak tablet
80-100 TL lik bir Full HD medya oynatıcı almak yerine 150-200 TL lik bir Tablet almak sizce mantıklımıdır? yani hdmi çıkşı olan bir tablet, tv ye bağlandığında tv de 1080p lik bir film izlemeyi mümkün kılar mı.(TV 42" full hd plazma ve usb desteği yok hdmi var)

http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/tablet_pc/739/125042719/firebrand_wireless_m778_7_tablet_pc

http://www.vatanbilgisayar.com/Notebook-Netbook-Tablet/piranha-business-tab-7-business-tab-7-arm-cortex-a10-14-ghz-1gb-ddr3-8gb-disk-7-android-4/productdetails.aspx?I_ID=62933

bu cihazları düşünüyorum sizce nasıl ? bütcem max 200 TL. medya oynatıcı yanında internette gezinebileceğim office uygulamalarını da kullanabileceğim ekstra bir alet sahibi olurum diye düşünüyorum

firebrand 3-5 saat önce139 TL idi fiyatı güncellendi 179 oldu..beni bekliyolarmış :)
W
14 yıl
silinebilir
...


Kim yazmış bunu benim hesabından..
W
14 yıl
vodafone ayıbı
Hem Turkcell hem Avea hattına sahipken Cep1(heryöne bir kon) tarifesi için vodafon hat aldım. kampanya 24 eylüle kadar şartsız idi.24 eylülden itibaren 200 kontör yükleme şartı vardı ve ben 28 eylül de 200 kontör yükledim.9 ekim 19:30 da bir sms geldi kampanyanın kontör yükleme zamanının 10 ekime uzatıldığına dair.200 kont şartınıda 100 e indirmişler.
yani benim bu indirimden yararlanmam için bugün-yarın 100 kontör daha yüklemem gerekiyormuş. 24 eylül e kadar bir uyarı mesajı atmaları lazımdı.müşteri hizmetlerine söyledim yoğunluktan gelmemiştir dediler :)

Müş.hiz. deki bayana dedim ben 100 kontörü yükledikten sonra bu tarih 2 gün daha uzatılırsa bi 100 kontör daha mı yüklemem gerekecek diye !

cevap süperdi "vodafone nun kampanyalarda değişiklik yapma haklı saklıdır"" imzaladığımız sözleşmelerde yazıyormuş...bende sizin yaptınınız kanunusuz demiyorum terbiyesizlik ahlaksızlık diyorum dedim ve kapattım

ayrıca bugün müş. hiz.i aradığımda tarife tanıtımlarında 24 eylüle kadar diyordu...onu bile düzeltmemişler
W
14 yıl
Sergen mi?
http://www.milliyet.com.tr/2006/07/28/yasam/axyas02.html

Yönetim bu olayın patlak vermesinden sonra adı geçen kişilerin şu anda kulubümüzle bir ilişkisi yoktur diye açıklama yapmıştı...şu dönemde Sergenin yardımcı antrenör adayı olarak adı dolanıyor ortalıkta da kafam karıştı!!!!!
W
14 yıl
çocuk büyümeden bir makine almam lazım :)
Bana da bir tavsiyede bulunun lütfen...
Çocuğumun resimlerini çekmek ve video kaydı yapmak istiyorum.Şu anda evde iki tane makine var ama ikisinide kullanamıyorum.Biri 4 sene önce aldığım arçelik marka dandik bir makina gün ışığında işimi görüyor ancak flaşlı çekimlerde ya çok parlak yada karanlık oluyor.kısacası şu anda evdeki yerini bile bilmiyorum çünkü evin içinde bir işime yaramıyor.
İkincisi ise Konica-Minolta G530...Bu makine Arçelikten sonra daha iyi geldi bana ama otomatik ayarda yapılan çekimler tatmin edici değil(özellikle evin içinde akşamları) manuel olarak kullanmak ise eziyet..yani çocuğumun bir anlık resmini çekmek için dakikalarca ayarlar yapmak zorunda kalıyorum hem beceremiyorum hemde en iyi becerdiğimde bile 20 sene önceki filmli kodakların çektiği resim kadar iyi olmuyor.Ayrıca video kalitesi de düşük(320x240)
Bana çocuğumun sokakta ,çarşıda,evin içinde ... gece gündüz resmini çekebileceğim kaliteli video kayıdı yapabileceğim bir makina önerebilirmisiniz..Forumu inceledim gerçekten faydalı bilgiler var.Amacım fotografcılık olsa idi biraz daha araştırır.Anlamadığım terimleri ifadeleri falan irdelerdim ama amacığım dediğim gibi sadece çocuğumun büyümesini kayda almak ilerde bakacağımız bir albüm oluşturmak.Samsung NV8 ve Canon A570 is veya A590 is dikkatimi çeken makineler oldu.Sizce bunlardan birinimi almalıyım yoksa fiyatı daha uygun olan bir makine benim ihtiyaçlarımı karşılayabilirmi?
Ne yapmalıyım sizce fiyat olarak 300 ytl den az olmasını tercih ederim hatta 200 e benim işimi görecek makine varsa sevinirim..ama bir kere alayım tam olsun diyerek max 350-380 e kadar çıkabilirim.(zorlar beni ama)


not: aynı mesajı üst konuya gönderdim ama sanırsam yeri burası
W
14 yıl
SERİC GÖNDERİLMEDİ
Futbol Fedarasyonunun Prosedur Gereği Kuluplerden İstediği Futbolcu Listesinde Gordonun Sözleşmesi Fesh Edilmediğinden Dolayı Yabancı Oyuncu Sayımız 9 Kişiye Ulaştığından Seric'den Rica Edilerek Sözleşmesi Fesh Edilmiştir. Oyuncu Takımla Çalışmalara Devam Edicektir.Gordonun Sözleşmesi Fesh Edildikden Sonra Seric'le Sözleşme Tekrar Yapılacaktır .

Kaynak sağlam..
W
15 yıl
araç alırken ekstra nelere para veriyoruz?
Ben 4000-6000 ytl arası bir araba almayı düşünüyorum.(muhtemelen Lada olacak) ancak arabanın donanımsal masrafları dışında ki prosedür masrafları ne kadar hiç bilmiyorum hatta fikrim bile yok! yani bildiğim tek şey devir işlemi yapıldığı onunda maaliyetini bilmiyorum.
Devir işlemi kaça mal olur?
Muayene olayı nedir masrafı nekadardır?(ilanlarada şu tarihe kadar muayenesi var gibi notlar okudum bişey anlamadım)
Vergisi? sigortası ? kaskosu?

Bir ikinci el araba alırken ve aldıktan sonra yıl içerisinde ne kadar masraf oluyor.
Aracın sanayi ve yakıt masraflarını kastetmiyorum sadece kağıt üzerinde olan masraflar
Bu masrafları ve işlemleri bllmediğimden plan yapamıyorum? ona göre bir kredi çekeceğim.

ayrıca max 6000 ytl ye kadar ayağımı yerden kesecek (şehir içinde aylık max 1000km kullanılacak) bir araba önerisi olursa sevinirim Ben Lada samara diye düşünüyorum ama çok da bilgili değilim bu konularda anlıycağınız üzere
W
15 yıl
DVR kart kullanan varmı ?
DVR kart kullanan arkadaşlardan bu kartları en düşük hangi sistemlerde kullandıklarını öğrenmek istiyorum.Satanlara sorduğum da kafam karıştı kimisi ;
P IV şart diyor kimisi PIII de rahat rahat kullanırsın diyor.Bi dükkanda kartın kutusunda tercih edilen sistem PIV 2.4 + 128 mb ekran kartı 40Gb HDD yazıyordu ama eleman bişey olmaz çalışır dedi.Kafam allak bullak oldu.DVR kart + 2 kamera alacam BendeGigabyte GA-6VTXE Anakart,PIII 933 ,512 sdram ,20+13 gb HDD , 32 mb Asus AGP-V6800 var.çalıştıramazsam yazık olacak bana :) kullanan veya bir fikri olan arkadaşlar yardımcı olurlarlar umarım teşekkürler
W
15 yıl
İki webcam
Aynı bilgisayara iki tane webcam bağlayabilirmiyiz?
Şayet bağlayabilirsek bu iki webcamında aynı anda kayıt yapmalarını ve internet üzerinden görüntülerinin izlenebilmesini sağlamak mümkünmüdür?
Teşekkürler...
W
16 yıl
Hangi marka İnfrared ısıtıcı?
İnfrared ısıtıcı almaya karar verdim 15 ve 28 m2 lik iki farklı odada tek bir ısıtıcı kullanacağım.Yani odadan odaya taşıyarak Ama piyasada çok fazla marka var kafam karıştı sizce hangi MARKA yı tercih etmeliyim kullanan arkadaşlardan yardım bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.