İ

Çavuş
30 Haziran 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
66 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
İ
4 ay
Bigo Live'da Türk Bayrağını Gösterip...
Ben hayatımda bu kadar aptal insanın toplandığı bir platform görmedim.Bilenleriniz vardır ama bugün karşıma çıkan bir video beni çileden çıkarttı.Bu platformda yayın yapan Göksel adlı kişi aşşağıda linkini bıraktığım videoda 0:32.saniyesinde TÜRK BAYRAĞI'na o pis elleriyle dokunup.Bayrağı göstere göstere alayınızın .... canınız cehenneme diyor bu çocuğu bulup gerekeni yapılsın yayalım arkadaşlar.Bu platform kapatılsın elin hapçısı hupçusu PKK destekçisi böyle yayınlar açıp, örnekteki gibi bisiklet çalıyor bayrağı gösterip hakaret ediyor neler neler...

video :
Videoyu izlemek için tıklayınız
İ
4 ay
Youtube Canlı Sohbet Kısmına Yazı Yazamıyorum [Videolu]
Şu sorunu yaşıyorum opera Firefox Chrome tüm tariyicilarda denedim mesaj gönderemiyorum.hiçbir chate kendi chatime bile, çözümünü bilen var mı ? Bunu yaşayan tek cenabet ben mıyım ?
Videoyu izlemek için tıklayınız
İ
4 ay
Sizce Kaç Yılım Kaldı ?
aşırı sigara bağımlısıyım.17 yaşından beridir aktif kullanıyorum.Son 1 senedir tütüne geçtim çünkü yetmiyor günde 2-3 paket hatta gece uyumayınca 4 pakete çıkıyordu.Tütün alıyorum 200 lük filitre kutu 3-4 gün olmadan bitiyor.Günde 50-60 dal içiyorumdur.Sizce kaç yılım kalmıştır ? ne gibi hastalıklar beni bekliyor ?
İ
5 ay
Pencere arka plana geçilmesi nasıl önlenir ?
arkadaşlar selamlar şimdi tarayıcıda yeni pencere açtığımızda başka pencereye tıkladığımızda arka plana gidiyor.Bunu nasıl önliyebilirim ? başka pencereye tıkladığım halde ekranda gözükücek.
İ
5 ay
Yasaklar Acaip Bunalttı !
BUNALDIK.Gece dışarı çıkardık sahillerde turlardık kimseye yaklaşmazdık o da artık olmuyor.Evde tıkalı kaldık.Bunalıyoruz.Allahtan apartmanda oturmuyorum bahçeli evimiz var bahçede 2 tur atmak iyi geliyor.Allah apartmanda oturanların yardımcısı olsun.
İ
6 ay
Bu Müziğin Türü Nedir ?
Videoyu izlemek için tıklayınız

Buna benzer müzikler ne yazarsam çıkar ? türü nedir ?
İ
7 ay
Hangisi Bana Çok Yakışıyor (SS'li)
Hangi sakal türü sizce bana yakışıyor ?

< Resime gitmek için tıklayın >
İ
8 ay
Canlı Yayınlarda Çalınacak Şarkılar
arkadaşlar canlı yayınlarda güzel çalabileceğim parçalar lazım beğendiğiniz müzikleri buraya atabilirsiniz hepsine bakıcam.Teşekkürler...
İ
8 ay
Sohbet etmek isteyenler
sohbet etmek isteyenler canlı yayınıma buyurabilir müzik açık takılıyoruz zaman geçirmece...

Videoyu izlemek için tıklayınız


Videoyu izlemek için tıklayınız


Videoyu izlemek için tıklayınız


Videoyu izlemek için tıklayınız
İ
10 ay
Bunaldık be abiler !
Hayatta bazı sıkıntılarımız var psikolojik ve fiziken ama hep sabır ediyoruz.Bu sabır nereye kadar ? asgari ücretten düşük bir işte çalışıyorum lise mezunuyum.19 yaşında bu kadar vucudumu boşuna yorduğumu düşünüyorum.Aile baskısı ile çalışıyorum yoksa ufak çaplı gelirlerim var.Fakat garantisi yok.Sevdiğim ve değer verdiğim bir insan girdi hayatıma sırf onun için dayanıyorum.Çoğumuz öyleyizdir.Bu yolun sonu ne gibi hiç kestiremiyorum hep sürünerek mi hayatım geçicek ? aklımda bimbir sorular.Aldığım maaş ile zar zor geçinicem.Altımda bir arabam bile olmayacak.Ne kadar çaba sarf etsek yinede aynı şeyler olacak yükseliş olmıyacak gibi ama dayanmaya çalışıyoruz.Evlendiğimi düşünüyorum bu asgari ücret ile geçinirken hiç rahat bir hayatımız olamayacak sürekli aynı döngü.Ben bu hayata fazlayım be abiler bunaldım bunaldım bunaldım maksimum 25 i görürüm böyle giderse...
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.