L

Yüzbaşı
09 Haziran 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
167 (Bu ay: 3)
Gönderiler Hakkında
L
2 ay
ölür müyüm?
Pharmaton vitality aldım multivitamin kapsül sabahları kahvaltıyla falan içiyorsun. İçinde zibilyon tane vitamin var görünüyor özellikle saçlarım güçsüzleşip dökülmeye başladığı için b12 demir takviyesi falan yapmam lazım. Ama ayrıca Solgar b12 vitamin de aldım o da günde 1 tane dil altına atılarak kullanılıyor. İkisini de her gün kullanmak zarar verir mi? Pharmatonda da b12 var bu arada fazlalığı da zarar verebilir gibime geldi. Bu tip kapsülleri kullananlar yardım edebilir mi
L
2 ay
Gece 2:30’da kız görüntülü aradı
Ofisten bir kız, watsapptan görüntülü aramış 1 dakika sonrada mesajları silerken yanlışlıkla oldu pardon yazmış sabah gördüm. Mesajları silerken nasıl görüntülü arayabiliyor bende iPhone var onun ki Androidse belki uygulama tuşları farklıdır ama saçma geldi.

Profil fotosuna bakmak isterken yaptı desem yine bakıyorum çok yakın değil tuşlar. Paranoyak oldum. Android kullananlar görüntülü arama kısmı farklı yerde mi sizin? Sapığım mı oldu yoksa lan
L
3 ay
2 çift ayakkabıya 1500₺ verdim
Giyimde kaliteden çok bana yakıştığını düşündüğüm markadan bağımsız ürünleri tercih etsemde en son 135₺’ye aldığım ayakkabının da tabanı dökülüp tuhaf bir hal alınca niyeti bozdum.

Arkadaş Skechers önerdi bir tane ordan aldım çıkarken de New Balance’da ki modellere gözüm kaydı bir çiftte ordan aldım. İki markanın da ilk defa bir ürününü alıyorum.

Merak edenler için; Skechers 600₺ New Balance 900₺

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
L
3 ay
Silinebilir belge temin edildi
Eğitim indiriminden faydalanmam için üniversiteye giden yada öğretmen birisinin e devlet üzerinden öğrenci belgesi lazım. Anında 10₺’yi gönderirim.
L
5 ay
Asgari ücret 266€
Az önce göz attım kur 10,59 olmuş. 2023’de hedef 100€ altını görmek sanırım. Yaşasın millet iradesi ve reisin sıcacık koltuğu.
L
5 ay
Yıllardır yaşadığım olay
25 yaşındayım, istisnasız her gün sabah kahvaltısından sonra yani günün ilk yemeğinden sonra minimum 2 kere bazen 4-5 kere hapşırıyorum. Hapşırmadığım gün olmadı. Gün içinde çok yediğim zamanda olabiliyor fakat sabahları istisnasız gerçekleşiyor. Paylaşmak istedim.
L
5 ay
Bu ayakkabı nasıl
Kot pantolon altına giyilecek. Ne düşünüyorsunuz?

< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
L
5 ay
bu kadını tanıyan var mı
Çok merak ediyorum sitede gezindim fakat bilgi bulamadım. Üzerinde ki formada da fikir verecek bir şey yok. Kim olduğunu söyleyene kocaman bir teşekkür edeceğim.

< Resime gitmek için tıklayın >
L
7 ay
Bu nedir bilen var mı
Arkadaşın elinde çıkmış canıda acıyor nedir bu?
Emmesi ve elini yan yatırması dışında me yapabilir bilgisi olan var mı.
< Resime gitmek için tıklayın >
L
7 ay
Telefonunuzu kaç günde bir temizliyorsunuz
Potansiyel korona tehdidi ve silikon kılıfın kolay toz ve tüy toplamasından dolayı 2-3 günde bir telefon ve kılıfı komple ıslak mendille siliyorum. Birkaç dakika kurumasını bekledikten sonra da yumuşak bir bezle nem lekesini giderip tertemiz bir şekilde tekrar kılıflıyorum. Bunu yapınca kendimi mutlu ve tatmin olmuş hissediyorum nedense. Siz de durum nedir?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.