B

Onbaşı
26 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
121 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
5 ay
Öğrenci olduğum halde askerliğim tecil olmuyor
Öncelikle şu an 25 yaşındayım ve çok saçma bir durum yaşıyorum. Geçen sene bazı sağlık sebeplerinden dolayı askerliğim 1 sene ertelenmişti. Bu sene üniversiteye yazıldım ve öğrenci oldum. Askerlik şubesindekiler geçen sene sağlık sebebi ile erteleme yapıldığı için şu an öğrenci olsam bile bir anlam ifade etmediğini benim gidip muayene olup askere gideceğimi söylüyor.
B
6 ay
silindi
silindi
B
6 ay
14 gün karantina sonrası dedem yine pozitif çıktı
Hepimiz pozitiftik 14 gün önce karantinaya girdik. Karantina bittiği gün dedem yine test yaptırdı ve pozitif çıktı. Böyle bir şey yaşayan var mı? 76 yaşında ve evde tedavi görüyordu.
B
8 ay
###
#####
B
8 ay
###
###
B
10 ay
Yazılım desenleri ve mimarileri kitabı
Bu kitaptan arıyorum hiç bir yerde stokta kalmamış biraz eski kitap. Elinde olup satmak isteyen var mı?

Kitap:https://www.pusulakitaplik.com/tasarim-desenleri-ve-mimarileri-2-baski
B
geçen yıl
Kalan günde mümkün mü?
Sayısal 250-280k aralığında bir hedefim var. Tyt 50 ayt 20 net yapıyor. Herhangi bir temelim olmadığı için çok zorluk çekiyorum. Bitirmem gereken konuları yazacağım. Sıfırdan öğrenecek birisi için yorumlar mısınız? Şuan tyt 40 falan yapmaktayım. Ayt matematik yeni geçtiğim için herhangi bir deneme çözmedim. Muhtemelen pek yapamam gibi duruyor. Tecrübeli kişiler kalan günler için yön gösterebilir mi?

Çalışmam gereken konular:

Türkçe dil bilgisi
Sosyal tamamı
Ayt matematik(pkob ve geometri hariç)
Biyoloji sistemler
Kimya tyt ve ayt
B
geçen yıl
Ösym tarzına en yakın problem kitabı
Başlıkta belirttiğim gibi böyle bir kitap var mı? Ösym tarzına en yakın problem kitabı hangisidir?
B
geçen yıl
Ayt 25 net için ne yapılmalı?
Tyt matematik bitti ayt matematik çalışmaya geçeceğim. Elimde kimya özel paketimde var. Sizce tamamen ayt matematik ve kimyaya yönelip 25 net yapılır mı? yoksa son 1 ay biyolojiden de bazı konuları çalışmalı mıyım?
Bu arada geometri hiç çalışmadım. Sadece analitik geometri bakacağım.
B
geçen yıl
Temelsiz gülcin hoca tyt kimya özet
Elimde kimya özel tyt ve ayt paketi var fakat tyt kimya kısmını kısa sürede bitirmek için gülçin hoca özet videolarını izlemek istiyorum. Ayt kısmını yine kimya özelden dinleyeceğim. Sizce temelsiz toplamda 6 saat olan tyt özetleri dinlesem işe yarar mı?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.