G

Teğmen
23 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
357650 Gün Cezalı
357241 gün 3 s. 14 dk.
Gönderiler Hakkında
G
geçen yıl
sigara içerken penisim sertleşiyor
evet akşamları tek tük sigara içiyorum içerken penisim sertleşiyor sperm geliyor bazen sebebi ne olabilir acaba ????
G
geçen yıl
Bilgisayarım çok kasılıyor
s.a arkadaşlar asus X554L modeli İ5 işlemcili 4 GB ram olan laptop var özellikle internet sayfaları açıkken internetten bir işlem yaparken bilgisayarım çok kasılıyor mümkün mertebe güncel tutmaya çalışoyorum daha farklı tecrübesi tavsiyesi olan var mı acaba ??
G
geçen yıl
Sigara içenler baksın lütfen....
özellikle sigara içenlere sormak istiyorum mentollü sigara var mı piyasada ???
az önce mentollü diye bir paket kent svich aldım normal sigara çıktı bir arkadaş türkiyede mentollü sigara yasaklandı dedi tecrübeli birisi fikir verirse sevinirim.....
G
geçen yıl
Akşam olunca üzerime hüzün çöküyor...
evet arkadaşlar aramızda benim gibi olan var mı akşam özellikle 9 dan sonra üzerime bir ağırlık hüzün sıkıntı stres çöküyor...
30 yaşındayım bekarım bugüne kadar doğru düzgün ne iş nede eş bulmadım..instgeramdan evli nişanlı arkadaşların haberini alınca moralim bozuluyor br iki tane sigara yakaasım geliyor akşamları bekar adam için ayrı zor oluyor insan yanına bir eş dost dertleşecek birini arıyor nereye varacak bizim sonumuz böyle... :( :( :(
G
geçen yıl
İnstegramı kapatmak mümkn mü ?
evet arkadaşlar instegram hesabımı kapatma kararı aldım çünkü bıktım yıllardır evli nişanlı çiftlerin sevgililerin paylaştığı resimleri görmekten sevgiye aşka tahammülüm kalmadı artık bu hesabı nasıl kapatabilirim ???
G
geçen yıl
Memlekette ne dengesiz insanar var yahu ..
evet arkadaşlar memlekette ne kadar üzerine vazife olmayan işlere karışan çok bilmiş tipler var..
kendim epilepsi hastasıyım 2 gündür ünversite hastanesine gidiyorum hastane ortamı mağlum sıkı kontrol altında maskeler burnumuza kadar çekili sıkıcı bir ortam neyse sabah işimi hallettim çıktım otobüse bindim eve geliyrum otobüs de kenara oturdum çok sıkıldığım için maskeyi çeneme kadar çektim biraz nefes almak için derken ordan dengesizin birisi hemen beyfendi maskenizi neden takmıyorsunuz şöyle böyle konuştu takılı ya görmüyon mu dedim çenenizde burnunuza çekin diye ileri geri konuştu ondan sonra polisi ararım diye tehdit etmeye başladı git kimi arıyorsan ara dedim. neyse otobüs içinde ileri geri tartıştk maskeyi çektim ben burnuma sükut ettim ineceğim yere gelene kadar sonra ieneceğim zaman maskeyi indirdim aşşa inerken o herife git şimdi kimi arıyorsan ara dürzü dedim ...
orda birisi değil maskesiz çırılçıplak gezse ben yine gidip o adam birşey demem ama bazı malaklarlar herşeye karışmayı marifet sanıyor arkadaş sabah sabah asabım bozudlu başına benzer şey gelen var mı ??
G
geçen yıl
Hastanede covid-19 testi yapmadılar
Cümleten s.a dostlar birkaç gündür boğaz ağrısı öksürük burun akıntısı hastalığı ile evde dinleniyordum ailem ısrarla hastaneye git test yaptır dediler bunun üzerine akşam üstü hastanenin aciline gittim birazda sıra bekledim dedim böyle böyle ÇAGEM diye ayrı bir birime yönledirdi ordada sıra bekledim ilk önce hemşire gibi bir bayan biryle temasınız oldumu ne şikayetiniz var gibi sorular sordu doktora yönelendirdi dedim boğazım ağrıyor öksürük şikayetim var dedm KBB ye gidecen muayene olacan doktor gerek görürse test yapar biz yapsak negatif çıkar bilmem ne bir sürü şey saydı ağzında ki maskeden çoğunu da anlamadım ya neyse lafın kısası test yapmadan çıktık geldik o kadar sıra bekledim o zoruma gitti.
bu ne biçim iş arkadaş birde türkiyede sağlık sistemi şöyle böyle diyorlar alakası yok yeminle..
G
geçen yıl
Ateşleme sıkıntısı
s.a arkadaşlar bende 2017 model fıat linea 1.4 araç var km 30 binde..
araçta ateşleme sıkıntısı mı var yoksa bana mı öyle geliyor anlamadım gün içinde sabah ilk marşta araç zorlanıyor sonralarda hemen marş alıyor ateşleme bujilerini değiştirdm pek fark eden birşey olmadı.
sanayiden bir arkadaşa sordum benzin filtresi yada benzin pompasın da sıkıtnı olabilir ded..
sizler ne diyorsunuz bu konuda ???
G
geçen yıl
Youtube kanalımı nasıl izlenebilir hale getirebilirim...
evet arkadaşlar nacizane kendi çapımda elektronkle ilgili çalışmalar yapıyorum bununla ilgili youtubede bir kanalım var kanalımı dahah popüler daha izlenebilir hale getirmek istiyorum sizce bunu nasıl yaparım bu konuşarda tecrübeli birileri var mı aramız da ??
G
geçen yıl
Renault otjinal teyp sorunu
s.a arkadaşlar özellikle renault dacıa marka aracı olanlar okursa sevinirim....
bende renault sembol clio araçların orjinal teybi var elimde bunu evde güç kaynağı ve hoparlör bağlayarak çalıştırıyorum ama yaklaşık 10 -15 dk sonra kendiliğinden kapanıyor.
ilk başta aşırı ısınıp kendini korumaya alıyor diye düşündüm ama öyle aşırı bir ısınma yok forumlarda araştırma yapınca ayn sorun birçok insanın başına gelmiş ama kesin bir çözümü yoktur. kimisi yazılımsal diyor kimisi sigorta ile alakalı diyor kimisi renault servisinden çizdüler diyor kimisi teybi direk aküye değil kontağa bağlamışlar diyor herkes birşey yazmış ben bunu evd enasıl çözerim acaba başına gelenler yazarsa sevinirim....
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.