D

Yüzbaşı
10 Nisan 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
22 üye
Görüntülenme (?)
367 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
D
5 ay
JBL 500BT Batarya Değişimi Oluyor Mu?
Merhaba. JBL 500BT kulaklığının bataryasını nasıl ve nereden değiştirebiliriz? Garantisi uzun zamandır bitmiş. İstanbul veya Giresun'da bunu halledebileceğimiz teknik servis var mı?
D
9 ay
Win10 hiçbir şey kaydetmiyor ve her açıldığında Win10 mu win8 mi diye soruyor
Merhaba. Başlıktaki sorunu yaşıyorum. Bilgisayara ne kaydetsem, açıp kapatınca gidiyor. Şuan görselde masaüstünde duran uygulamalar kapatıp açınca da orda sabit duruyor ama en basitinden bir fotoğraf bile masaüstüne atsam, yeniden başlayınca o fotoğraf yok oluyor, sanki deepfreze varmış gibi ama o program yok zaten. Bilgisayarı her açtığımda win 10 mu win 8 mi diye soruyor.. Anlamadım gitti, yardımcı olur musunuz?

< Resime gitmek için tıklayın >


< Resime gitmek için tıklayın >
D
9 ay
Polinom sorusu
D
10 ay
Lenovo g510 powerbank'le nasıl şarj edilebilir?
Merhaba. Lenovo g510 modeline sahibim. Her zaman priz bulamadığım için powerbank ihtiyacı duyuyorum. Laptop'umun kendi şarjı yarım saat gidiyor ve yeterli değil. Buna nasıl bir çözüm bulabilirim? Batarya sorunum için neler önerebilirsiniz? Powerbank geldi aklıma ama öyle bişeyle şarj edebilir miyim, hiç bilmiyorum. Şarj giriş kısmı da eski model olduğu için type c girişli değil. Acaba bu yüzden powerbank ile şarj edemeyecek miyim? Merak ediyorum. Umarım bu konuda bilgili arkadaşlara denk gelirim.
D
11 ay
Fizik su borusu sorusu
Bakabilir misiniz, CEVAP A
< Resime gitmek için tıklayın >
D
11 ay
Fizik- Isı sıcaklıklı enerji sorusu
Bakabilir misiniz, cevap C
< Resime gitmek için tıklayın >
D
12 ay
Çok zor bir logaritma sorusu
Yardımcı olur musunuz?
< Resime gitmek için tıklayın >
D
geçen yıl
Win10 One Note bulut depolaması hakkında
Merhaba. Win10 üzerinde iki tane one Note uygulaması var. Biri one Note olarak geçiyor öbürü de Win10 One Note diye geçiyor. Hatta Win10 One Note olarak geçen uygulamanın yazı yazılan arkaplanı siyah olarak geliyor. Her iki uygulama için de soruyorum bu sorumu. Bu bulut depolama nedir cidden? Yani evet verileri depoluyor, aylık paketler alınıyor, ücreteiz pakette 5 gb depolama alanı veriyor falan eyvallah. Benim kullanım amacım sadece kendi bilgisayarım üzerinde olacak. Yani verilerim bilgisayarıma yedeklensin istiyorum. Başka bir cihazdan verilerime ulaşmaya gerek duymuyorum şimdilik. 5gb one drive depolama alanım fullenmiş. Yani buluta veri yedekleyemiyor. Telefondan one Note hesabıma giriş yaptığımda da one Note daki notlarıma ulaşamadım çünkü yeterli bulut alanı yok dedi. Tamam süper bişey burası. Peki benim bilgisayar üzerindeki verilerim ne oluyor? Yani şuan bilgisayarımdaki one Note notlarım duruyor. Bu not defterlerim nereye kaydoluyor? Bilgisayarım formatlansa verilerim sıfırlanacak mı? Ve eğer bilgisayarıma depolanıyorsa 500 gb hdd alanım kadar mı one Note notları oluşturabileceğim, bir sınırı yok mu? Kafam cidden çok karıştı. Bilgisayarımı açıp kapattığım zaman tüm notlarım bilgisayarda var. Başka hiçbir cihazdan notlarıma ulaşamıyorum çünkü one drive alanım dolu, bulut yedeklemiyor. Bu durum her ikisi için de böyle midir, yani her iki one Note uygulaması için de. Lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Ayrıca konuyu yanlış yerde de açtıysam kusura bakmayın, yetkili arkadaşlar konuyu taşırsa sevinirim.
D
2 yıl
Güzel bir polinom sorusu
Cevap C. Anlamadım :)

< Resime gitmek için tıklayın >
D
2 yıl
Polinom sorusunu türevden çözer misiniz
Polinom çözümü biraz uzun. Türevden çözer misiniz
< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.