N

Çavuş
14 Mart 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 2)
Gönderiler Hakkında
N
5 ay
Muhasebecimiz düşük mevlalı gider faturalarını gider olarak geçerli değil diyor.Öyle mi?
Muhasebecim 50-100-150-200-300 gibi küçük mevlada ki gider faturalarını onlara vermememi söylüyor.Gider olarak sayılmıyo mu düşük mevlaılı faturalar? Yoksa muhasabecim sadece kendi menfaatini düşünerek gider faturası olarak verme mi diyor düşük mevlalı faturaları ???
N
6 ay
ASUS Anakart kullanıcı hatası belirsizliği
Ürünü yeni alınmıştır. DRAM ışığı yanıp sönüp bilgisayar reset atıyordu ilk start verilişinde anakart. Servise gönderdim ve bir çipin yanında ki lehimleri gösteren bir resim atılıp bu sorunun kullanıcı hatası olduğunu. Tamiri için ücret edememin gerektiği söylendi. Fakat kullanıcı hatam hakkında bir bilgi alamadım. Sadece arızalı olduğu yeri gösterip burası kullanıcı hatasından dolayı arızalı şeklinde bir dönüş oldu.
Anakartın arızalı olduğunu dediklerin yerin fotografını da ekliyorum. Sizce bu ücreti ödemem haklı bir durum mu? Bana üretim hatasından kaynaklanan bir arıza gibi geldi. Üretim hatasının bedelini üstüme yıkmışlar gibi hissediyorum. Ne yapabilirim bu durum için? Ne önerirsiniz?

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.