A

Er
07 Mart 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
25 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
A
geçen yıl
Araç bagajına otomatik açma düzeneği
Arkadaşlar merhaba 2015 model passat comfortline aracıma ford kuga modellerinde olduğu gibi ayağını bagaj altında gezdirince otomatik bagaj açma düzeneği, telefondan Bluetooth kontrollü cam açma kapama, kapı açma kapama ve far kontrolü yaptım. Bu konularda bilgim var telefonda konuşurken motor çalıştırma benzeri daha bir sürü şey ekleyebilirim ancak araba elektriği konusunda bilgim zayıf . Kapı cam ve bagaj tetiklerini bulma konusunda bir arkadaşım yardım etti. Hepsini hallettik herşey olması gerektiği gibi çalışıyor ancak bagaj konusunda şöyle bir sıkıntım var. Kapılar kilitliykende ayağını gezdirirsen bagajı açıyor. Bunu çözmek için sabit 12 volt almak yerine sadece kapılar açıkken 12 volt elektrik olan bir kabloya ihtiyacım var. Bunu nereden alabilirim? Kapılar açıldığında tavan aydınlatması açılıyor oradan alabilirim diye düşündüm ancak birkaç saniye içinde sönüyor lambalar. Yardımcı olabilecek biri var mıdır? Aracın kilitli olduğunu program kartıma nasıl tanıtabilirim. Aracın kilitli iken elektriği olmayan, kilitli değilken elektriği olan bir aksamı parçası vb var mıdır?
A
3 yıl
İnternetsiz Dosya Paylaşımı
Merhaba arkadaşlar,
İki ayrı oda da iki masaüstü bilgisayarım var biri linux diğeri windows. Linux internete bağlı değil ve olmaması gerekiyor windows ise internete bağlı ve bu iki bilgisayar arasında dosya paylaşımı yapmam gerekiyor. Ne yapılabilir kablosuz olarak ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.