E

Binbaşı
17 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
17 üye
Görüntülenme (?)
204 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
4 yıl
Lenovo Yoga ekran değişimi 2400 TL normal mi ?
Merhaba,

Lenovo Yoga 720 laptopun ekranı kırıldı ve arka kasası hasar gördü.Yetkili servise gönderdim verilen fiyat aşağıda. Hasarı resimlerde görüyorsunuz.Bu fiyat normal mi daha uyguna nasıl yaptırabilirim ? Şubat 2018de alındı ve garantisi devam ediyor.


HİZMET BEDELİ 139,00 TL
LCD Module C 80X6 FHD 1.274,80 TL
NBC LV 720-13IKB Back Cover Silver 385,50 TL
NBC LV 720-13IKB Hinge w/Ant R+L Silver 237,90 TL

LCD KIRIK, LCD COVER YAMUK, HINGE COVER HASARLI
18 % K.D.V 366,70
Genel Toplam 2.403,90

< Resime gitmek için tıklayın >< Resime gitmek için tıklayın >
E
4 yıl
Eyy Rusya sen adam mısın ?
Ben Rusya’yı güçlü devlet,Putin’i güçlü lider sanırdım.Amerika Rusya varken bu coğrafyada söz sahibi olamaz,Rusya’nın başı çektiği İran, Çin bloğunu karşısına almaz diye düşünürdüm.Trump denen soytarı twit yazıyor dalga geçer gibi,füzelerimle geliyorum ayağını denk al falan ses yok Rusya’da.Noldu senin radarlara yakalanmayan füzelerin,kıtalar arası nokta atış yapan nükleerlerin.İki laf edemiyosun,sen kimsin diyemiyosun.Bundan daha açık tehditmi olur.Ben şahsen gözümde büyütmüşüm Rusya’yı da,Putinide.Amerikanın Rusya’yla çatışmaya girmesi gözü yemez diye düşünüyordum.Demek ki bizim gördüğümüz gibi değil gerçekler.Amerikayı karşısına almak Rusların 10 boy üstündeymiş.
E
4 yıl
Mavi Tur yapmış olanlar ?
Bu sene eşimle bodrum kalkışlı 7 günlük mavi tur yapmayı düşünüyorum.Daha önce mavi tura katılmış olanlar varsa yorum yapabilirler mi ? Düşünüldüğünde çok hoş görünüyor ama pişman olur muyuz acaba ?
E
4 yıl
Gezi arkadaşı arıyorum
İlk defa yurt dışı olarak Ukrayna’ya gittim geçen ay ve müthiş zevk aldım.Tek başına değil turla gidilen bir geziydi.
Gezi nasıl yapılır,nerelere gidilebilir vize sorunu olmadan nerelere gidilir bakarken Çelebi Alper sayfasındaki yazılarını okudum ve çok hoşuma gitti.Kendi başıma böyle geziler yapacak bilgi,dil ve en önemlisi cesarete henüz sahip değilim.Ama yanımda bir kişi olursa bunlara sahip olan,her yere gidebilirim.
40 yaşına yaklaşmış,evli,kendi işinde biriyim.Eşimle tatile gidiyoruz yurt içinde.Bundan sonra turla yurt dışınada çıkma planlarımız var.
Ama Çelebi Alpler’in yazılarını okuyunca tatil ayrı bir şey,gezmek,görmek,deneyimlemek ayrı bir şey anladım.
Maddi imkanım bir şeyleri yapacak kadar var ama parayla değil macerayla gezi yapmak istiyorum.Dünyanın neresi olursa olsun gitmek isteyen,kendisine yoldaş arayan,iletişimine,bilgisine güvenen,cesareti olan arkadaşlarla her türlü geziye varım.
Aynı düşüncede olan varsa haberleşmek isterim.
E
5 yıl
Dik kullanım için tv tavsiyesi lütfen ?
Cafede ürün görselinin ve fiyatının,sinemada film afiş görsellerinin yer alacağı bilgilendirme ekranı olarak kullanacağımız tv almak istiyoruz.Tüm gün açık kalacak ekranlar ve dik olarak kullanılacak.Usbden görseli oynatacak.40" boyutlarında ne tavsiye edersiniz ? Çerçeve olarak dik kullanıldığında şık bir görünüm olmalı.
Aslında bu işler için endrüstriyel ekranlar var uzun ömürlü ve böyle kullanıma uygun ama fiyatları 2 katı en az.
E
5 yıl
Orta seviye ekran kartı tavsiyesi ?
Ofisteki pcde kullanmak üzere orta seviye ekran kartı tavsiye eder misiniz ? Boş zamanlarda oyun oynayacağım güçlü bir pc değil zaten çok sistem isteyen oyunları oynatmasada olur.
E
5 yıl
Ekşisözlük yazarı var mı birine mesaj göndermek istiyorum ?
Ekşi sözlükte bir yazarla iletişim kurmak istiyorum yazar olan bir arkadaş yardımcı olabilir mi ?
E
5 yıl
Videowall için video hazırlama ve oynatma ?
Pcden birden çok tvye bağlantı yapıp tek tek ayrı görüntü ve istenildiği zaman bütün ekranlarda videowall olarak tek görüntü oynatabileceğim bir program var mıdır ? Yardımcı olursanız çok işime yarayacak.
E
5 yıl
Sinema dekorasyonuyla ilgili bir soru ?
Bir sinemanın dekorasyonu için fuaye alanındaki bir duvara siyah beyaz olarak afiş ya da her hangi bir filmden akıllara kazınmış bir sahne,kişi vs.. kaplamak istiyoruz.Sizce bu hangi film afişi ya da sahnesi olabilir fikir verebilir misiniz ? İzleyici olarak sizin hoşunuza ne gider ?
E
6 yıl
DOLBY ATMOS film izleyen ?
Dolby atmos film izleyen vardır mutlaka.Standart salonlardan seyir zevki olarak hissedilir bir farkı var mı ? Her salonda yok atmos ses sistemi.Bunun için başka sinema tercih etmeye, fiyat farkına gerek var mı ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.