N

Çavuş
20 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
1 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
15 yıl
Appiah'ın kafa atması SATAN eseri oldu
SATAN eseri de ne ola


< Resime gitmek için tıklayın >
N
16 yıl
Elektrik Kesintisi
Avcılarda Elektrikler gitti laptoptan girdim nete yalnız son 20 dakika kaldı şarzımın bitmesine.Bu elektirk zımbırtısı kaçta gelir online olarak öğrenebilecegim bir yer var mi.Yalniz bilenler bi zahmet 19 dk içinde cevap versinler.
N
16 yıl
Pc Açilmiyor Sadece Fanlar Açiliyor
Ev taşıdıktan sonra bilgisayarı açtıgımda sadece fanlar dönüyor onun dışında ne ekranda görütü var nede CD-ROM veya HDD çalışıyor.Power dügmesinin altındaki kırmızı ışıkta devamlı yanıyor.Tahminimce taşınırken bir problem oldu bunu kendim çözebilirmiyim problem neyden kaynaklanıyor olabilir?
N
16 yıl
 .
N
16 yıl
Arkadaşıma Şaka için Photoshop ile M.İ.T kimligi yapıcam ama Yardım
Bir arkadaşıma yıllarca unutamayacagı bir şaka yapıcam ama önce photoshopla M.İ.T kimligi hazırlamalıyım...Photoshoptan iyi anlıyorum yalnız bana örnek bir resim lazım en azından bu kimlikler neye benzer görmek istiyorum webde rastladıgınız örnek teşkil edebilecek herhangi bir kurumun kimligi varsa bana URL sini verebilirmisiniz ?
N
16 yıl
Ukrayna'da hükümet görevden alındı
Ukrayna'da hükümet görevden alındı


Ukrayna Devlet Başkanı Viktor Yuşçenko'nun, Yulia Timoşenko başkanlığındaki hükümeti görevden aldığı bildirildi.

İnterfaks ajansı, Yuşçenko'nun hükümeti görevden aldığını duyurdu.

Yuşçenko'nun yeni hükümeti kurma görevini bölge valisi Yuri Yekhanurov'a verdiği kaydedildi. [12:38:00]

http://www.zaman.com.tr/?bl=sondakika&alt=&trh=20050908&hn=208543
N
17 yıl
EUROVISION YARIŞMASI VE PROXY
Arkadaşlar daha önce böyle internetten oylama yapılan yarışmalara hiç oy vermedim.Ama teorik olarak aklıma yatan birşeyi sizlere danışmak istiyorum.Normalde bir ülke kendi yarışmacısına oy veremiyor ama sizinde başlıktan anladıgınız gibi proxy kullanarak başka ülkelerdenmiş gibi oy verebilirmiyiz???
Düşüncelerinizi ve bilgilerinizi paylaşmanızı bekliyorum.Saygılar...
N
17 yıl
Telegol Coştu Yine
Starda canlı yayın cok komik yaa
N
17 yıl
MSN MESSENGER UPDATE ENGELLEME
Multi_msn patch 6.2 versiyonu için kullanılabiyor ama 6.2 yi kurduktan sonra MSN daha üst sürümü var onu yüklemek istermisiniz diye bir soru soruyor.Hayır deyine MSN Messengera giremiyorum.Evet deyince de update ettigi icin patch calısmıyor.Bu Update olayını nasıl engellerim.Saygılar...........
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.