B

Çavuş
14 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
44 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
B
geçen ay
Gölge İçin Ağaç Tavsiyesi
Merhaba,

Aracı yazın gölgede altına çekebileceğimiz reçine yapmayan, meyve yapmayan bir ağaç var mı?

Bilgi: Bizim otoparkta çam'ın reçinesi, akasya'nın yaprağı ve çiçeği, defne'nin reçinesi, dut'un meyvesi arabanın bütün boyasını rezil etti. Bunları ekecekseniz dikkat edin.
B
6 ay
BMW 5 - F10 Donanım Farklılıkları
Merhaba,
Sahibinden'de araç bakıyorum. Anladığım kadarıyla hem tasarım paketi var, hem de donanım paketleri var. Ama çorba gibi.

Donanım paketleri hakkında bilgisi olan var mı?

Elektrikli koltuk, Isıtmalı Koltuk, Harman Kardon, Elektrikli Bagaj, NBT Ekran, Hayalet, Vakum'un aynı anda olduğu donanım paketleri hangileri? Mesela Premium diye bir kategori var. Harman Kardon haricinde her şey var. Veya Elektrikli Bagaj yok.

Doğru anladıysam şöyle:

Standart Dış Tasarım Paketleri Comfort, Premium, Executive
M Spor Dış Tasarım: Paketlerini bilemiyorum.
Luxury Line: Paketlerini bilemiyorum.

Ayrıca paket içerikleri neye göre ve özellikler neye göre değişiyor.
B
2 yıl
macOS ve Yazıcı Problemi
Arkadaşlar merhaba,

Ofisimizde Epson L3151 adlı yazıcı var. Hem macbook cihazımıza hem de windows cihazımıza kurduk. Windows'ta sorunsuz çıktı alırken, Macbook'ta bazen takılıyor. Yazıcı aranıyor yazıyor ve bekliyoruz, bekliyoruz, bekliyoruz. Sonra yazdırıyor.

Yazıcıların ip adreslerini sabitledik. En son sorunun modemden kaynaklı olacağına kanaat getirdik. Sizce doğru mu tespit yapmışız? Bir de eğer bu tespit doğruysa macbook ile uyumlu modem hangisidir?
B
2 yıl
Borsa Yatırım Planım Hakkında
Merhaba,
Aylık 1500 TL bütçe belirleyerek her ay Aselsan, Soda, Petkim, Ereğli, Kordsa, Sasa, Çimsa, hissesini eşit miktarda almayı planlıyorum. Hatta düşüşteyse Alkim, Migros, EKGYO da eklemeyi planlıyorum. 10-12 yıl buna dokunmak istemiyorum. Mantıklı bir yatırım olur mu? 10 yıl sonra şimdinin parasıyla tahmini ne kadar temettü verir? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.
Teşekkürler

Bi ihtimal alabileceklerim. olurdu. Sasa, Hektaş, Kchol, İşctr, Adel, Çimsa, Adana, İndes ve işyat
B
3 yıl
N11.com ücretsiz kupon devri
Merhaba arkadaşlarü,
n11 kuponları devrediliyorsa kullanmayacağımdan

3300 TL ve üzeri 275 TL Kupon
3750 TL ve üzeri 350 TL Kupon
2200 TL ve üzeri 200 TL Kupon

ücretsiz devredebilirim.
B
3 yıl
Samsung Tablet Şarj oluyor gibi ama açılmıyor
Merhaba,

Samsung Tablet 10.1'im var. Saatlerdir şarja takılı. Doluyor gibi görünüyor, sonra pil işareti çıkıyor (üzerinde saat işareti var) ekran kapanıyor. Tekrar doluyor gibi görünüyor, tekrar pil işareti çıkıyor, tekrar kapanıyor. Saatlerdir bu şekilde. Sorun nedir bilgisi olan var mı?

Teşekkürler
B
3 yıl
4K Toplu TV Alımı
Merhaba,
16 Adet 4k tv almayı planlıyorum. Toplu alımlarda indirim yapabilecek bir yer biliyor musunuz? Samsung, LG veya Philips düşünüyorum.
Teşekkürler
B
3 yıl
4K Toplu TV Alımı
Merhaba,
16 Adet 4k tv almayı planlıyorum. Toplu alımlarda indirim yapabilecek bir yer biliyor musunuz? Samsung, LG veya Philips düşünüyorum.
Teşekkürler
B
7 yıl
Yıllar sonra çıkan araç
Merhaba,
Kız arkadaşımın ailesi trafik kazasında vefat ediyor. O zaman 8 yaşında olduğundan araç vasisi tarafından (tam emin değiliz, vasi ile görüşmüyoruz) satılıyor. (noter ile satılmış olabilir. Eğer öyleyse bu kağıdı nasıl temin edebiliriz) 2 gün önce birisi bizi arıyor ve aracın Antalya'da bir otoparkta olduğunu ve 2900 TL borcu olduğunu söylüyor. Bir de 2004 yılından beri mtv, damga, özel taşıt vergisi ve aklınıza gelen ne varsa ödenmemiş. Hepsinin toplamı 6800 TL yapıyor. Araç 94 model optima.

Ne yapmamız gerektiği konusunda yardımlarınızı rica ediyorum. Antalya'ya gitmek zorunda mıyız? Aracı hurdaya çıkartsak bu borçları yine ödemek zorunda mıyız? Otoparka çekildiğinden bile haberimiz yok. Otopark bize haber vermek zorunda değil mi? Teşekkürler.
B
8 yıl
Bakaya sonrası tecil
Bir sorunum var.

Bakaya kaldım. Üzerinden de yaklaşık 1 yıl geçti. Tarafıma dava açıldı. Sulh ceza mahkemesinde.. Ben özellikle gitmiyorum. Çünkü yanlışım yoksa 3 kere yakalanma sorunsalı var. 1. yakalanışta 500 Tl, 2. yakalanışta 2500 TL, 3. yakalanışta 5000 TL ödemek gerekiyor. O yüzden 1. hakkımı doldurmamak için gitmiyorum. Neyse, esas konu bu değil.

Ailevi problemlerden ötürü üniversite kaydını sildirmiştim. Aftan yararlanarak önümüzdeki dönem için kayıt yenileyeceğim. Kaydı yeniledikten sonra şubeye gidip tecil ettirebilir miyim? Bakaya kalanlar tecil ettirebiliyor mu?

Asal'da şöyle birşey yazıyor.

"Yoklama kaçağı veya bakaya kalmadan önce okullara kayıt yaptıranların askerlikleri yukarıdaki esaslara göre öğrenci olarak ertelenecektir."
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.