C

Binbaşı
04 Ocak 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
253 (Bu ay: 6)
Gönderiler Hakkında
C
6 gün
Ücretsiz yeni hat açma?
Bazı bayilerde faturasız hat ücretsiz şeklinde yazılar görüyorum. Bu hatlar hep ikinci el eski numaralı hatlar mı? Öyle olması çok önemli değil yedek olarak kenarda duracak hat. Başka bir durum olur mu onu öğrenmek istiyorum.
C
2 hafta
Müşteri hizmetleri çakallığı!
Bugün taahhüdümün son ayına girdim ve artık yeni bir iss ye geçiş yapmak durumundayım. Müşteri hizmetlerinde görüştüğüm kişi 8 kasımda bitecek olan taahhüt için taşısanız bile cayma bedeli çıkmaz dedi teşekkür edip kapattım ki inanmadım tabi.
Arkasından tekrar aradım diğer müşteri temsilcisi 75 lira cayma bedeli görünüyor dedi beklediğim bir cevaptı.
Kafadan atıp mı diyorlar, ne koparırsak kar mı diyorlar ben anlamıyorum nasıl yanlış bilgiyi birkaç kez sormama rağmen verebiliyor müşteri temsilcisi?
Bu arada netspeed e geçmeyi düşünüyorum 1 yıldan uzun abone olup düzenli ödeme yapan birinden kod talep ediyorum.
C
3 hafta
Turkcell düşük hız problemi
Merhabalar. Bugün Türkcell i büyük rezilliği açısından değerlendirme başlığı açmak istedim. Konumsal sorun olduğunu biliyorum ama çözümün de basitliği tabi ortada. Sizlere 4.5G ile yaptığım bir hız testini paylaşmak isterim. 1 haftadır aynı konumdayım bunun çok üstüne hiç çıkmadı sadece 04.00-07.00 saatleri arası normal bir hıza yükselebildiğini belirteyim. Ayrıca diğer operatörlerin de benzer hızlar sergilediğini belirteyim de saçma öneriler sunulmasın. Ben sadece Türkcell açısından bakıyorum olaya farkı olmalıydı.
< Resime gitmek için tıklayın >
C
geçen ay
Paycell kupon yerine faturaya yansıyan ücret!
13 gün önce kayıt açtırdığım sorun için 10 gün önce hattınıza iadesi yapılacak dendi. Üstüne 3 kere daha aradım işlemler hızlandırılıyormuşmuş. Bu arada fatura da kesildi zaten. Bakalım kaç ayda çözülecek.
C
5 ay
Türk Telekom sapığım oldu!
Günlerdir arayıp açtığımda ya anında kapatıyorlar, ya ses vermiyorlar. Arıyorum geri evet arandınız ama bilgisi yok sizi ararlar deniyor hep. Tahminim taahhüt bitimi için teklif sunacaklar ama böyle de olmaz ki sapık gibi aramak.
C
5 ay
Komisyonu olmayan ön ödemeli kart?
Tosla ve paycell tarzı banka kartından para yüklerken komisyon almayan ön ödemeli kartlar neler?
İninal aldı.
C
6 ay
Vakıfbank World puanı nerede geçiyor?
Birçok site denedim ama puan bilgisi bir türlü çıkmıyor. Yakın zamanda kullanan kişiler yardımcı olabilir mi? Ayrıca marketlerde durum nedir onu da öğrenebilirim.
C
6 ay
Paycell Turkcell kuponu kullanamama sorunu!
Merhabalar. Daha önce de bu tarz sorunlar gördüm ama unuttum neler yapıldığını çözüm olup olmadığını.

Paycellden 2 hattıma da paycell puanlar ile 60 ar liralık Türkcell.com.tr de geçerli kuponlar aldım. Sözde mobil ödeme ile faturalı hatlarda geçerli yazmakta. 5-6 ürün denedim mobil ödeme çıkmıyor. Nasıl çözeriz?
C
6 ay
Turkcell faturasız sorunu!
Şimdiye kadar arada uygun teklifler falan gelirdi. Artık sadece faturalı hatta geçirmeye yönelik teklifler geliyor. Üstelik onlara bile zam geldi son dönemde. Hattı taşıyıp geri dönsem bile pek bir faturasız paket kalmamış. Paycell çok işime yarıyor son çare faturalıya geçeceğim ama merak ettiğim şey bu tarifelere herhangi bir indirim ile geçme şansımız var mı? Başka hat düşünmüyorum internet hızları tatmin etmiyor.
C
6 ay
Gıbırnet kullananlar önerir misiniz?
Merhaba. Türk Telekomdan hattımı taşıyacağım uzun zamandır netspeed takip ediyorum ama son zamanda zam yaptı 35mbit pakete. Gıbırnet fiyatı uygun geldi tabi kullanıcı yorumlarını biraz okudum ama net kullananlardan bilgi almak istedim. 35 mbit 70tl paketine geçilir mi?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.