C

Yüzbaşı
03 Kasım 2002
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
C
14 yıl
iframe yerine ne olabilir
www.damacanasu.com adresinde anasayfada görünen üyelerimiz bölümü iframe ile yerleştirildi. Adrotator ile farklı 4-5 sayfa değişimli olarak her kullanıcıya farklı şekilde gözükmekte. Bunu iframeden çıkartıp sabit bir div içersinde yine aynı mantıkta nasıl görüntüleyebiliriz.
C
14 yıl
www.damacanasu.com
Siteyle ilgili yorumlarınızı tasarımcı gözüyle yaparsanız sevinirim.
C
15 yıl
ÜCRETLİ FLASH SİTE TASARIMI
Bir müşterimizin web sitesi yenilenecek. Komple flash ile tasarım yapılacak. İyi derecede FLASH bilen arkadaşların pm veya buradan iletişime acilen geçmeleri rica olunur
C
15 yıl
adwords problemi
Web sitelerimizden biri için belirlediğimiz anahtar kelimeler google da aratıldığında reklamımız kesinlikle çıkmıyor. tüm anahtar kelimeler etkin ve tık başına ücretler gerektiği gibi ayarlandı. Anahtar kelimelerdeki büyüteçlerin üzerine geldiğimizde bir uyarı mesajı alıyoruz. Bunlar ve cevapları şöyle. Kampanya durdurulmuş veya silinmiş değil bu birinci seçeneğin cevabı, az aratılan bir kelime olduğu söylenirse de aynı kelimede çıkan farklı firmaların ilanları var. Sebebini hala çözemedim google a mail atmama ragmen geri dönülmedi bilen varsa yardımcı olmasını rica ederim.
C
16 yıl
www.damacanasu.com
Damacana su sektöründe yer alan tüm firmaların ve bayilerin ekleneceği, müşterilerin evlerine ve işyerlerine aldıkları sular hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecekleri bir portal. Tüm arkadaşlarımızın incelemesini tavsiye ederim.
www.damacanasu.com
C
16 yıl
Sponsor Hosting
Hosting sektöründe iddialı bir konuma gelebileceğimizi düşünerek, üniversitelerin bilişim bölümlerinden mezun olmuş kadromuzla yeni bir firma açıyoruz.
Sadehosting.com projesinde benim görevim sponsorluk almak isteyen webmasterları bulmak ve sitelerini ücretsiz olarak host etmelerini sağlamaktır.
Teknik destek ekibimizle beraber sizlere 7/24 hizmet verecek olmamızın mutluluğu ile sponsorluk almak isteyen arkadaşların bana ulaşmasını rica ediyorum.
C
20 yıl
On board kartlar
Bilgisayarı deişmeyi düşünüyorum... Onboard ekran veya ses kartlarının kullanımı bilgisayar performansını ne kadar etkliyo?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.