N

Yüzbaşı
09 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
5 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
2 yıl
Sadece 2 Aylık Limitsiz Taahhütsüz İnternet
Arkadaşlar sadece 2 aylığına bir eve taşındım. Sonrasında aynı şehirde başka bir yere tasinacagim. Bana bu 2 aylık süreçte limitsiz veya yüksek kotalı bir tarife önerebilir misiniz? En önemlisi de kurulumunun hızlı yapılması. 2 hafta kurulum için beklersem gitme vaktim geliyor zaten :)
N
6 yıl
14 inçlik Hafif Laptop
Arkadaşlar babam için 13-14 inçlik hafif ama performans olarak çok da vasat olmayan ya da en azından orta seviye bir bilgisayar bakıyorum. Bütçe max 1750. Ne önerirsiniz?
N
8 yıl
Z510 59-413189
Arkadaşlar sizce bunu almalı mıyım genel olarak oyun oynar, film izlerim. En çok kafama takılan konu model oldu. Z510 ların bir çok alt modeli var galiba. Bu alt modellerde büyük farklar var mı nelere dikkat etmeliyiz?
N
8 yıl
LUMBERJACK???
Beyler Lumberjack ayakkabılar kaliteli midir nasıldır?
N
8 yıl
AYAKKABI ÖNERİSİ LAZIM
Arkadaşlar ayakkabı alacağım, keten veya kotla giyilebilecek. 200 liraya kadar çıkabilirim tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler
N
8 yıl
KIYAFET ALACAĞIM ÖNERİSİ OLAN?
Arkadaşlar başlıktaki gibi yarın alışverişe çıkacağım. Pantolon, şort, gömlek, tişört, ayakkabı vs. her şey olabilir. Özellikle stil önerisi olacak şekilde yardımlarda bulunabilirsiniz sevinirim. Şu renk pantolonla şu şekil tişört giy altına şu şekil ayakkabı gibisinden. Yaş 19 çok abartılı şeyler giymeyi sevmiyorum
N
8 yıl
ALIŞVERİŞE GİDİYORUM ÖNERİLERİ ALAYIM
Beyler yarın alışverişe gidiyorum. Yazlık-kışlık fark etmez her türlü öneriye açığım. Ayakkabı almayacağım. Pantolon çok beğenirsem belki. Alınca ss ekleyebilirim
N
8 yıl
SAMSUNG UE55F6470SSXTK 55"140 CM
http://www.vatanbilgisayar.com/Televizyon/samsung-ue55f6470ssxtk-ue55f6470ssxtk-55140-cm-3d-smart-led-tv,200-hz,hd-uydu-alicisi,2d3d-donusturme/productdetails.aspx?I_ID=65307 Arkadaşlar bu televizyonu almak istiyorum ama pek bilgim yok televizyon hakkında. Bununla internetten HD videoları rahatlıkla oynatabilir miyim ya da PC'yi rahatça bağlayabilir miyim? Görüntü kalitesi nasıldır?
N
8 yıl
Fatura 2 kere ödenmiş
Arkadaşlar doğal gaz faturası için İş Banka'sına otomatik ödeme talimatı vermiştim. Babam faturayı elden yatırmış aynı zamanda vakti gelince de otomatik olarak ücreti tahsil ettiler. Yani aynı faturayı 2 kere ödemiş oldum. Ne yapmam gerekir iade alabilir miyim?
N
8 yıl
Koridor Barfiksi
Arkadaşlar koridorda 2 duvar arasına bar almak istiyorum. 80 kiloyum. Biraz araştırma yaptım bazıları zamanla sağlamlığını yitirdi, düştüm falan demiş. Acaba bu ürün sorun çıkarır mı deneyen var mı?http://www.hepsiburada.com/liste/cosfer-kapi-bari-100-140-cm-kb140/productDetails.aspx?productId=sporzf293&categoryId=27081598

İlla bu olmak zorunda değil ama kapıda değil duvarda kullanacağım. Sağlam bar öneriniz varsa bekliyorum :)
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.