E

Er
11 Kasım 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
7 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
4 ay
ETAB5 Rom yükleme ve USB tanımama sorunu
Herkese iyi akşamlar. Fatih projesi kapsamında dağıtılan General Mobile ETAB5 tabletinden var elimde. Yaklaşık 3-4 gün önce fabrika ayarlarına sıfırlayıp, "Fatih Projesi | Tablet Rom" bağlantısındaki ETAB5 için linke tıklayıp dosyaları indirdim. Flastool ile bilgisayar üzerinden dosya içerisindeki ROM'u tabletime yüklemek istedim ancak bilgisayar tabletimi tanımadı. Daha sonra tableti tanıması için "Windows sürücü imza zorlamasını kapatma" yaparak MTK65xx için gerekli bir kaç tane sürücü yüklemesi yaptım. Daha sonra tableti kapalı durumdayken tekrar bilgisayara bağlamayı denediğimde USB giriş sesi geliyor ancak tablet şarj olmaya başlayınca USB çıkarıldı sesi ile bilgisayar tableti görmemeye başlıyor. Bu durumu flashtool ile ROM atmaya çalışırken de denediğimde aynı durum ile karşılaşıyorum ve tablete ROM yükleyemiyorum. Bir türlü çıkar yol bulamadım. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
E
8 ay
D-smart İnternet Hızı Düşüklüğü
Arkadaşlar merhaba evimde D smart'ın 24 megabit VDSL internetini kullanıyorum. Hız ölçümünü farklı ölçüm araçlarıyla yaptığımda 20 megabit ve üzerinde hız alıyorum ancak son zamanlarda bazı internet sitelerinde ve uygulamalarda yükleme sorunu yaşıyorum. Aynı cihazlarla farklı internet sağlayıcılarından aynı uygulama ve web sitelerine erişim sağlamaya çalıştığımda sorunsuz erişim sağlıyorum. Örneğin; Netflix uygulamaları üzerinden rahatlıkla 4K ve HD yayın izlerken Instagram uygulamasına herhangi bir cihazdan erişim sağlarken fotoğraflar dahi yüklenmesi dakikalar alıyor. D-smart müşteri temsilcisi ile görüştüğümde hattımda herhangi bir sorun olmadığı söyleniyor. Sorun nerde olabilir arkadaşlar?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.