R

Binbaşı
18 Kasım 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
45 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
9 yıl
Powerey 150 w Dönüştürücü
sayın forumdaşlar, hepsi buradada Powerey 150 w Dönüştürücü mevcut. fiyatı uygun, W çıkışı da ona göre iyi, 150w. bu aleti kullanan var mı? hiç bir yerde yorum bulamadım.

< Resime gitmek için tıklayın >

< Resime gitmek için tıklayın >
R
11 yıl
SAMSUNG GALAXY S için FROYO 2.2.1
arkadaşlar yeni aralık romu çıkmış, froyo 2.2.1. lagfix olmadan 1250 quadrant skoru yapıyormuş.
buradan indirebilirsiniz:http://www.multiupload.com/PUSOOBQ8K5 (password: samfirmware.com ) içinden modem, pda ve csc dosyası çıkıyor. pit 512. re-partition işaretli kuruluyormuş.
root için de burası:http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=459403&d=1291835823

Linpack - 14
RAM - 339mb
Quadrant - 1237

Languages:
Bulgarian
Cestina
Dansk
Deutsch (3x)
English (6x) However
Espaniol
Francais (2x)
Hrvatski
Italiano
Lithuanian
Magyar
Nederlands (2x9
Polski
Portugues
Romana
Slovrncina
Slovenian
Suomi
Svenska
Türkce
Russian
Korean
R
12 yıl
nedir bu skype'ın yaptığı bilen var mı?
arkadaşlar skype resmi sitesinde winmobile versiyonunu kaldırmış. iphone ve symbian için duruyor, ancak wm yok. bununla birlikte fring programındaki skype özelliği de kaldırılmış. bunun nedenini bilen var mı? bilmediğimiz şirketler arası savaş mı var, yoksa başka bir neden?
R
12 yıl
motor soğutma ve klima
normalde motorun soğutmasıyla klima arasında direk bağlantı yoktur. ancak yaşadığım tecrübeyi paylaşıp gerektiğinde uygulamanız için yazıyorum. araba imzamdaki 95 model toyota. yolda giderken baktım bir anda klima çalışmaz, yani sadece normal hava üfler. eyvah bu sıcakta nasıl gidilir klimasız. çünkü kışın bile açarım klimayı, iç ve dış ısı farkı olmasın fazla diye.
motor ısı göstergesi normal gösteriyor, radyatör arada hafif sızdırırdı. o aklıma geldi, 1 l su koydum ve klima tekrar çalışmaya başladı. sonra da ustaya sordum nasıl olur bu diye, motor biraz fazla ısınınca enerji tasarrufu için klima kompresörünü kapatırmış elektronik sistem.
yani en azından başınıza gelirse servise gitmeden önce dikkate alın. yoksa serviste başka sorun bulmuş gibi yolarlar.
R
12 yıl
android'de bt ile dosya alıp verme
geçen yorumların birinde tesadüf gördüm, android 1.6 da bluetoothla dosya alışverişi sorunluymuş. bu konuda bilgisi olan açıklama yapabilir mi?
R
12 yıl
KKTC sular altında
Dün akşam sürekli yağış sonrası lefkoşa, girne dahil bir çok yerde sel felaketi yaşanmıştır. mağdurlara geçmiş olsun.
R
12 yıl
patlayan flaş farlar.
herkesin başın belki her gün defalarca gelir, karşındaki yakar uzunları ancak ne yapsan değiştirmez, uzunlarla devam eder. bazen öle anda kendi kendime derim bir flaş gibi ışık olsa da yaksam. nette gezerken patlayan flaş farlara rastladım. normal farların içine monte edilebiliyormuş. daha önce hiç görmediğim için bilenler varsa bu konuda daha açık bilgi vermesini istiyorum. saygılarımla.
R
12 yıl
TANRI modu- win 7 için.
arkadaşlar bir yerde gördüm uyguladım çok şahane bir şey. istediğiniz yere yeni klasör oluşturun ve ismini " GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C} " olarak adlandırın (sadece tırnakların içindekini kopyalayın). şimdi dosyanın içine bakın. bilgisayarınızın Tanrısı gibi olmanın tadına varın.
R
12 yıl
acer 5601 awlmi
Öncelikle herkese hayırlı yıllar.
belki daha önce işlendi konu ama tazesini bulamadım. konu başlığında gördüğünüz makineyi 3 yıldır kullanıyoruz, önce kendim, sonra çocuklarım.
bir süredir takılmalar başladı, dedim xp'nin miyadı bitiyor, elimdeki win 7 ultimate'i kurdum. ses ve kamera driverlerinde sorun oldu. sesi hallettim de kamerayı bir türlü çalıştıramadım. recovery cd'si ile tekrar kendi xp'sini kurdum. düzgün çalışmaz, yavaşlardır, bu sefer başka xp sp3 kurdum. o da aynı şekilde takılmalar yaşattı. en sonunda tekrar win 7 kurdum. tabi arada format atılıyor. sesi yine hallettim, kamera mümkün değil çözülemiyor. logitech sayfasında laptop kameralarıyla hiç bir bilgi yok.
ama win 7 ile başka sorun başladı: klaviye adam gibi çalışmaz, neyse ki sanal klaviye mevcut win 7 de onunla hallettim kurulum esnasında. bir de pil göstergesi sıfır, yani ölü gösteriyor, fişten çekince bir kaç saniyede kapanıyor.
bu konularda fikri olan var mı? yardımcı olursanız sevinirim. forumlara baktım, bu acerler hep sorunluymuş. aldık bir kere, bir daha asla.
R
12 yıl
arka görüş kamerası gibi hem de çok ucuza
arkadaşlar geçen araba parçaları satan dükkana girdim ve tam 8 tl'ye bir VanScope (Soft lenses) - Wide-Angle Rear Window Mirrors for Vans denen arka cama sadece su yardımıyla yapıştırılabilen bir zımbırtı aldım. bu van, jip ve arka camı daha dikey olan hatchback arabalara uygun olan bir şey. yazdığım şekilde ismini aynı şekilde copy past yaparsanız googleda ilk çıkan sitede görebilirsiniz ne olduğunu. şeffaf ama bu derslerde toplantılarda kullanılan kodoskop denen aletin camına benzer yapıda silikon malzeme. önce önerdikleri gibi yapıştırdım, görüntü güzel çok geniş alanı görebilyorum, ancak arkadaki arabaların üst kısımlarını zımbırtıdan dolayı göremiyordum. sonra çıkarıp tekrar şoför tarafına 90' açıyla yapıştırdım, böylece gökyüzünü bile çok rahat görür oldum. araba arkadan yaklaşınca normalde sadece sürücüyü görebiliyorken, bu plakayı bile görüyor. arka manevrada eşya, insan vs nesnelerin göremediğiniz arka planda bulunması artık sorun değil. 1.5m de arkada duran insanın ayaklarını görebiliyorum.
kısacası arka görüş aynasının sağladığı görüntüyü sağlıyor, üstelik hem çok ucuza ve zahmetsiz. arka görüş kamerası sadece arka viteste çalışıyorken, bu size devamlı görüntü verir, hem de gözünüzü dikiz aynasından hiç ayırmadan. şimdiden herkese kolay gelsin.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.