E

Teğmen
06 Ekim 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
56 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
13 yıl
okulda kullandığımız bilsa programında hata
Arkadaşlar okulda kullandığımız bilsa programında terminallerde sürekli resimdeki hatayı alıyoruz. bilgisayarları yeni formatladım. Lütfen bu konuda bilgisi olan varsa acil çözmem lazım...
< Resime gitmek için tıklayın >
E
13 yıl
raid 0 da multiboot
arkadaşlar 2*250 hdd ile raid 0 yaptım. 3 bölüme ayırdım. 1. bölüme xp kurdum. sonra 2. bölüme vista kurmak istedim ama vista kurulumu 1.bölümü(xp kurulu olan bölüm) kurulum alanı olarak seçtiriyor ama diğer bölümleri göstermiyor. dedim herhalde raid sürücüsü entegre etmem lazım. gerekli yere tıkladım baktım sürücü kaynağı olarak diğer bölümlerde gayet güzel görünüyor hatta bölümlerin biri formatlnmış idi içeriği de gözüküyor. neyse sürücüleri yükledim ama nafile kurulum için diğer bölümleri göstermiyor. şimdi bu olay raid 0 ın doğal bi sonucu mu yoksa ben mi birşeyleri yanlış yapıyorum. yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler...
E
14 yıl
uzmanlık sorusu: Tv Kartı ve Bluetooth
arkadaşlar avermedia avertv studio 203 tv kartı kullanıyorum. sistemde vista 32 bit yüklü. bluetooth stereo kulaklığım ve bluetooth cihazım var. ŞimdiKulaklıkla bilgisyara bağlanıp sorunsuzca kullanıyorum ama tv izlerken tv sesini kulaklığa alamıyorum. tv kartı ses kartı linein den bağlı. Şİmdi ben bluetoth kulaklıktan tv sesini nasıl alabilirim?

veya şöyle bluetooth kulaklık bağlanınca ses kartı gibi görüyo kulaklığı bi nevi. iki ses kartı arasında sanal bi bağ oluşturup(yazılımla) ses kartının lineinini bluetooth ses cihazına nasıl bağlarım?

Cevaplarsanız çok makbule geçecek. Şimdiden teşekkürler.
E
14 yıl
Harici HDD ye İleitm Sistemi Kurma
Evet arkadaşlar Hairici HDD ye Sistem kurulumu yapsam sonra bunu isteiğim bilgisayara bağlayıp sistemi bundan başlatabilirmiyim. bunun için ne gibi ayarlar yapmam lazım?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.