R

Er
26 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
14 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
R
3 ay
Sınavda başıma gelen enteresan olay
Herkese merhaba sınavdan çıkan kardeşlerime öncelikle geçmiş olsun umarım istediğiniz yerlere yerleşirsiniz. Ben de sizin gibi sabah erkenden kalkıp kahvaltımı yaptım. son kez çıkardığım önemli notlarıma baktım ve ailemden başarı dileklerini alarak sınav yerine gitmek üzere evden çıktım. Otobüste heyecanımı nasıl bastırabilirim diye düşünüp durdum sürekli ancak yeteri kadar heyecanın sınav açısından olumlu olacağını da biliyordum. İçimden bir ses bugünün benim günüm olduğunu söylüyordu. O sınavı parçalayacaktım bunu hem kendim hem de ailem için yapmam gerekiyordu. Neyse içimde bu düşüncelerle sınav yerime tam saatinde hatta daha erken ulaştım. Sınava tek başıma geldiğim için cebimde olan eşyalarımı bir yere emanet vermem gerekiyordu. Daha önceki yıllarda sınav yerlerinde "emanetçi"lerin olduğunu biliyordum ama kendi sınav yerimde öyle bir şey göremedim. Ben de etrafına bakınmaya başladım ve okulun karşısında bir bakkalı gözüme kestirip içeriye daldım. Bakkal beyden emanetlerime sahip çıkmasını isteyeceğimden ayıp olmasın diye bir tane eti puf aldım. Bu arada eti pufa zam gelmiş 50 kuruş verdim. Bakkal bey anlayışlı çıktı ve emanetlerime sahip çıkacağını söyledi. Sınav saati yaklaşıyordu ve içeri alımlar başlamıştı. Ben de yavaş yavaş sıraya girdim. En sonunda heyecanla sınav salonuma giriş yaptım. Sırama oturdum ve kitapçıkların ve sınav kutusunun dağıtılmasını bekledim. Heyecan git gide artıyordu ve en sonunda o başlayabilirsiniz komutu geldi. Herkes kitapçığın ilk sayfasını açıp ilk soruya bakarken ben kıvrak bir hareketle elimdeki kalemi ters çevirdim ve diğer ucunu açmaya başladım. Tam o anda dışarıdan çok yüksek sesle birinin 2020! diye bir bağırma sesi duydum ve dışarıya baktım. O anda mercan dedeyi gördüm. Katar yöresel kıyafetleriyle adımopter ile havada süzülüyordu. Sınavın bu şartlar altında devam edemeyeceğini söylemek için görevliye baktığımda onun Ankaratıplı yazılı tshirtu ve afro saçlarıyla bana güldüğünü gördüm. Bunlar yaşanırken mercan dede pencerenin yanına yanaştı ve beni adımopterine alıp aya doğru gitmeye başladı. Yolda 2020 gibi gelirse öpüp başına koy diyip duruyordu. Ben de dede beni bir sal sınava döneyim dedim ama nafile. O anda aklıma içeri girerken cebimde unuttuğum eti puf geldi. Eti pufu mercan dedenin ağızına tıkıp kıvrak bir hareketle adımopterden atladım. Uyandığımda gözlerimi hastanede açtım. Aileme olanları anlatıp anlatmama arasında kalmışken tekrar uykuya dalmışım. Şu an evdeyim ve durumum kritik.
R
geçen yıl
ARKADASLAR DAYIM ÖSYM'DE ENTER TUŞU!!
Geçen akşam dayımlar bize oturmaya geldiler. Klima açık olmasına rağmen dayım öff ya eviniz ne kadar BASIK bana sıcak BASTI diyip İsmail Ykdan BAS gaza aşkım BAS gaza türküsünü söylemeye başladı. Bu bir mesaj olabilir!! Biraz da yorgun görünüyordu. Basmış olabilirler!!
R
geçen yıl
SINAVA 2 HAFTADAN AZ BİR SÜRE KALDI!
Birkaç aydır elektronik her şeyden kendimi soyutladım, fişleri çektim ve dedemlerin köyünde derin bir kampa girdim. Bugün itibariyle geri döndüm sayılır. Malum 26 temmuzda sınava giriyoruz inşallah daha da ileri alınmaz ise. Netler ne alemde güzel insanlar? Benim iyi 70 net Tyt 47 net Ayt yapıyorum. ODTU EE gelecektir diye düşünüyorum.
R
geçen yıl
DİSCORD VE ANDROİD HAKKINDA ACİL LÜTFEN.
Herkese selamlar, elimde android bir telefon var. Discordda açılan yayını izleyip aynı zamanda pc'deki arkadaşlarımla sesli iletişim kurabilir miyim? Bilen varsa çok yardımcı olur çok teşekkürler
R
geçen yıl
DİSCORD VE ANDROİD HAKKINDA ACİL LÜTFEN.
Herkese selamlar, elimde android bir telefon var. Discordda açılan yayını izleyip aynı zamanda pc'deki arkadaşlarımla sesli iletişim kurabilir miyim? Bilen varsa çok yardımcı olur çok teşekkürler
R
geçen yıl
EYVAH! SİMDİ BİTTİK
Çin'de 1(bir) kişide bir(1) hastalık görülmüş virüsmüs herkes dikkatli olsun arkadaşlar!! Uyarmak istedim!!
R
3 yıl
AÇILKANDI
.
R
3 yıl
Dişin durumu kötü de tıpın durumu iyi mi sanki?
Evet gençler bu sene tıpa başlayacağım ama ben de endişeliyim. Dağa taşa tıp fakültesi açılması, Bakanın 5 sene içinde açığı kapatacağız açıklamaları beni çok tedirgin ediyor. Tıpın geleceği hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
R
3 yıl
YAYALIM HERKES YARARLANSIN!
SONUÇLAR 1 EYLÜLE KADAR HER AN AÇIKLANABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM KESİN DEĞİL TABİ SADECE TAHMİN
R
3 yıl
URUK
ADAM MIDIR?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.