E

Çavuş
12 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
20 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
E
3 yıl
Huawei P Smart
İnternette bazı kişiler P Smart'ta Volte olduğunu yazmıştı ama ben telefonumda ayarlarda öyle bir özellik bulamadım. Eğer bu konu hakkında bilgisi olan bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? Ayrıca P Smart'ta ben henüz keşfetmemiş olabilirim hepsini, güzel özellikler varsa onları da bizlerle paylaşırlarsa seviniriz.
E
3 yıl
2G 3G 4G yayın frekansları
Telefonumda kullandığım Network Cell Info Lite programı ile dBm, asu, güç gibi değerleri görebiliyorum. Ayrıca o an bağlı olduğum şebekenin ve etraftaki diğer şebekelerin yayın bandlarına (band 1(2100) band 8(900) gibi) da bakabiliyorum. İnternetten Turkcell'in 3G yayın frekansına (hepsi 2100 olarak gözüküyor) baktığımda band 1(2100 MHz) olarak gözüküyor. Ancak bulunduğum bölgede 3G yi 2100 den değil band 8 yani 900 MHz den almaktayım. Ayrı ayrı 2G 3G 4G Tcell yayın bandlarına bi açıklık getirebilecek olan var mı? < Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.