R

Çavuş
01 Ağustos 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
31 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
R
10 ay
Vodafone udemy 40 tl kupon
https://www.vodafone.com.tr/freezone/avantajlar/udemy-indirim.php


Linkte böyle bir kampanya var ama fırsatlar dünyasında göremiyorum. Freezone paket kullanan varsa kontrol edebilir mi ?
R
geçen yıl
2 Adet İntegral Sorusu
Final ödevim için yukarıdaki soruları çözmemde yardımcı olur musunuz ?
R
2 yıl
Emekli maaşları hakkında
Babaannem Almanyadan emekli maaşı alıyor. Kartı yok maalesef gidip şubeden alıyor normal şartlarda. Doğal olarak 65 yaşın üzerinde olduğu için dışarı çıkamıyor. Ziraat bankasını arıyorum ama direk kapanıyor. Maaşını alabilmek için ne yapabilir ? Sisteme kayıtlı telefon numarası yok bildiği kadarıyla.
R
2 yıl
Yurtiçi Kargo Anlık Kargo Dağıtımı
11.11 in yoğunluğundan dolayı dağıtıma uzun kamyonla gelmişler. Yüklerken de sadece trendyol hepsiburada vs diye ayrılmış. İlk olarak kamyonun önüne gelen isim söylüyor 600 kargo arasında aranıyordu öyle işin içinden çıkılmayınca sokak sokak yurt yurt ayırmaya başladılar. Büyük ihtimal bugün yetişmeyecek.
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
R
2 yıl
Kırıkkale de turktelekom çekmiyor
Yarım saattir arkadaşımda şebeke yok diyor ben turkcell kullanıyorum sıkıntı yok gibi. Aynı sorunu yaşayan var mı ? Deprem İstanbulda olmasına rağmen tüm Türkiyedeki hatlar mı etkilendi ?
R
2 yıl
İstanbul ve Muğla’daki sabotaj eylemlerini HBİM üstlendi
İstanbul ve Muğla’da önceki gün başlayarak geniş bir alanda etkili olan ve köylerin boşaltıldığı orman yangınları sabotaj eylemini HBİM üstlendi.

İstanbul ve Muğla’da geçtiğimiz günlerde ormanlık alanda yapılan sabotajı Halkların Birleşik İntikam Milisleri (HBİM) üstlendi. İstanbul Kartal Aydos’da başlayan orman yangını uzun uğraşlar sonucu kontrol altına alınırken, Muğla’nın Dalaman ve Milas ilçeleri arasında başlayan yangın ise halen devam ediyor. Muğla’da geniş bir alanda etkili olan yangın nedeniyle birçok köy boşaltıldı.

Halkların Birleşik İntikam Milisleri (HBİM), yaptığı yazılı açıklama ile her iki kentteki sabotaj eylemlerini üstlendi.

Kaynak: anf news isimli pkk ajansı, haber sitesi her neyse

Karaktersizlerin sitesinin ana sayfasında olan bir fotoğrafı ekliyorum.

< Resime gitmek için tıklayın >
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.