1

Çavuş
02 Temmuz 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme (?)
113 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
1
geçen yıl
Acil Gaming Notebook Tavsiyesi
1
3 yıl
YERLEŞTİRME SONUÇLARI 31 AĞUSTOSTA BIRAKIN ARTIK
ÖSYM başkanı açıklamış zaten. Yine bizle dalga geçiyorlar. Sınav stresi bitti 2 aydır tercih ve yerleştirme stresi çekiyoruz.< Resime gitmek için tıklayın >

https://www.google.com.tr/amp/s/www.ntv.com.tr/amp/egitim/osym-baskani-ozerden-yks-aciklamasi,yJJVqNZqWUWmCZZpSbekmQ
1
3 yıl
İBRE 31 AĞUSTOSA KAYDI (BU SON KARARIMDIR)
Bugün gece açıklanması lazımdı. Açıklanmayınca ibre 31 Ağustos’a kaydı, ben de ÖSYM’ye.
1
3 yıl
Olan bilgisayarı güncellesem mi yoksa yeni bilgisayar mı alsam
bilgisayarım şu;https://www.google.com.tr/amp/s/www.istanbulbilisim.com/amp/lenovo-ideapad-y510p-59-380590-sli-cift-ekran-kartli-notebook-fiyati-73019.html

2014 1. Çeyrekte vatandan 2500 TL’ye almıştım. Su an bile götürüyor. Rainbow six siege, Gta5, Pubg gibi oyunları oynatıyor. Arada fps düşüklüğü oluyor, çabuk ısınıyor. 4 buçuk yıllık bilgisayar tabii ki içi de dolu.
Ben bu sene bir notebook almayı planlıyordum ancak kafama su takıldı. Ben bu bilgisayara ddr4 2600 MHz ram taktırsam 2 tane(takılıyor mu bilmiyorum) ve ssd taktırsam bu bilgisayardan ne kadar verim alabilirim? Bunlar bana 2 bin TL’ye falan patlayacak. Ben bilgisayar için 7-8 k para ayırmıştım. Sizce bilgisayar mı alayım yeni(önerilerinize açığım) ya da bilgisayarı güncelleyip devam mı edeyim?
1
3 yıl
ARKADAŞLAR ACİL YARDIM LÜTFEEEN
< Resime gitmek için tıklayın >Sizce hangisi gelir ? Sıralamam 39651. Tıp gelmemesi lazım...
1
3 yıl
MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ?
Arkadaşlar merhaba. İlkokulda fen bilgisini lisede biyoloji ve kimyayı cok seviyordum. Ancak bu bölümün varlığından yeni haberim oldu. Türkiyede çok tercih edilmeyen bir bölüm oldugunu ve iş imkanlarının türkiyede az oldugunu gördüm. Sıralamam 39k ve bölümün sıralaması her sene biraz düşmüş.Belki İTÜ gelebilir diyorum(31k) ama yazmaktan tırsıyorum. Matla aram fena değil ama fizikle kötü olduğundan elektrik elektronik,makine ve inşaat müh de yazmayı düşünmüyorum. Tercih listemde sadece CENG var ama bu bölüme de kafam biraz yattı. Okuyan, mezun olan, bilen sorusturan varsa bilgilendirirse sevinirim. TŞKRLR.
1
3 yıl
Beykent Diş
Arkadaşlar bu üniversite hakkında bilgisi olan var mı? Dişin %50 burslusu geçen sene 36k ile kapatmış.
1
3 yıl
Üniversite için İzmir mi İstanbul mu ?
Arkadaşlar kısaca geçeyim.
TYT:97
AYT:57
OBP:92,77
İle yaklaşık 30-35 bin bandı arasında olduğumu tahmin ediyorum.
Bu aralıklarda kafamda Türk Alman Üniversitesi ve İzmir ekonomi Üniversitesi var. İzmir’i gerçekten çok seviyorum ama bir yandan da ben Almanca dil eğitimi olan bir okuldan mezunum ve Türk Alman Üniversitesi ile daha iyi bir eğitim alabilme olasılığı var. Bu konuda çok kararsızım. İstanbul’da yaklaşık 2 sene kaldım. Çok ısınamadım. Gidersem de ısınabilir miyim bilmiyorum, deneyip ısınamazsam da başka üniversiteye geçme işleriyle uğraşmak istemiyorum. Bu konuda görüşlerinizi almak isterim. Siz olsanız ne yapardınız ?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.