Y

Onbaşı
01 Temmuz 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
40 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
Y
4 yıl
TLC'deki Şifacı Adam
Az önce tlc'de gördüm şu elleriyle sorunlu olan bölgede (ağrı olur kasılma olur vs.) ellerini gezdirerek odaklanıp iyileştiriyorlarmış. Beyler siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ben tamamen saçmalık ve plasebo etkisi yarattığını düşünüyorum. Üstelik adam daha ne yaptığımı tam olarak bilmiyorum orda katı gibi bir şey hissediyorum ve onu ayiriyorum yumusatiyorum diyor. Anlamadığım nokta tlc'de birisi önceden çok kötü bir şekilde gitar çalarken (elleri titriyor bayagi) daha sonra titreme azalmış o arada acaba başka tedavileride mi denedi ilaç vs. acaba yokda tlc fake program mı yapıyor.
Y
4 yıl
Avm'deki 250mpbs Download 150mbps Upload İle Neler Yapılabilir ?
Evet beyler laptopla gidip neler yapılabilir taktik verin yüksek hızda net görünce ufo gören masum köylü gibi heyecanlandım bunu kullanmam lazım taktik verirmisiniz.


< Resime gitmek için tıklayın >

(resimde ya telefonumdan dolayı yada o ara intrrnet yavasladigi icin boyle cikti sonra baska bir telefonda deneyince yuksek cikti)
Y
4 yıl
Amazondan Alınan Asus Laptopun Garantisi Tr'de Nasıl Geçiyor
2017 senesinin kasım ayında amazondan Asus gaming laptop aldım ve 1 sene uluslararası garantisi olduğu yazıyordu sitede öncelikle bu garanti neleri kapsıyor türkiyedeki verilen garantiyle aynı hakları banada veriyorlar mı ? Birde bir alışveriş sitesinde okurken gördüm yurtdışına satılan laptoplar o ülkenin garanti koşullarına göre devam eder diyordu muhtemelen olmaz ama yinede sormak istedim benim laptopum peki türkiyede 2 yıl boyunca garantiden faydalanabiliyor mu ? yoksa uluslar arası 1 yıllık garantim bitince o da bitiyor mu ?
Y
4 yıl
Bu Ay Neyin Kafasını Yaşıyor ?
Güneş gibi düzenli dönmüyor aynı saatte başka bir gün bakıyorum geçen olduğu yerden 3 saatlik mesafede daha uzak neden böyle oluyor güneş hergün aynı saatte düzenli bir şekilde yerinde olurken bu ay niye adam gibi görevini yerine getirmiyor ?
Y
4 yıl
Bu Ay Neyin Kafasını Yaşıyor ?
Güneş gibi düzenli dönmüyor aynı saatte başka bir gün bakıyorum geçen olduğu yerden 3 saatlik mesafede daha uzak neden böyle oluyor güneş hergün aynı saatte düzenli bir şekilde yerinde olurken bu ay niye adam gibi görevini yerine getirmiyor.
Y
4 yıl
Forumdaki Ateistlerin Müslüman Kılığında İslam'a Hakaretler Etmesi
Bir konuda hadislerden veya kurandan örnek verince anında "bende müslümanım ama böyle saçma sapan şey olmaz" gibi cümleler kurarak sanki müslümanmış gibi önüne gelen her dini olaya laf eden saçma diyen dalga geçen ve bunu "bende müslümanım" adı altında islamla her konuda dalga geçip alay etmeye çalışan ateist din düşmanı insanlarla kaynıyor forum.
Y
4 yıl
2-3 Aydır Çok Kötü Burnum Kaşınıyor Ve Hapşırıyorum Başına Gelen Var mı ?
Beyler başına gelen var mı hiçbir alerjim falan yok yeni alerjim oluşmuş olabilir mi olabiliyormu öyle şeyler ? Yani 2 aydır çok pis burunumun derinleri kaşınıyor ve sürekli hapşuruyorum ilk ay katılaşmış sert sümükler vardı derinlerinde ve onlar sürtünerek saatte 1 gözlerimi birden hasta gibi yaşartıp hapşurtuyordu ama şuanda sümüklerim genelde orta sertlikte olmasina rağmen geçmedi bu sizce sorun ne olabilir çıldırmak üzereyim.
Y
4 yıl
Saçmalamayın bir gün hepinizin bi qarısı olçaq
Mantikli düşünün DH de 10000 kisi var bunun 8000'i tipsiz olsa bile evlenecektir cunku 8k insan karisiz yasayamaz cunku insanlar qarı icin vardir qarı qarı qarı yani mutlaka evlenirsiniz cunku qarı qarı qarı.
Y
4 yıl
Sabah Kahvaltım [Ss'li]
Y
4 yıl
Atv'yi açın kim milyonet olmak ister'de efsane yarışmacı var
:D açın izleyin beyler komedi yarismaci.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.