D

Binbaşı
25 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
19 üye
Görüntülenme (?)
55 (Bu ay: 1)
Gönderiler Hakkında
D
5 yıl
Berzah 14 ekim senarist kardeşim :)
Öncelikle film konusunu yazmadan önce şunu belirtmek isterim filmin senaryosu kardeşime ait fırsatı olup giden varsa yorumlarınızı duymayı çok isteriz.

İntiharların, cinayetlerin ve cinlerin gölgesi altında geçen hayatlar... İnsanlardan kendini soyutlamış hayatına devam etmeye çalışan Mete, kendisine musallat olan birtakım varlıkların pençesi içindedir. Zira Mete’nin annesi Nesrin, şiddet dolu geçen evlilik yaşamını düzeltebilmek için Kerim Hoca’ya yaptırdığını zannettiği bağlama büyüsü bütün ailesini ve bu büyüye temas eden herkesi felakete sürüklemektedir. . Geçmişin karanlığı ve döndürülemeyecek bir lanet aileyi sarmıştır...
D
6 yıl
İpad air 2 Whastapp
ios 9.1 de yüklemeyi başaran oldu mu arkadaşlar? 2 gündür bakmadığım haber video kalmadı ama sonuç alamadım bilen yada yapan varsa yardımcı olursa sevinirim
D
7 yıl
ipad itunes içeriği görünmüyor
Dün ipad air 2 cıhazımı wi-fi kopma sorunları yüzünden 8.1.1 e güncelledim ardından jb yaptım bugün fark ettim itunes e girdiğimde sadece itunes u işareti var open the itunes u app diyor, müzik market görünmüyor hiçbir şekilde
D
7 yıl
İphone 5 sürekli restart atıyor Acil yardım
Tlf 7.0.4 geveyli jb yaptım bittikten sonra sürekli restrart atıyor açılıp kapanıyor çözümünü bilen varmı? 7.1.2 ye güncellersem gg den alacagğım geveyle kullanabilirmiyim? Bilenler varsa yardımcı olursa sevinirim.
D
7 yıl
Game of Thrones 9 e kitap
Konu yanlis yere açılmış silinebilir.
D
7 yıl
Kral katili güncesi %40 indirim
D
7 yıl
Wolverine and the X-Men (2008– )
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
http://www.imdb.com/title/tt0772145/?ref_=ttfc_fc_tt

Bir kaç yıl önce izlemiştim çok beğenmiştim, bilmeyen duymayan varsa bence izlesin, kötü tarafı ise sadece 26 bölüm olması.
D
7 yıl
Cok acil bilenler bakabilirmi?
Arkadaslar koyu satışa koymuştum sahibindene birisi almak istiyor ben iphonede kullanıyorum alacak kisi s4 te kullanacakmış benden gmail şifremi istiyor koye bakmak icin, verirsem geri alabilirmiyim? Girip şifre güvenlik sorularını filan değiştirme durumu olurmu?
D
7 yıl
PS4 port açma
beyler online oyun oynarken sorun yaşıyorum bağlantım fiber ama nat olarak strict, nette baktım bulamadım nasıl port açacam? modem markam dlink 2640 D-link DSL-2640NRU. Yardımcı olursanız çok sevinirim.
D
7 yıl
Bi kitap vardı
Beyler 15 20 yıl evvel bir kitap okumuştum şuan o kitabı arıyorum hafızayı ne kadar zorlasamda ismini hatırlayamadım,
özeti olarak aklımda kalanlar, küöük bir çocuğun ailesi yurtdışına gidiyordu ve onu amcasına yada dayısına bırakıyorlardı yengesi bu çocuğa sürekli kötü davranıyordu hakaret edip dövüyordu kendi çocuğuna çok iyi davranıp eşinin yeğenine dünyayı zindan ediyordu, hatta finalinde dama çıkıp onu bırakıp gittikleri yola filan bakıyordu, aklımda kalanlar bunlar beyler bileniniz okuyanınız varsa yardımcı olursa sevinirim.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.