L

Teğmen
30 Nisan 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
358319 Gün Cezalı
357402 gün 19 s. 53 dk.
Gönderiler Hakkında
L
3 yıl
ziraat internrt- gelen eft havalelere bakma
mümkün müdür ve nrden bakılır arkadaşlar?
L
3 yıl
ANKARADA UCUZ ÇIKTI
nerdem alabilirim arkaşlar aöf lkitaplarının cıktısını alcam da
L
3 yıl
RX570(4GB): 863 TL -- RX580 (4GB): 1219 TL
L
3 yıl
Teknoloji kanalları - Türkiye şehirleri eşleştirmeleri
donanımhaber: erdi özüağ, mesut çevik, burak şolt gibi editörlerle teknoloji forumlarının merkezi konumunda bir foruma sahip olan sitedir. teknoloji dünyasındaki yeri yukarda yazdığım editörleri gibi efendi, sakin, bilgili diye nitelenebilir. biraz sıkıcı veya ciddi gelebilir ama seven çok sever. türkiye şehirlerinden ruh ikizi: Ankara'dır

webtekno: teknoloji dünyasının zengin, züppe, havalı tayfasıdır. çağdaş ışıl, lütfi karaca gibi editörler inceleme yaparken daha çok işin goygoyundadır bkz: webtekno usulü. türkiye şehirlerinden karşılığı: İzmir'dir.

technopat: imla kurallarına takmış bi forumda sahiptir. arıza moderatörleri çoktur. teknoloji dünyasındaki şehir karşılığı bkz: trabzon, rize'dir. bkz: lazkopat.

shiftdeletenet: fazla reklam alır, parayla çalışır. çok çeşitli içerikleri çok farklı editörleri vardır. hakkı alkan, kaan arlı, Tolga Küçükyılmaz arada takip etiğim videolarını izlediğim insanlardır. teknoloji dünyasındaki karşılığı: istanbul'dur

hardwareplus: kendi halinde sessiz sakin, az takipçili olsa da kalite içerikler üreten, ersin akman, kerem enginar, aydoğan aykanat gibi kaliteli editörlere sahip sitedir. izlenme sayısı azdır ama ortam samimidir. şehir karşılığı bkz: eskişehir'dir.
L
3 yıl
Vivo Y85
nasıldır bilen var mı? 200 dolar civarı fiyatı var. sar değerlerine ulaşamadım.
https://www.devicespecifications.com/tr/model/bdbc4945
L
3 yıl
GTA SAN ANDREAS save dosyası ryderlı bölüm
arkadaşlar ryderla askeri üs gibi bir yeri soymaya çalışıyorduk.
başka bi tarafta da og için bi müzik karavanı çalıyorduk. bu görevler henüz yapılMAMIŞ şekilde bi save dosyası bulabilir miyim? benimki silindi yanlışlıkla.
L
3 yıl
ne güzel üni yerleştirmeleri heyecanlar falan.
3 yıl önceki ben aklıma geldi. ben de çok sevinçliydim heyecanlıydım falan. benim istediğim gibi gitmedi çok şey. umarım sizin hayalleriniz gerçek olur. tebrikler herkese.
L
3 yıl
Kablo yenilendi indirme yavaşladı_
arkadaşlar geçenlerde matkapla duvar delinirken internetin bi kablosu mu ne hasar görmüş int gitmişti. sonra yenilendi o kablo şimdi de internet var dolaşırken falan gayet hızlı youtube vs ama önceden indirme hızım 350-400 kb leri görürken şimdi 170-180 yukarsını görmüyor? sorun ne olabilir sizce?
L
3 yıl
tiny miner madencilik oyunu
bu başlıkta stratejilerimiz paylaşalım arkadaşlar. benim görüşlerim:

*uzunca bi süre sadece çantayı yani taşıyabileceğimiz malzemelerin sayısını artırmak. bunu bi 25-30 yapın rahat olsun. 50 den fazlası gereksiz bence ha ben bi inerim ful sağlık çantalarıyla sadece işime yarayanları toplarım en az yarım saat aşağıda geçiririm derseniz o başka artırın artırabildiğiniz kadar.

*ışık o kadar da önemli değil. 1000lik olanı açtım daha da dokunmadım ben ama 2000 lik alıp bırakmakta fayda var.

*yanınızda her zaman -tabi stratejinize göre değişir ama ihtiyatlı olmakta fayda var- en az 80-100 merdiven bulunsun. (başlarda 20-30 da yeter ama çok gitmeyin derine daha çok yanlara giderseniz yeter)

*sağlık çantası gene stratejinize göre yanınzda 10-15 tane bulunsun kaybolursanız falan. çok dururm derseniz daha da fazla tabi.

*destek köprü gibi şeyleri ben çok kullanmıyorum 15-20 şer tane yeter iksiinden.

*robot bi işe yaramıyor almayın geliştirmeyin kendiniz kazın sağlık çantasıyla can basarsınız 10 dolara. robot 50 dolar.
basın ve ful geliştirin harita açmada ve sıralı maden toplamada çok işinize yarayacak.

*amacınız çantayı geliştirmek olsun çantayı 30-40 merdiveni 80-100 yaptınız mı dalın derine. yanlara gitmeyin artık ful derine inin çok daha güzel madenler var tarihi eserler çok daha sık çıkıyor plütonyum uranyum ha keza öyle değerli madenler. sadece bunlar için görevler düzenleyin diğerleriyle doldurmayın çantanızı.

*sağlığınız her kazma vurduğunuzda düşer o yüzden kazmayı da geliştirmeyi ihmal etmeyin hem zaman kazanma açısından da kazma önemlidir.

*geniş ve yüksek yerleri boş bırakmayın nolur nolmaz ya bi işaret tabelası koyun ya da köprüyle kapatın orayı belli bi yükseklikten düşerseniz ölürsünüz.
L
3 yıl
left 4 dead 2 steamdan silinmiş
nasıl oldu analamdım. oyunu oynadım bilgisayarı kapattım. açtığımda tekrar oyuna gitmeye çalıştığımda yükleme ekranı geldi. steame girdiğimde oyunun silinmiş olduğunu o kadar gb dosyayı yeniden yüklemem gerektiğin gördüm sizve neden böyle oldu.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.