N

Teğmen
24 Eylül 2006
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
2 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
6 yıl
Bütün tarayıcılarda sertifika sorunu alıyorum?
Merhabalar. İnternet Explorer, Google Chrome tarayıcılarında sertifika hataları alıyorum. Sistemimin tarih saat ayarlarında sıkıntı yok. İnternetteki çözüm yollarını denedim. Fakat olmadı. Mozilla kurdum ondada sıkıntı var. Ne tavsiye edersiniz?
N
6 yıl
Kablosuz özelliği kapalı sorunu...
Merhabalar. Laptobun kablosuz özelliği açılmıyor. Normalde kısayolu Fn+F8. Fakat bunu kullandığımız zaman hiçbir tepki alamıyoruz. İnternetten araştırdık, komutla açmayı çalıştık fakat olmuyor. Ethernet kartının driverı terkar yüklendi fakat olmuyor. Ne tavsiye edersiniz?
N
6 yıl
Dreamweaver Kayıt Kümesi Kayıt Güncellestirme?
Yapmak istediğim şudur:
Uye girişi sayfam var. Kullanıcı adını ve şifresini yazarak giriş işlemi yapıyor ve uyegirisibasarili.asp sayfasına gidiyor. Bu sayfada üye giriş işlemi başarılı diyor ve üye bilgilerini güncelle butonuyla da üye bilgilerini güncelleme sayfasına gidiyor. Ben burada kayıt güncelleştirme sihirbazıyla bir kayıt güncelleme formu ekledim. Oturumu açık olan kullanıcının bilgilerini güncellesin istiyorum fakat sürekli id si 1 olan kullanıcı karşıma çıkıyor.

Kayıt kümesinde filtereleme yapmaya çalıştım. uyid ile oturum değişkeni kullandım. Fakat konuya çok hakim olamadığımdan beceremedim.

Access veritabanı kullanıyorum. Sayfam Asp Vbscript sayfası. Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler...
N
7 yıl
Access veritabanından listboxta seçili kaydı silme?
Merhaba. Resimdeki şekilde olduğu gibi bir formum var eklediğim kayıtları kayıtları göster butonuna tıklayarak aşağıdaki listboxlarda gösteriyorum. Sonra da listboxta seçili olan veriyi sil butonuyla silmek istiyorum ama silme kısmını yapamadım.

OleDbConnection baglanti = new OleDbConnection("Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0; Data Source=ogrenci.accdb");
baglanti.Open();
string silinecek = adlist.SelectedItem.ToString();
OleDbCommand komut = new OleDbCommand("delete * from kayit where ad=@silinecek",baglanti);
komut.ExecuteNonQuery();
baglanti.Close();


Şöyle bir kod yazdım fakat komut kısmında sıkıntı var? Nasıl yapmalıyım bilemedim? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler..
< Resime gitmek için tıklayın >
N
7 yıl
Pardusu kuramıyorum...
Pardusu indirip cd ye attım. Başlatıyorum iki seçenek geliyor biri güvenli kip diğeri normal. Normal olanı seçiyorum bir ekran geliyor bişeyler yüklüyor ondan sonra siyah bir ekran geliyor devam edecek gibi ama öyle kalıyor. Güvenli kipi seçincede pardus masaüstü ekranı geliyor orda sabit diske kur var onu seçiyorum o kadar kasıyor ki ondan da kuramadım. Ne yapmam gerekiyor?
N
8 yıl
Hp pavilion protectsmart laptop win8 win 7 ye dönüştürme
Merhaba. Hp pavilion protectsmart bir laptop var elimde. Uefi modu çözemedim bir türlü. Win8 kaldırıp win 7 kurmak istiyorum ama usb bellekten. İnternetten baktım biosta olan bazı değişiklikleri yapamadım bu makinenin bios biraz farklı. Yardımcı olurmusunuz?
N
8 yıl
Syntax error in INSERT INTO statement. Hatası
OleDbConnection baglanti = new OleDbConnection("Provider=Microsoft.ACE.OLEDB.12.0; Data Source=ogrenciler.accdb");
baglanti.Open();
int no = Convert.ToInt32(notext.Text);
int yas = Convert.ToInt32(yastext.Text);
string ad = adtext.Text;
string soyad = soyadtext.Text;
OleDbCommand komut = new OleDbCommand("insert into ogrenci(no, ad, soyad, yas) values('" + no + "','" + ad + "','" + soyad + "','" + yas + "')", baglanti);


komut.ExecuteNonQuery();
baglanti.Close();
sonuc.Text = "Kayıt Tamamlandı.";


Bu sorgumda nasıl bir hata var çözemedim. Bir de siz bakar mısınız?
N
9 yıl
Google earth ile yer ekleme
Merhaba. Arkadaşlar google earth de işyerimizin yeri yanlış. Bunu kim eklemiş bilmiyorum. Ben bunu değiştirmek istiyorum. Mümkünmü. Ya da en azından bende bir tane daha ekleyebilirmiyim?
N
9 yıl
Excelde çalışma sayfalarıyl ilgili bir soru.
Merhaba. Çalışma sayfasının birinde yaptığım bir işlemi diğer hepsinde de uygulanmasını istiyorum böyle bir özellik mevcut mu acaba?
N
9 yıl
Microsoft Visual C# 2005 Express Edition indiremiyorum.
Arkadaşlar merhaba. Ben C# indirmek istiyorum ama hiçbir yerde tam kurulumunu bulamıyorum?
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.