S

Teğmen
17 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme (?)
103 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
S
12 ay
Turknet Arkadaş kampanyası YAVAŞ HIZ
Selamlar, ortalama olarak 13ay bedava hakkım tanımlı, 7 8i kullanıldı ve 100mbps paket kullanıyorum, uzun zamandır dikkatimi çekiyor hiçbir şekilde speedtestlerde 80mbpslerde sabit kalamıyorum altyapım fiber. Bana benzer durumda olan hocalarım uzun zamandır fatura ödemeyen hocalarım speedtest sonucunu paylaşabilir mi ?
Kasıtlı yavaşlatma olduğunu düşünmeye başladım.
S
12 ay
Hat taşıma sonrası İNTERNET VE İLGİLENEN YOK
Destek no 45144515
Hat taşıma yaptım ekipler kuruluma geldi kurdu 10 dakkaya internet gelir dedi ve gitti. İnternet yok. 2 gündür sorunu anlatıyorum çözmüyorlar robot gibi cevap veriyorlar. Hayır problemin sebep olduğu şeyi de açıkladım hala yapmıyorlar. Modem arayüzüme farklı bir turknet üyeliği girdiğimde internetim var kendi üyeliğimi girdiğimde internet yok. Sorun bu kadar basit data@turk.net li olan hesabımda sorun var bunu çözeceksiniz. FAKAT ROBOT CEVAP VERİYORSUNUZ, ekipler kuruluma gelecek taşıma devam ediyor diye cevap mı olur EKİPLER ZATEN KURULUMA GELDİ. lütfen artık birisi umursasın sorunum çözülsün. 2 gündür arkadaşımın turknet k.adı şifresiyle internete bağlanıyorum.
S
12 ay
TURKNET KOBİ 2 GÜNDÜR İNTERNET YOK KİMSE YARDIMCI OLMUYOR !
Gerçekten gördüğüm en rezil firma. 2 gündür internet yok durduk yere gitti. Müşteri temsilcisine bağlanamıyorum 1 saattir bağlanmaya çalışıyorum tuşlamaları yapıyorum kimse bağlanmıyor. Online işlemlerden destek talebi açmaya çalışıyorum problemi yazıyorum gönder diyorum hizmet kapalı diyor. 2 gündür kafemde internet yok. Müşterilerim mutsuz kaybettiğim parayı iade edecek misiniz ? 270 lira fatura çıkarmayı iyi bilirsiniz ama rezil bir firma
İnternetimi açın 4 saatte adam gönderiyodunuz yollayın baksın delirtttiniz.
Tel no 354 415 0221
Cep 0552 697 1228
Artık birisi ilgilensin !
S
2 yıl
Davet ettiğim kişiler kırmızı gözüküyor
Merhaba tüm davet ettiğim kişiler kırmızı gözüküyor aralarında faturalarını ödemiş olan arkadaşlarımda var ama faturaları hakkında bir detay göremedim sistemde < Resime gitmek için tıklayın >
Bu kırmızılık neyi ifade ediyor 1 ay bedava kampanyasından faydalanamayacak mıyım
S
2 yıl
Davet ettiğim kişileri göremiyorum
3-4 kişi vardı burada fakat 2 gündür hiçbirini göremiyorum < Resime gitmek için tıklayın >
S
2 yıl
DURDUK YERE İNTERNET GİTTİ HIZ:200KBPS
Fiber 100mbps kullanıyorum geceye kadar bir şey yoktu sabah uyandım internet var gözüküyor ama hız yok hiçbir yere giremiyorum 1 de uzaktan eğitimim var napıcam bilmiyorum, siteden arıza kaydı bile oluşturamadım destek kaydı açmaya çalışıyorum ordan oraya ordan oraya yönlendiriyor.
S
2 yıl
Millenicomdan Türknete Geçiş Maceram [SORUNSUZ FİBER+DAVET KODU]
27Eylül öğlen saatlerinde başvuru için arayıp gerekli işlemleri hallettik.

telefon kapandıktan sonra bana gerekli turknet bilgilerim iletildi mail yoluyla, ardından siteye girip gerekli evrakları indirip yazdırdım. sabah imzalayıp MNG kargo ile 28 Eylülde ücretsiz şekilde evraklarımı kargoladım.

30 Eylül 16:14de evraklar Türknet'e teslim edildi.


1 Ekim 11:45
de Türknet sitesinden takip ettiğimde evraklarım inceleniyordu sesli onay için aranmayı bekliyordum(sesli onay milleniden türknete geçerken sesimle onayımı istiyorlar kısaca bu oluyor)

1 Ekim 12:50 gibi aradılar ve sesli onayımı yaptım

1 Ekim 16:40
Aktivasyon sürecine başladık. ibaresini gördüm Turknet sitesinde

2 Ekim 13.05
Taşıma işlemi tamamlandı ve bununla ilgili sms geldi (kullanıcı adı şifre vsvs bilgiler geldi)o saatlerde evde olmadığım için anlık olarak ne tarz olaylar gelişti bilmiyorum. 1 saat sonra eve gittim evimde fiber modem vardı millenicomda kullandığım, ona arkasındaki reset butonundan reset attım wan ayarlarına girdiğimde kullanıcı adı şifre bilgilerim otomatik türknet bilgilerine geçmişti (FİBER MODEMLERDE BU İŞLER BÖYLE DOSTLAR. MODEM HER ŞEYİ SİSTEMDEN ÇEKİYOR SANIRIM OTOMATİK TURKNET BİLGİLERİ GELDİ MODEME) anlık olarak rahat rahat turknet kullanıyorum, millenicomda google a ping gönderdiğimde 70-80 arası sürekli değişen değerler mevcuttu Türknette ise ping değerlerim daha sabit. geçiş yapmadan önce de böyle bir gönderi atmıştım 1 hafta dolmadan işlemlerim tamamen halloldu bu yüzden de Türknete teşekkür ediyorumdavet kodumu da buraya bırakayım öğrenciyim kodumla kayıt olan arkadaşlara teşekkür ediyorum(kodumla kayıt olursanız 1 ay bedava kullanıyorsunuz)UYU10UG62PPY İSMAİL SAMET YİĞİT

< Resime gitmek için tıklayın >
S
2 yıl
[FİBER] Millenicomdan Türknete Geçiş Hakkında.
Dostlar merhaba türktelekom fiber altyapısında millenicom abonesiyim Türknete geçiş yapmayı planlıyorum fakat geçiş kaç gün sürer kestiremiyorum. Türknet destek ekibi yoruma gelip 1 hafta içinde halledeceğinin sözünü verirse bu akşam geçişi başlatır sabah evrakları yollarım
Neden 1 hafta sözü istiyorum ?
Öğrenciyim uzaktan eğitimim başlamadan halledersem güzel olur internetsiz kalmak istemiyorum

Milleniden turknete geçenler düşüncelerini paylaşabilir mi ping değerleri vsvs ne durumda hız ne durumda. Millenide hızınız ve pinginiz ortalama kaçtı turknette kaç oldu.
S
2 yıl
4Mayıs internetim kesildi
Merhaba şu dönemde evde internetin olmaması ne demek az çok anlıyorsunuzdur beni, online dersler vsvs erişemiyorum hiçbir şeye millenicom dh ekibine yazıyorum görüldü atıyorlar internetim yok kardeşim bir şeyler yapacak mısınız artık ?
S
2 yıl
Silinsin
.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.