H

Çavuş
13 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
399 (Bu ay: 5)
Gönderiler Hakkında
H
2 hafta
Bu sefer engeli bastım
< Resime gitmek için tıklayın >
Ben atmasam max 1 haftaya geliyordu o mesaj
Artık bazı sinyalleri anlıyorum
H
2 hafta
Instagram dan yazıp numarasını isteyince vermeyen kız
Zaten sen yazmışsın ve bir süre konuşmuşuz. Hatta aramışsın fln ama numaraya gelince yok. Buluşma isteğine de karşılık vermiyor. Bunun anlamı gel bi konuşalım da ilgi açlığımı gidereyim gibi geldi. Sırf güzel ilerledi diye reelden kızları tersliyordum fln. Aynı şehirde aramızda yaklaşık 9 km var.

Bir yerde engel yerim sonra kaybolup gider bu konuşmalar. Daha görmediğim kızın da tribini yedim.
H
2 hafta
Saat 1 e kadar açık sakin bir yer var mıdır
Sıcak ve sakin, ders çalışmak için en azından böyle kafe fln da olur. Kayseride var mı böyle bildiğiniz yer?
H
geçen ay
Okulda panoya "seçilmiş" atatürk resimleri
Özürlü aslan çizimine yaraşır bir yetenek.Atamı ne hale getirmişler...
< Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın > < Resime gitmek için tıklayın >
H
3 ay
C
D
H
3 ay
Erkekler depresyona girmez
Kahir çalım eder... < Resime gitmek için tıklayın >
H
4 ay
Sabah 5 de kalkıp okula gitmek:/
H
4 ay
Beyler yeni diyarlara yelken açamıyorum
Hala o aklıma geliyor. Şuan 3 kız iş atıyordu bugün biri de yazdı. Ama hala o geliyor aklıma. Yapamıyorum beyler. Ben bu işlerde baya kötüyüm. fırsat çok çevremde ama kullanamıyorum. Onunla karşılaşınca tüm hayat enerjim gidiyor bildiğiniz. Hiçbir şey yaparsım gelmiyor. Niye ulan niye ah....
< Resime gitmek için tıklayın >
< Resime gitmek için tıklayın >
Beyler çok iyi bir tipim olduğunu sanmıyorum. Kendini zaten sevmeyen ve çok kötü duygusal boşluğu olan biriyim. Hidayetten uzağım ama kendi yargılama göre de kötü biri değilim. İnsanları anlamakta güçlük çekmiyorum ama hızlı soğuyorum. Beni bırakan kızda hızlı soğuma gibi bir olay olmadı. Normalde soğuyacağım noktalarda da olmadı. Açıkçası beni ne ona çekiyordu tam olarak bilmiyorum.

Durumlar böyle....
H
4 ay
Neden "arkadaş kalalım" ki ?
Sana olan ilgimi gösterdim, ilişkimizi ilerletmek için çaba sarf ettim. Karşılıklı olduğunu düşünürken soğuk yapmaya başlandı ve "üzülmemem için" bitirdi. Amacı ne olabilir ki arkadaş kalalım diyor ? Daha paylaşacak şeyler olsa bile o şekilde düşünebilir miyiz ?
Hem gerçekten yeniden başlamak istese yazar değil mi ? Tamam erkeğiz ilişkide neredeyse tüm adımları biz atarak başlıyoruz bir yere kadar. Bunu da bekliyor olamaz değil mi ? Çünkü öyle bakıyor. Ya da bana öyle geliyor. Ben şimdi adım atarsam yine aşağılık tarafta olacağım çünkü o bitirdi. Eğer olma ihtimali varsa da artık benim adım atmadığım bir ihtimal olsun. Yoksa olmasın.
İçince çok fazla yazma isteğim oluyor kendimi de tutamıyorum. İradesiz kalıyorum hiç kendimi düşünmüyorum. İtim ben it it.
H
4 ay
Bağlanmayın
Kimseye kolay kolay bağlanmayın. İstediği kadar güven versin 1 2 ay da olsa temkinli olun hep. Çok üzülüyon sonra. Daha şoku atlatamadım her akşam yazıyorum kıza. Boş boş yazıyorum kendimi tutamıyorum. Neden bitti ki ? Çok güzel ilerliyordu diyorum ama arkasında hiç hoşuma gitmeyecek nedenler de var biliyorum.

Güven problemleri yaşayan biriyseniz siz de keyfinize bakın kimse kimseye acımıyor bu hayatta....
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.