N

Çavuş
11 Mart 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme (?)
54 (Bu ay: 0)
Gönderiler Hakkında
N
11 sa. önce
Halil İnalcık
Osmanlı tarihini kuruluştan yıkılışa öğrenmek istiyorum ve bu konu hakkında Halil İnalcık'ın kitapları çok tavsiye ediliyor. Acaba Halil İnalcık'ın kitapları hangi sıra ile okunmalı ?
N
13 sa. önce
Halil İnalcık Üzerine
Osmanlı tarihini kuruluştan yıkılışa öğrenmek istiyorum ve Halil İnalcık çok tavsiye ediliyor. Acaba kitapları hangi sıra ile okunmalı ?
N
3 ay
Mi Box S Kullananlar Gelebilir mi ?
Mi Box S'e Google'dan 3. parti uygulamalar yüklenebiliyor mu ? Mesela Dizilla'nın uygulaması ya da direkt Google'dan girilebiliyor mu ?
N
5 ay
Kalem Tavsiyesi
Geometride kullanabileceğim ve de yazı yazabileceğim uç kırmayan uygun fiyatlı 0.5 kalem tavsiyelerinize açığım.
N
5 ay
Maske
Malum okullar açılıyor koruması yüksek, çok rahatsız etmeyen ve gözlüğü buğulandırmayacak maske önerir misin ? N95 denilen maskeler bu ihtiyacımı görür mü ?
N
5 ay
Yarış Oyunu Tavsiyesi
Radeon HD 7670M 2GB ekran kartlı, i5 3230M işlemcili ve 16 GB RAMli bir laptopum var. Bu sisteme uygun önerdiginiz bir araba oyunu var mı ? Sürekli düz gidilenlerden ve sadece pistte sürülenlerden olmasın. Şehiriçi serbest dolaşma olsa güzel olur.
N
5 ay
F/P AYAKKABI ( bakar mısınız )
300 TL'ye kadar bütçem var. Günlük kullanım için spor ayakkabı bakıyorum. Ne önerirsiniz ?
Aslında Amazon'dan bi' tane alıp geçecektim ama sizin değerli fikrinizi de almak istedim :)
N
5 ay
TT FİBER CALİSMASİ
Şuan ikamet ettiğim mahallede TT FİBER çalışmaları yapılmaktadır - sonunda buraya da geldi be - Apartmanın içine kablolari çektiler ama arastirmalarim anca 1-2 hafta içinde aktif olacağını gösteriyor.
Bir de TT kullanmak zorunda değilim dimi ? Zaten bildiğim kadarıyla tüm alt yapıları TT cekiyor.
N
5 ay
2 FİLM HAKKINDA YARDIM
Yasak Bölge filmini ve Tehlikeli Bölge filmlerine bakar mısınız ?

Edit : Aşağıya yazdıklarıma bakar mısınız ?
N
5 ay
CD ROM'A SSD TAKMAK
Merhabalar laptobumda 1 TB Harddisk bulunmaktadır. Fakat windowsu kurmak için CD ROM yerine SSD takmak istiyorum. 15-20 TL'lik bir aparatı varmış onu alacağım. Size ise sorum şu önerebileceğiniz ucuz SSD var mı ? İçine sadece windows kurulacak dediğim gibi.
DH Mobil uygulaması ile devam edin. Mobil tarayıcınız ile mümkün olanların yanı sıra, birçok yeni ve faydalı özelliğe erişin. Gizle ve güncelleme çıkana kadar tekrar gösterme.